Kde nájsť vyjednáva dizajnér a outletového centra Rím

Posted on

 Kde nájsť vyjednáva dizajnér a outletového centra Rím
Existuje veľa skvelých miest na nakupovanie v Ríme, ale mnoho značkových obchodov na Via Condotti , nie sú dostupné pre širokú verejnosť nákupného. Našťastie existuje niekoľko miest v hlavnom meste v Taliansku, kde môžete nájsť návrhár oblečenie za výhodné ceny, rovnako ako outletových centier, ktorá môže byť dosiahnutý tým, shuttle bus z Ríma.

Zľava Designer Shopping

V historickom centre Ríma, niektoré obchody predávajú doplnky z návrhárskych showroomov, alebo z druhej ruky handry od centra módny set. Najlepšie miesto, kde hľadať, je v časti mesta západne od námestia Piazza Navona a Campo de’Fiori, a to najmä okolo Via del Governo Vecchio a Corso Vittorio Emanuele II.

Na krátkom úseku Via del Governo Vecchio, blízko miesta, kde ju pretína s Via di Parione, nájdete zhluk zavedených ročník a použité odevných predajní. To zahŕňa Dafano Omero, veštiť himalájsky Cinzia a Ciao Vintage. Na Corso Vittorio Emanuele II, Antonella e Fabrizio je butik obchod s lacnými tovaru z hlavných talianskych značiek.

Na ceste od Via Arenula do Campo de’Fiori, Via del Giubbonari je lemovaná prevažne prostých jednorazových obchodoch. Nájdete tu tiež pouličných predavačov Hawking falošné (a ilegálne) značkové kabelky. Na druhej strane rieky, môžete strčiť okolo úzkymi uličkami štvrte Trastevere, aby si jedna-of-a-druhu vyzerá z miestnych návrhárov.

Ak chcete priniesť domov nejaký parfum, ktorý nebude zápach na nikoho iného, ​​Romastore Profumi (Via della Lungaretta 63) predáva vzácne druhy vôní z talianskej a medzinárodnej dizajnérmi.

Ďalším obľúbeným miestom na vyhľadanie široký výber návrhárskych značiek je Gente, obchod s niekoľkými miestach po celom meste vrátane Via del Babuino (čísla 81 a 185), a Via Frattina, 69. Obe ulice sú v blízkosti Španielskych schodov. Gente má dokonca svoj vlastný výstup na Via Cola di Rienzo, 246 (umiestnený na západnom brehu rieky Tiber).

Ak chcete priniesť domov nejaké talianskej módy, bez maxing svojej kreditnej karty, Via Cola di Rienzo, ktorá premáva medzi rieku Tiber a Vatikánom, je lemovaný s mid-range na vyššej-end obchodoch. Niektoré známe značky patrí Nike, Pandora a Zara. Nesmú byť “made in Italy” módy, ale aspoň si môžete povedať, že si kúpili svoj tovar v Taliansku.

Cestovné tip : Rím je módne butiky pojať obrovské tržby dvakrát ročne v januári a júli. Zákazníci môžu očakávať, že nájsť položky zľavnené až o 70 percent, čo uvedených dvoch mesiacov výborné časy nájsť obchodov v Ríme.

Outlet Shopping mimo múru Ríma

Rímskeho predmestí majú niekoľko predajní stojí za návštevu. Juh okresu EUR sú vývody Castel Romano, ktorý je súčasťou McArthurGlen reťazca outletových centier. Castel Romano má 110 výstupné butiky, vrátane Dolce e Gabbana, Roberto Cavalli, La Perla, Ermenegildo Zegna, Salvatore Ferragamo, Calvin Klein, Valentino a ďalšie.

Castel Romano je otvorená denne od 10:00 do 09:00 hod a kyvadlovej autobusy jazdia niekoľkokrát denne od stanice Termini Castel Romano. Tiež v blízkosti Castel Romano je film zábavný park, Cinecitta World.

Južne od Ríma, na diaľnici smerom Neapola, je Valmontone Fashion Outlet, ktorý je súčasťou Fashion District reťazca predajní. Valmontone ponúka približne 200 značkové predajne vrátane Bottega Veneta, Adidas, Byblos, značkové, Valleverde a desiatky ďalších butikov talianskych aj zahraničných návrhárov. Ak ste v Ríme bez auta, Valmontone ponúka kyvadlovú dopravu na svojich predajniach od štvrtka do nedele, s pick-up v blízkosti stanice Termini.