Kas jāzina par Francijas muitas noteikumu

Posted on

 Kas jāzina par Francijas muitas noteikumu
Jaunas ceļotāji uz Franciju bieži jautā, kā uzzināt par muitas prasībām valstī, tostarp informāciju par to, ko viņi ir atļauts ievest un atļauto apjomu. Tāpat ir svarīgi, lai būtu informēti par muitas noteikumiem, kad jūs atgrieztos savā mītnes valstī.

Beznodokļu preces: Ko es varu ienest un no Francijas

ASV un Kanādas pilsoņi var panākt preču vai no Francijas un pārējās Eiropas Savienības līdz noteiktam vērtībai, pirms maksāt muitas nodokli, akcīzes nodokļiem vai PVN (pievienotās vērtības nodoklis). Paturiet prātā:

ASV un Kanādas pilsoņi vecumā no 15 un vairāk, un ceļo pa gaisu vai jūru, var radīt rakstus par kopējo summu 430 eiro (apm. $ 498) uz Franciju nodokļa un tax-free. Zemes un iekšējo ūdensceļu ceļotāji var dot beznodokļu preces vērts 300 eiro (apm. $ 347) savā personīgajā bagāžā.

Personām virs 17 var arī iegādāties un importēt noteiktus beznodokļu preces no Francijas līdz zināmai robežai. Tas ietver tabakas un alkoholiskos dzērienus, motora degvielu un medikamentus. Fragrances, kafija un tēja, tagad drīkst importēt Savienībā bez ierobežojumiem attiecībā uz summām, kamēr vērtība nepārsniedz naudas limitus, kas uzskaitīti iepriekš. Ierobežojumi citiem posteņiem ir:

 • Cigaretes: 200 vienību
 • : Cigarillas (3 gramus max.) 100 units
 • Cigāri: 50 vienību
 • Still vīni: 4 litriem
 • Alus: 16 litri
 • Gariem pār 22 grādiem pēc tilpuma: 1 litrs
 • Stiprināti vīni, 22 grādi apjoma vai mazāk: 2 litri
 • Medikamenti: medikamenti personiskai lietošanai var ievest daudzumos, kas ir pietiekams 3 mēnešu ārstēšanas bez receptes (vai ilgāk par 3 mēnešiem, ar receptes), ja tās tiek veiktas savā bagāžā.
 • Motor degviela: Ievadot Franciju, uz degvielu, kas standarta tvertnē savu privāto transportlīdzekli un rezerves degvielu, var ar maksimālo ietilpību 10 litri ir atbrīvots no nodokļiem un nodevām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka cigarešu un alkohola netiks pieļautas ceļotājiem, kas jaunāki par 17; šie pasažieriem nav atļauts ienest jebkuru summu no šīm precēm Francijā.

Nodokļu un nodokļu atvieglojumiem ir stingri individuāli. Jūs nevarat apvienot tos.

Preces vērts vairāk nekā maksimālais atbrīvota summa tiks pakļauta nodevām un nodokļiem.

Jūs varat dot personiskos priekšmetus, piemēram, ģitāras vai velosipēdu uz Franciju, un nav jāmaksā nekādi nodokļi vai nodevas, kamēr preces ir skaidri personīgai lietošanai. Jūs nedrīkstat pārdot vai atsavināt šo brīdi Francijā. Visas personīgās mantas, ko muitai deklarē, stājoties spēkā Francijā jātransportē atpakaļ ar jums.

Nauda un valūta

Ja jums nāk no valstīm ārpus ES, un ir kas lielāks par € 10,000 naudas summu, kas vienāda ar vai (vai tā ekvivalentu vērtību citās valūtās), Jums ir jādeklarē tas muitas ierodoties, atstājot vai, Francijas. Jo īpaši, ir jādeklarē šādi: nauda (banknotes).

Nelegālās preces

Ir stingri aizliegts importēt, eksportēt vai piemīt konkrētas preces, tai skaitā narkotisko un psihotropo vielu (izņemot gadījumus, kad kopā ar konkrētu dokumentāciju ), uzbrukuma suņiem (izņemot gadījumus, kad kopā ar nepieciešamo dokumentāciju ), viltotu preču, noteiktiem augiem un augu produktiem atzīti būt kaitīga Eiropas rūpnīcās. (Lai iegūtu plašāku informāciju, konsultēties ar ES tīmekļa vietnē ).

Padarot savu mīluli uz Franciju

Apmeklētāji var arī dot mājdzīvniekiem (līdz piecām vienībām ģimenei). Katrs kaķis vai suns ir jābūt vismaz trīs mēnešus vecs vai ceļojat kopā ar savu māti. Mājdzīvnieks jābūt mikroshēmu vai tetovējumu identifikāciju un jāpievieno derīga vakcinācija pret trakumsērgu sertifikātu un veterinārārsts veselības sertifikāta datēta mazāk kā 10 dienas pirms ierašanās Francijā. Pārbaude parāda klātbūtni trakumsērgas antivielas būs nepieciešama, kā arī.

Paturiet prātā, tomēr, jums ir jāpārbauda noteikumi par lietas jūsu dzīvniekus mājās. ASV, piemēram, jūs varat būt nepieciešams karantīnā mājdzīvniekus no citām valstīm nedēļas.

Muitas noteikumi, kad jūs atstāt Franciju

Kad jūs atgrieztos savā mītnes valstī, tur būs muitas noteikumi tur kā labi. Noteikti sazinieties ar savu valdību, pirms jūs iet. Attiecībā uz ASV, izceļ muitas noteikumu tiem atgriežoties valstī ietver:

 • Lielākā daļa cilvēku var importēt līdz $ 800 vērtu priekšmetu beznodokļu, tik ilgi, kamēr šie posteņi kopā ar jums. Priekšmetus jābūt jūsu personīgai lietošanai, jūsu ceļojums ir jābūt ilgusi vismaz 48 stundas, un jūs nevarat būt izmantoti atbrīvojumu pēdējo 30 dienu laikā.
 • Jūs varat dot līdz pat 200 cigaretēm un līdz 100 cigāriem lai gan jūs varat dot tikai Kubas cigārus uz ASV, ja esat iegādājies tos Kubā.
 • Viens no alkohola litru ir atļauta, ja jums ir vismaz 21, tas ir personiskai lietošanai vai dāvanu, un tas nav aizliegts savā valstī.

Sīkāka informācija ir sniegta uz ASV Muitas un robežapsardzes patruļu mājas lapā .

Vairāk informācijas un muitas padomi

Lai iegūtu vairāk informācijas par Francijas muitas noteikumiem un to, kā sazināties ar iestādēm ar jautājumiem konsultēties ar Francijas vēstniecība Muitas publicēšanu un Francijas muitas mājas lapā .

Kamēr jūs ceļojat Eiropā, saglabājiet visus jūsu kvītis. Ne tikai tas ir noderīgi, lai nodarbojas ar muitas amatpersonām, kad atgriežaties mājās, bet jums var būt tiesības uz kompensāciju par nodokļiem, kas pavadītas Francijā pēc atgriešanās.

Jūs varat aizpildīt savu ASV muitas veidlapu tiešsaistē , pirms jūs atgrieztos, lai ietaupītu laiku.