Kas Sa Kasutage eurot Inglismaal ja Around UK?

Posted on

 Kas Sa Kasutage eurot Inglismaal ja Around UK?
Nagu külastaja vahel reisides Ühendkuningriigis ja Mandri-Euroopas, siis võib küsida, kas teil on hoida muutes oma valuuta iga kord, kui rist Euro Zone Ühendkuningriiki. Kas sa veeta oma eurot Londonis ja mujal UK?

See võib tunduda lihtne, otse edasi küsimus, kuid vastus on natuke keerulisem kui see. See on nii eitav ja – üllatavalt – jah … ja ka võibolla. Veelgi olulisem on, kas see on hea mõte isegi proovida veeta eurot UK?

pärast Brexit

Märtsis 2019 Ühendkuningriigi on kavas lahkuda Euroopa Liidu (EL). Palju asju muutub, kuid küsimustele valuuta jääb päris palju sama külastajatele. Seda sellepärast, et Ühendkuningriigis ei võtnud kasutusele euro ja on alati käsitseda seda välisvaluutas, nagu dollarit. Neis kauplustes, et teha on vahendid nõustumise eurot seda teha ainult viisakusest teenust paljudele välisturistidele, kes külastavad neid. Niisiis, pärast Ühendkuningriigi lahkumist EL olukorraga kulutuste eurot UK ei muutu.

Mis võib aga muutuda, vähemalt mõnda aega, on volatiilsusega vahetuskursside vahel naelsterlingi ja euro. Enne üritate kasutada oma eurot üks Suurbritannia kauplused, mis aktsepteerivad neid kontrollida vahetuskursi et näha, kas mõnda muud meetodit muutes neid oleks parem.

Esiteks, “No sa ei saa” Vastus

Ametlik valuuta UK on naelsterling. Poed ja teenuse pakkujad, reeglina ainult siis Sterling. Kui kasutate krediitkaarti, sõltumata valuuta, milles te maksate oma arveid, siis debiteeritakse sterling ja oma lõpliku krediitkaardi arve kajastab valuutakursi erinevusi ja mis iganes tasu oma pangaga lõivud välisvaluuta.

Ja nüüd “Jah, Võib-olla”

Mõned Ühendkuningriigi suurem kaubamajad, eriti Londoni kauplustes, mis on turismiatraktsioonide ise, võtab eurot ja mõned teised välisvaluutas (USA dollar, Jaapani jeen). Selfridges (kõik filiaalid) ja Harrods on nii võtta nael, euro ja USA dollari oma tavalise kassaaparaadid. Selfridges võtab ka Kanada dollarit, Šveitsi franki ja Jaapani jeeni suhtes. Marks ja Spencer ei võta välisvaluuta kassaaparaadid, kuid see, nagu ka teised kauplused populaarne külastajate on rahavahetusbürood (sõna otseses mõttes välisvaluuta lauad, kus saab kergesti muuta raha) – enamikus oma suuremates kauplustes.

Ja sellest “Võib-olla”

Kui te olete mõelnud kulutuste eurot Inglismaal või mujal Ühendkuningriigis meeles pidada, et:

  • Isegi kui poes võtab välisvaluutas oma kassaaparaadid, makse on ikka välisvaluutatehinguteks vastavalt vahetuskursid – erinevus väärtuse vahel ühe valuuta ja teise.
  • Vahetuskursid arvutatakse kassaaparaadid poolt kauplustes, mis võtavad eurot ei pruugi olla parim määrad saad, võib olla aegunud või võidakse väikese lisatasu eest.
  • Müüjatena tegelikult ei harjunud võttes välisvaluuta ja tehingu võib kesta kauem kui soovite.
  • Neis kauplustes, mis ei võta eurot üldiselt ainult siis euro pangatähtede – nad ei võta münte.
  • Sa pead maksma oma kaupade kasutades ühe valuuta või muu. Sa ei saa maksta osa oma ostu eurot ja osa seda naela.
  • Olete väga ebatõenäoline, et leida kaupluste jaemüügi mis vahetavad oma eurot naela väljaspool London.
  • Isegi UK on valuuta segadust. Pank Šotimaa ja Bank of Northern Ireland nii anda oma versiooni naela. Lisad on erinevad pildid ja münte on erinevad gravüürid. Külastusi tagasi Londonis Edinburgh või Belfast Põhja Iiri või Scottish naela sageli raskusi kassapidajad keeldudes neile – kuigi nad on seaduslikud maksevahendid. Seega kujutada üritavad maksta eurot.

Parim strateegia eurot ja muus välisvaluutas

Muuda valuuta, kui saad koju. Iga kord, kui raha vahetada, te kaotate mõned rahaline väärtus vahetamisel. Kui te külastate Ühendkuningriigis kui viimane peatus enne pealkirja kodus, või kui teie visiit on osa ringkäik mitmes riigis, see on ahvatlev, et muuta oma fondide valuutas teil juhtub olema. Kas mitte. Selle asemel:

  • Osta minimaalselt valuuta te arvate peate tulema. See on parem kasutada oma krediitkaardi või deebetkaardiga osta veidi ekstra kui on koormuste välisvaluutas jäänud.
  • Pea meeles, et kasutada oma mündid – need on peaaegu võimatu muuta vääringute vahel.
  • Riputada peale oma konts valuuta kuni saad koju. Pane ära oma eurot, Šveitsi frankides, Taani kroon, ja Ungari forinti  kindlas kohas ja muuta need kõik korraga arvesse oma riigi vääringus, kui saad koju. Kui te seda ei tee, siis kaotavad väärtust iga vahetada.

Hoiduge Petturid

Mõnes maailma, vahendajad, kes on identifitseeritud sa “võõra” võib proovida müüa teile valuuta eest dollarites või eurodes. Kui olete reisinud Lähis-Idas, osad Ida-Euroopa ja Aafrika, siis võib juba tekkinud see.

See tava on praktiliselt tundmatu UK nii, kui te lähenes, ei kiusata. Ole oma valvur, sest sa ilmselt on hustled. Isik pakub sulle vahetamist võib üritada liigu sulle võltsitud raha või võib lihtsalt häirivad teid, kui nende taskuvaras / rahakott snatcher sõbrad tööle.