Kas Paris Safe Turistile? Nõuanded ja teave külastajatele

Posted on

Kas Paris Safe Turistile?  Nõuanded ja teave külastajatele

Pärast laastavat terrorirünnakute Pariisis, Brüsselis, Nice ja Berliinis, paljud potentsiaalsed külastajad Prantsuse kapitali ei tea, kas see on tõesti ohutu külastada Pariisi.

Külalised linna vaja ikka kursis praeguste ohutus nõuandeid ja tean üksikasju transport, teenused ja kõik sulgemised linna.

Ametlik Tietoturvatiedotukset tegelikult

Pärast 2015. aasta põhjalik 2017 terrorirünnakuid Euroopas, paljud inglise keelt kõnelevates riikides väljastatud reisisoovituste küsib oma kodanikel kasutada äärmise ettevaatusega ja valvsust.

Nad ei ole siiski hoiatada reisi Prantsusmaale.

American Embassy  in Paris välja  Level 2 Travel Advisory  mai 2018. nõuandev Ühendriigid, osaliselt

“Olge ettevaatusega Prantsusmaa tõttu  terrorism . Terrorirühmitused jätka kandes võimalike rünnakute Prantsusmaal. Terroristid võivad rünnata vähe või üldse mitte suunatud hoiatus turistide kohtades, transpordi sõlmpunktide, turgude / kaubanduskeskused, kohaliku omavalitsuse võimalustest, hotellid, klubid, restoranid, pühakodade, pargid, suurte spordi- ja kultuuriüritusi, haridusasutused, lennujaamade ja muude üldkasutatavates ruumides. “

Kanada Suursaatkond välja  nõuandev  pärast rünnakuid Pariisis, mis on ikka veel praeguse 2018, nõudes nende kodanikel “kasutada suure ettevaatusega, kuna praeguse kõrgendatud terrorismiohu.” Austraalia saatkond välja sarnaseid teateid , kui  on UK Embassy .

Mõistmise Tietoturvatiedotukset

Ameerika Ühendriigid on kahte tüüpi, teateid: reisimisloa “Hoiatus” ja “Travel Alert.” Kuigi sõnastus võib olla veidi segane “reisikeskus Hoiatus” on tegelikult tõsisem kahe ja kipub paika panna, kui riik on nii ebastabiilne, et reisimine võib olla aktiivselt ohtlik.

Igal ajahetkel, mitukümmend pidevalt ebastabiilne või ohtlike riikides võivad olla nimekirjas. Üldiselt on  “Worldwide Ettevaatust”  mis kehtib ka juuli 2018.

Kui Worldwide Ettevaatust pannakse paika, nõuande Riigidepartemangu, et “USA kodanike tungivalt säilitada kõrgetasemeline valvsuse ja harjutada hea teadlikkust olukorrast.”

Vähem tõsine “Travel Alert” on tavaliselt välja vastuseks konkreetse sündmuse või seisundi nagu torm, planeeritud protestid, potentsiaalselt vaidlust valimised, isegi spordiürituste ajaloo teeniva vägivaldne pursked fännide seas.

Tavaliselt on viis või kuus loetletud riikides erinevatel põhjustel. Kui on oodata probleem igas riigis, oleks tõenäoliselt genereerib “Travel Alert” tavaliselt suhteliselt lühikese aja jooksul.

Mõistmise teateid muudab keeruliseks, sest mõned uudised teenuste bloggers või sotsiaalse meediaväljaannete võib kuulda on “Travel Alert” või “Travel Advisory” ja sõnastada see kui “Travel Hoiatus”, kui nad seda mainida. Seega ei saa eeldada oma reisi on ohus, kuni te vaadata üksikasju otse välisministeerium.

Kas see on ohutu Külasta Paris sel aastal?

Ükski neist teateid on tasemel kutsudes kodanikke üles vältima reisi Prantsusmaale. On kaalutlustest reisijatele ja võimalusi suurendada oma turvalisust, kui te reisida.

USA välisministeerium tungivalt kodanike registreeruda  Smart Traveller Registreerimine programmi  (STEP), millele aitab saatkonna ärataks häda. STEP on tasuta teenus, mis võimaldab USA kodanikud ja välismaal reisimise ja elamise registreeruda oma reisi lähima USA saatkond või konsulaat.

Programm aitab ka pereliikmete Teiega ajal oma reisi peaks seal olema hädaolukorras.

Pariisi konventsiooni ja külastajate büroo annab kasulikku  ohutusteave  külastajatele. Kui te ei Pariisis järgida turvalisuse hoiatusi võib väljastada ametiasutused kirja ja jääda teadlik ja tähelepanelik. Prantsuse Turism kodulehel pakub uudiseid ja selgitused ohutusabinõusid.

Prantsusmaa on oluliselt tugevdanud julgeolekut, sest rünnakud, mobiliseerides üle 115,000 politsei ja sõjaväelased kaitsta Pariisi ja ülejäänud Prantsuse territooriumil. Ometi on kuni külastaja kursis uudiste ja lugeda teavet USA välisministeerium, samuti prantsuse ja Paris turismiobjekte. Ja kui teades, et peate hoidma käigus teadlik oma reisi teeb sind rahutu ja närviline reisimise kohta, võib-olla see ei ole parim aeg külastada Euroopa linnadest nagu Pariisis.