Kas yra “Piazza ir kur yra geriausi pamatyti Italijoje?

Posted on

Kas yra "Piazza ir kur yra geriausi pamatyti Italijoje?
Piazza yra atvira visuomenei aikštė Italijoje, paprastai supa pastatai. Italijos Piazza yra visuomenės gyvenimo centras. Jūs dažnai rasti baras ar kavinė ir bažnyčios ar rotušė pagrindiniame aikštės. Daugelis Italijos miestuose ir miesteliuose yra gražus pagrindinių aikščių su dekoratyviniais statuloms ar fontanais.

Kas yra žodis?

Nors žodis “Piazza gali būti lygiavertis” aikštėje “anglų, jis neturi būti kvadrato ar net stačiakampio formos. Luka, Piazza dell’Anfiteatro yra atvira erdvė buvusioje amfiteatre ir įgauna savo ovalo formos.

Vienas iš turistinis Italija džiaugsmų yra praleisti laiką nieko nedaryti ( kas niente ) kavinėje esančioje istoriniame piazza, tiesiog žmonėms žiūrėti, tačiau reikia žinoti, kad liūdnai kvadratų kaip Venecijos Piazza San Marco, sėdi prie stalo dėl gėrimas gali būti labai brangus. Jei jūs nuspręsite imtis lentelę į pagrindinėje aikštėje, jūs tikriausiai norite praleisti šiek tiek laiko mėgautis sceną; Jums nereikia pajusite palikti savo stalo, kai jūs nusipirkau gėrimas.

Nors dauguma barai ir kavinės paprastai nėra taip brangu, kaip tie, San Marko aikštėje, dažnai paslaugų mokestis viduje lentelių ir didesnis mokestis už paslaugą tiems lauke. Jei yra gyva muzika ar kitos pramogos, taip pat gali būti pridėta už papildomą mokestį už tai.

Renginiai gali vykti didesniu piazze , taip pat per savaitę arba kasdien rinkose. Piazza delle Erbe rodo Gonkos naudojamas daržovių rinkoje (tai gali būti pasenę, o ne metu naudojamas piazza).

Piazza gali būti nustatyti su lentelių DĖL Sagra , ar festivalyje, kur maistas bus įteiktas, virti vietiniai su maistui aistra. Vasarą lauko muzikos koncertai dažnai vyksta į piazza, dažniausiai nemokamai, ir vyksta į vieną, yra puikus būdas įsitraukti Italijos gyvenimą ir kultūrą.

Top 5 piazze (Nepaprasti Piazza) Žr Italijoje

  • “Piazza Navona” Romoje, kai Romos stadione, gyvena trys žymių baroko fontanai. Tai taip pat gera vieta išbandyti Tartufo ledų desertas.
  • “Piazza della Signoria Florence yra labiausiai žinomas miesto aikštė, kurioje pamatysite Palazzo Vecchio, Rotušės.
  • “Piazza del Campo Siena, Toskana, yra dar keista formos” kvadratas “, tai vienas plinta kaip ventiliatorius. Tai vienas iš garsiausių Italijos festivalių, arklių lenktynėse Sienos Palio nustatymas.
  • “Piazza del Popolo” viduramžių miesto Ascoli Piceno sakė daug italai būti gražiausia Piazza Italijoje.
  •  Prato DELLA Valle šiaurinėje Italijos mieste Padova, kita ovalo Piazza kad buvo romėnų stadionas, yra didžiausia Piazza Italijoje.

Piazza Tarimas:

Pi AH TZA

daugiskaitos Piazza: piazze