Katakombid ja muumiad Itaalia – Kohad Itaalia avastada katakombid ja muumiad

Posted on

Katakombid ja muumiad Itaalia - Kohad Itaalia avastada katakombid ja muumiad

Katakombid on huvitav ja sageli jube matmispaigad Itaalias ja mõned parimad on Rooma ja Sitsiilia. Matused olid keelatud müüride Rooma juba viiendal sajandil eKr, nii mazes maa-alused tunnelid väljaspool kesklinna kasutati matta tuhandeid kehad tagasi iidse ja varakristlik ajastute. Täna, mõned neist on üldsusele avatud reisid.

Kuigi nad võivad olla veidi intensiivne noorematele lastele, Itaalia katakombid ja muumiad pakkuda põnev pilguheit riigi ajaloos. Nad on tavaliselt eriti populaarne lapsed umbes 10 aastat vana ja üles.

Roman hauaplats Via Appia Antica

Rooma  Via Appia Antica , Vana Appiuse tee, müüridest väljaspool Rooma kasutati matmise koht varakristlastesse samuti paganad. At kõik katakombid mööda Appiuse tee, luud surnud on eemaldatud aladele sügaval tunnelid, eemal avalikkuse silmis. Mida sa näed nüüd on kärgede matmise nišše, mis kord leidis luud ja mõnel juhul, urnid tuha.

  • Katakombid Callixtus , katakombid di San Callisto : St. Callixtus, suurim ja kõige populaarsem katakombid, on võrk galeriid umbes 19 km pikk ja 20 meetrit sügav. Tähtsündmused katakombid hulka krüpt üheksa paavstide ja varakristlik freskod, maalid ja skulptuurid.
  • San Domitilla katakombid , katakombid di San Domitilla : St. Domitilla on vanim katakombid, mille sissepääsu kaudu 4. sajandi kirik. Tour rühmade St. Domitilla kipuvad olema väiksem, kuid üks tipphetki on 2. sajandi fresko Last Supper.
  • San Sebastiano katakombid , katakombid di San Sebastiano : St. Sebastian on umbes 11 km tunnelite kuid tour on piiratud väga väikesel alal. Tähtsündmused need katakombid hulka varakristlik mosaiigid ja graffiti.

Roman katakombid Via Salaria

Saint Priscilla katakombid, katakombid Priscilla on ühed Rooma vanim, mis ulatuvad tagasi hilja 2. sajandil AD. Nad on lihtsalt väljaspool keskus Via Salaria, teine Rooma iidse teede jättes Roomas Salaria värava, Porta Salaria ja itta Aadria mere.

Kaputsiini Crypt Roomas

Üks muljetavaldav ja ebatavaline matmispaiku Itaalia ja ilmselt spookiest toimus Roomas on kaputsiini Crypt all kaputsiini kirik Pärispatuta, ehitatud 1645. krüpt sisaldab luud üle 4000 mungad paljud korraldatud mustrite või isegi moodustavad objektid, näiteks kella või lühtrid. Leiad kiriku krüpt ja muuseum Via Veneto lähedal Barberini Square.

Katakombid Syracuse, Sitsiilia

Syracuse katakombid leidub allpool  Chiesa di San Giovanni , Church of St John, on  Piazza San Giovanni , just ida arheoloogiliste tsooni. Church of St John loodi kolmanda sajandi ja Crypt of St Marcianus peitub millistel on arvatavalt esimene katedraal ehitati Sitsiilias.

Palermo katakombid

Palermo katakombid leidub kaputsiini klooster in  Piazza Cappuccini , äärelinnas Palermo. Kuigi katakombid leitud Sitsiilia linna Syracuse on sarnased leitud Rooma katakombid Palermo on väga ebatavaline: Palermo katakombid sisalduv säilitusaine, mis aitas mumifitseerimiseks organid surnud.

Katakombid sisaldavad palsameeritud kehasid, palju heas korras, et ikka otsida elutruu ja mõned on isegi juuksed ja riided ülejäänud. Sitsiillased kõik klassid maeti siin 19. sajandil. Viimane matmise siin, et noore tüdruku, toimus 1920. Ütlematagi selge, et need katakombid, rohkem kui mõned teised ümber Itaalia, ei soovitata squeamish või lastele.

Muud muumiad Itaalias


Sarnaselt muumiad Palermo on muumiad Kesk Itaalia Le Marche ja Umbria piirkondades, mis on looduslikult säilinud. Siin on, kuhu minna, et näha neid:

  • Church of the Dead, Urbania muumiad kalmistu : kirik Dead,  Chiesa dei morti , on väike kirik Le Marche linna Urbania mis hoiab huvitav ja veidi õudne ekraanil. Mummies kalmistu,  Cimitero delle mummie , on väike kabel. Juhend võtab sind kabel ja ütleb teile muumiad ekraanil. Saa külastate üksikasjad Urbania muumiad kalmistu.
  • Mummies Muuseum : Väike linn Ferentillo Lõuna Umbria hoiab huvitav üllatus alla kirik Santo Stefano. Asutused sinna maetud olid säilinud haruldane mikro seen, mis ründas laipu ja muutis need muumiad. Mõned kõige paremini säilinud muumiad on eksponeeritud nüüd on muumia muuseumi põhjaosas kirik.