Kas ir Piazza un Kur ir labākais tiem, lai redzētu, Itālijā?

Posted on

Kas ir Piazza un Kur ir labākais tiem, lai redzētu, Itālijā?
Piazza ir atvērta valsts kvadrāts Itālijā, parasti ieskauj ēkas. Itālijas Piazza ir centrs sabiedriskajā dzīvē. Jūs bieži atrast bāru vai kafejnīcu un baznīcas vai rātsnamu galvenajā Piazza. Daudzi no Itālijas pilsētās ir skaistas galvenie laukumi ar dekoratīvu statujas un strūklakas.

Kas ir In Word?

Lai gan vārds Piazza var būt līdzvērtīgs “publisko kvadrāts” angļu valodā, tā nav jābūt kvadrātveida vai pat taisnstūra formas. In Lucca, Piazza dell’Anfiteatro ir atvērta telpa bijušajā amfiteātri un ņem tās ovālas formas.

Viens no priekiem touring Itāliju ir pavadīt laiku darot neko ( tālu niente ), kafejnīcā, kas atrodas vēsturiskā Piazza, tikai cilvēki, skatoties, bet jāapzinās, ka bēdīgi laukumi, piemēram, Venēcijas Piazza San Marco, sēžot pie galda priekšlikums dzēriens var būt ļoti dārgi. Ja jūs nolemjat veikt galdiņu galvenajā laukumā, iespējams, tu vēlies pavadīt kādu laiku bauda skatuves; Jums nav nepieciešams, lai justos spiesti atstāt savu tabulu, kad esat nopircis dzērienu.

Lai gan lielākā daļa bāri un kafejnīcas ir parasti nav tik dārgi, kā tie, Svētā Marka laukumā, kur bieži vien ir pakalpojums, maksa par galdiem iekšpusē un lielāku pakalpojuma maksa par šīm telpām. Ja tur ir dzīvā mūzika un citas izklaides, var būt arī piebilda, piemaksa par to.

Pasākumi var notikt lielākā piazze , kā arī iknedēļas vai ikdienas tirgos. Piazza delle erbe norāda veranda izmanto dārzeņu tirgum (tas var būt vēsturisks, nevis pašreizējā izmantošana Piazza).

Piazza var noteikt ar galdiņiem uz Sagra , vai festivālu kur pārtika tiks pasniegta, vārīti vietējie iedzīvotāji ar passion vārīšanai. Vasarā āra mūzikas koncerti bieži notiek ar Piazza, parasti ir bez maksas, un dodas uz kādu ir lielisks veids, kā baudīt itāļu dzīvi un kultūru.

5 Top Piazze (daudzskaitlī Piazza), lai redzētu Itālijā

  • Piazza Navona Romā, kad romiešu stadiona, ir mājvieta trim slaveno baroka strūklakām. Tā ir arī laba vieta, kur izmēģināt tartufo saldējuma desertu.
  • Piazza della Signoria Florence ir pilsētas slavenākais laukumā, kur jūs redzēsiet Palazzo Vecchio, Rātsnamu.
  • Piazza del Campo Siena, Toskānā, ir vēl viens nepāra formas “kvadrāts”, šī izvēršas kā ventilatoru. Tas ir uzstādījums viens no Itālijas slavenākajiem festivālos, zirgu sacensību par Palio Sjēnas.
  • Piazza del Popolo viduslaiku pilsētā Ascoli Piceno ir teikts daudzi itāļi būt skaistākā Piazza Itālijā.
  •  Prato della Valle ziemeļu Itālijas pilsētas Padujas, otrs ovāls piazza tas bija romiešu stadions, ir lielākais Piazza Itālijā.

Piazza Izruna:

pi AH TZA

plural Piazza: piazze