Katakombas un Māmiņas Itālijā – Vietas Itālijā atklāt katakombas un māmiņām

Posted on

Katakombas un Māmiņas Itālijā - Vietas Itālijā atklāt katakombas un māmiņām

Katakombas ir interesanti un bieži baismīgs apbedīšanas vietas Itālijā, un daži no labākajiem Romā un Sicīlijā. Apbedījumi tika aizliegts iekšpusē sienām Romas Jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras, tāpēc labirintus, pazemes tuneļiem ārpus pilsētas centra, tika izmantoti, lai aprakt tūkstošiem organizāciju atpakaļ seno un agrīnās kristiešu laikmetu. Šodien, daži no tiem ir atvērti sabiedrībai ekskursijas.

Kaut arī tie var būt nedaudz intensīva jaunākiem bērniem, Itālijas katakombas un mūmijas piedāvā aizraujošu ieskatu valsts vēsturē. Tie parasti ir īpaši populārs ar bērniem no apmēram 10 gadu vecuma un uz augšu.

Roman apbedījumu vietu Via Appia Antica

Romas  Via Appia Antica , Old Appian Way ārpus sienām Romas, tika izmantota kā apbedījumu vieta pirmajiem kristiešiem, kā arī pagāniem. Pie visiem katakombas gar Appian Way, kauli mirušo ir izņemtas, lai jomās dziļi tuneļiem, prom no sabiedrības acīm. Ko jūs redzat tagad ir medus apbedījuma nišas, kas reiz notika kaulus un dažos gadījumos, urnas ar pelniem.

  • Katakombas Sv Callixtus , katakombas di San Kallisto : St Callixtus, ir lielākais un populārākais no katakombas, ir tīkla galeriju aptuveni 19 km garš un 20 metrus dziļš. Nozīmīgākās katakombas ietver kapenes deviņu pāvestiem un agrīnās kristiešu freskām, gleznām un skulptūrām.
  • Katakombas Sv Domitilla , katakombas di San Domitilla : Sv Domitilla ir visvecākās katakombas, ar ieeju caur 4. gadsimta baznīcu. Tūristu grupas St. Domitilla mēdz būt mazāks, bet viens no spilgtākajiem ir 2. gadsimta freska no vakarēdiena.
  • Katakombas Sv Sebastian , katakombas di San Sebastiano : St Sebastian ir aptuveni 11 km no tuneļiem, bet ceļojums ir tikai ļoti mazā teritorijā. Svarīgākais no šiem katakombas ietver agrīnās kristietības mozaīkas un grafiti.

Romiešu katakombas Via Salaria

Saint Priscilla katakombas, katakombas di Priscilla , ir starp Romas vecākā, iepazīšanās atpakaļ uz vēlu 2. gadsimta AD. Viņi tikai ārpus centra Via Salaria, vēl Romas seno ceļu atstājot Romu pie Salaria vārtiem, Porta Salaria , un pozīcijā austrumiem līdz Adrijas jūrai.

Kapucīnu Kapenes Romā

Viens no iespaidīgākajiem un neparasto apbedījumu vietām Itālijā un, iespējams, uz spookiest vietu Romā ir Kapucīnu kapenes zem Capuchin baznīca Bezvainīgās ieņemšanas, kas celta 1645. Kapenes satur kaulus, kas ir vairāk nekā 4000 mūku, daudzi sakārtoti modeļus vai pat veidojot objektus, piemēram, pulksteni vai lustras. Jūs atradīsiet baznīcu, kapenēm un muzeju Via Veneto netālu Barberini laukumā.

Katakombas Syracuse, Sicīlijā

Syracuse ir katakombas ir atrodami zemāk  Chiesa di San Giovanni , baznīcas Svētā Jāņa jo  Piazza San Giovanni , tikai uz austrumiem no arheoloģisko zonā. Sv Jāņa baznīca tika dibināta trešajā gadsimtā un kapenes Sv Marcianus slēpjas kādos tiek uzskatīts par pirmo katedrāle uzcelta Sicīlijā.

Palermo Catacombs

Palermo katakombas ir atrodamas Capuchin klosterī in  Piazza Cappuccini , nomalē Palermo. Kaut atrasti Sicīlijas pilsētas Sirakūzu katakombas ir līdzīgas tām, Romā, katakombas Palermo, ir ļoti neparasts: Palermo katakombas ietverts konservantus, kas palīdzēja, lai iebalzamēt ķermeņus mirušo.

Katakombas satur mumificēts iestādes, daudzas labā formā, kas joprojām izskatās lifelike, un daži pat ir mati un drēbes palikušas. Sicilians Visu klašu tika apglabāts šeit 19.gadsimtā. Pēdējais apbedīšanas šeit, ka jauna meitene, notika 1920. Lieki piebilst, ka šīs katakombas, vairāk nekā daži citi ap Itāliju, nav ieteicams squeamish vai bērniem.

Citas Māmiņas Itālijā


Līdzīgi kā māmiņām Palermo, ir mūmijas centrālajās Itālijas Le Marche un Umbria reģioniem, kas ir dabiski konservēti. Lūk, kur doties, lai redzētu tos:

  • Baznīca Mirušo Urbania māmiņām kapiem : baznīca the Dead,  Chiesa dei Morti , ir maza baznīca Le Marche pilsētas Urbania, kas satur interesantu un nedaudz drausmīgs displeju. Māmiņas kapsēta,  Cimitero delle mummie , ir niecīga kapela. Ceļvedis aizved jūs uz kapelu un stāsta jums par māmiņām uz displeja. Iegūstiet apmeklējot detaļas Urbania māmiņām kapos.
  • Māmiņas muzejs : Mazā pilsēta Ferentillo Umbrijā dienvidu tur interesantu pārsteigumu zem baznīcas Santo Stefano. Iestādes tur aprakti tika saglabāta ar retu mikro sēnītes, kas uzbruka līķus un kļuva tos māmiņām. Daži no labāk saglabātajām māmiņām ir uz displeja, kas tagad ir mūmija muzejs apakšējā daļā baznīcu.