Skip to main content

Kas Nav Wear par savu ceļojumu uz Taizemi

Kas Nav Wear par savu ceļojumu uz Taizemi
Taizeme ir ļoti atviegloti vietu, un ņemot vērā tēlu bikini pārklāta atpūtnieku frolicking pludmalēs un backpackers šorti un sandales izpētīt pilsētas, jūs domājat, ka kaut kas notiek saistībā ar apģērbu.

Ko tu valkā Taizemē lietās daudz, lai gan, un var dot atšķirību starp ārstē labi, un tiek pilnībā ignorēti, kad nodarbojas ar kādu pakalpojumu nozarē. Kad esat ārpus izpētīt valsti, mērci attiecīgi būs arī cilvēki ap jums justies ērtāk, kas padara tos varētu savienot ar jums.

Bet, ja tu dzīvo tropu valstī, mērci “pareizi”, iespējams, nozīmē kaut ko pavisam citu Taizemē, nekā tas mājās. Zemāk ir daži noteikumi, kas jāievēro, ja jūs vēlaties, lai saplūstu. Nav modes policija skraida Taizemi, lai jūs varētu justies brīvi pārkāpt noteikumus, arī, ja jums nav aprūpi, vai, ja tas ir pārāk karsts, lai apsvērt valkājot garas bikses. Tas ir labi, lai gan, lai zināt, kas ir sagaidāms no jums.

Turēt siltu

Atcerieties, ka kāds jūs izvēlaties valkāt, ja jūs atrodaties birojā, kinoteātris, lielveikals, tirdzniecības centrs, 7-Eleven, vai pat uz Skytrain Bangkokā, jums tiks blasted ar ledus aukstu gaisa kondicionēšanu. Ja jūs esat būs iekšā uz ilgu laiku, teiksim, ja jums iet uz kino, celt džemperis vai valkāt kaut nedaudz siltāks nekā parasti, jo jums būs iesaldēt, ja jums nav.

Nevalkājiet šortus 

Vīriešiem, nav valkāt bikses, izņemot sporta vai ļoti gadījuma notikumiem. Ja jūs esat pie Taizemes iepirkšanās centrs, kinoteātrī vai cita gadījuma publiskā vietā, veltiet laiku un paskatīties, un jūs redzēsiet, ka ļoti maz cilvēki ir valkā bikses. Pat tad, ja tas ir 90 + grādiem ārā (ko tas, iespējams, ir, jo tas ir Taizeme galu galā), lielākā daļa vīriešu būs jāvelk garās bikses vai džinsi. Sievietēm, noteikums ir paviršākas. Ja jūs valkā “jauki”, šorti, jūs varat saņemt prom ar to vairumā vidē, lai gan tas būtu uzskatāms par grēku sociālo normu valkāt bikses korporatīvā vidē vai jebkurā valdības ēkas.

Ja jums ir, piemēram, pozīcija uz imigrācijas nodaļu, lai saņemtu vīzu pagarinājumu, likts uz dažiem garās bikses.

Izvairieties īsus svārkus

Neskatoties uz to, ka katrs koledžas universitātes Taizemē ir pilna sieviešu valkā cieši minisvārki, vairumā citās vidēs neuzskata par lietderīgu valkāt super īsu svārki (jā, ironija ir taustāms). Tātad, ja jūs vēlaties, lai saģērbt Taizemes, skolas formas, jūs labāk valkājot kaut nedaudz ilgāk. Virs ceļa tiek uzskatīta par pilnīgi naudas sodu, bet augšstilba vidum būtu pārāk īss.

Pludmales Apģērbs Vai uz pludmali 

Nekas, lai pievienotu, izņemot, ka, ja jūs varat peldēties tajā, ka nav lietderīgi, lai izpētītu lielo pilsētu vai pat neliela pilsēta valstī.

Sandales Ir Ok noteiktās situācijās

Ir daži grūts noteikumi, lai pārvietotos, mēģinot izlemt, ko likt uz jūsu kājām. Sievietes var saņemt prom ar praktiski jebkura veida atvērtā apavu, pat biroja vidē, tik ilgi, kamēr tas izskatās gaumīgs un ne sportisks. Strappy, open toe, augstas augstpapēžu kurpes ir pilnīgi naudas sodu gandrīz jebkurā vidē, taču, kā negodīgs, jo tas var likties, ērtas valdīja dažādība nav. Lai gan dažas sievietes valkā zeķbikses ar saviem sandales (Vai!), Lielākā daļa sieviešu nav un ir tukša kāju netiek uzskatīts aizskaroši. Vīrieši nedrīkst nēsāt sandales visur, izņemot pludmales.

Cover plecus

Topi, spageti siksnas un pavadas netiek uzskatīts par atbilstošu, ja vien jums ir uz pludmali, kādā naktsklubā, vai pie melnā kaklasaiti notikumu.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *