Kde nakupovať v Georgetowne, Penang, Malajzia

Posted on

Kde nakupovať v Georgetowne, Penang, Malajzia

Penang historický význam ako obchodný prístav znamená, že existuje veľa nakupovanie sa podarilo uhasiť aj väčšina skalných z zjednávať poľovníci. Od malých butikov a miestne trhy na rozľahlé kozmopolitný centier, možnosť nákupu v Penang je posadnutosť zdieľa aj miestnych obyvateľov a turistov.

Pre non-zákazníci stále vlečený, bude slávny pouličné jedlo v Penang vás šťastne rozptyľovať medzi obrími megamalls.

Nákupy v Georgetowne

Penang má viac ako jeho podiel na ultra-moderné megamalls pre návštevníkov, ktorí nie sú pohodlné vyjednávanie menšie miestne trhy. Penang nákupné strediská zvyčajne zahŕňajú niekoľko poschodí známych obchodných reťazcov s nezávislými obchodmi zmiešaných v Nedovoľte, aby žiarivky a západnej životné zmiasť. – konkurencia je neľútostná a ceny môžu byť stále smlouvali!

Niektoré z Georgetown väčších nákupných centier sú len kúsok od turistických oblastiach.

KOMTAR: Oficiálne menovaný Kompleks Tun Abdul Razak , 64-story KOMTAR v Georgetowne najprominentnejších mrakodrap. KOMTAR bol Georgetown prvá skutočná nákupné centrum a slúži ako dôležitý autobusovej stanice pre mesto. Reštaurácia vyplniť dno KOMTAR komplex a nebo most spája Prangin Mall – jeden z najväčších nákupných centier v Penang.

Prangin Mall: Prangin Mall zaberá veľký blok priliehajúce ku komplexu KOMTAR. Často plná Georgetown mladosti hľadajú módne oblečenie, zaneprázdnený Prangin Mall je päť poschodí raja zjednávať lovca. Pasáž a kino obsadiť v najvyššom poschodí.

Malá India a Chinatown: Ak gigantické nákupné centrá stať únavné, vyraziť na Lebuh Campbell, Lebuh Chulia a Lebuh Pantai pre zmenu scenérie. Putovanie butiky a malé obchody v Little India, zatiaľ čo Bollywood hudby údery od chodníka reproduktorov je jedinečný zážitok z nakupovania. Mamak reštaurácie prípravu teplých teh Tarik a pouličné predajcovia predávajú malajzijskej rezance riadu zaistí, že budete mať energiu ísť ďalej.

Chowrasta Bazaar: Pôvodný Chowrasta bazár bol postavený v roku 1890 známa ako slávny “mokré trhu” na Penang Road je Chowrasta bazár predáva ryby, potravinové položky a nižšiu kvalitu tovaru, ako je oblečenie. Muškátový oriešok a ďalšie miestne korenie možno tu zakúpiť ako darček pre oveľa lacnejšie ako v turisticky orientovaných trhoch. Veľkú zbierku použitých kníh možno nájsť v obchodoch hore nad trhom.

Gurney Plaza: Gurney pohon len na severozápad od Georgetowne je väčšinou známy pre širokú škálu jedlo ulice, ale Gurney Plaza je domovom jedného z swankiest centier Georgetowne. Celý deň môžu byť vyrobené z nakupovania na Gurney Plaza a potom pešo prímorskou promenádu v noci ochutnať všetky slávne potraviny.

Midlands Park Center: Nachádza sa na Burmah Road v Georgetowne, Midlands Park Center má 350 maloobchodných predajní vo vnútri a dokonca aj bowling pre pauzu medzi obchody. Midlands Park Center je skvelé miesto, kam ísť pre predaj lacných DVD, počítačové príslušenstvo a elektroniky.

Penang Nákupný Mimo Georgetown

Nie všetky možnosti nákupov v Penangu je sústredený okolo Georgetown – Drapák na jednom z mestských autobusov ľahko Rapid Penang pre prístup do iných oblastí.

Batu Ferringhi Souvenir Nakupovanie: Turistická promenáda v Batu Ferringhi mimo Georgetown premení v noci do vonkajšieho trhovisko s lacné suvenírmi, potravinami a lacnými suvenírmi. Stánky nastaviť okolo 6 hod; zjednávanie je nevyhnutné pre získanie nejaké dobré ponuky. Ak je robiť cestu okolo ostrova na Batu Ferringhi, zvážte zastávku v Balik Pulau, Kek Lok Si, alebo dokonca národný park Penang.

Island Plaza: Na nákupné pás Island Plaza sa nachádza medzi Georgetown a Batu Ferringhi. Považovaný za “zárez” nad ostatnými centier, ceny ostrove Plaza má zamerať na zákazníkov s vyššou chuťou.

Queensbay Mall v Bayan Lepas: Len kúsok od Georgetown, neďaleko od známeho Snake chrám Penang, je Penang najdlhšia nákupné centrum. Queensbay Mall je moderný, obrovský zábavný komplex s reštauráciou a 2,6 milióna štvorcových stôp maloobchodných priestorov.

Nález špeciálne darčeky

Batik Fabric: Farebné a kultúrne, sú tieto kusy tkaniny zľahčovať, univerzálny darčeky priniesť domov. Pozrite sa na ponuky na celom Teluk Bahang batikovania tkaniny – kde sú mnohí z – rovnako ako v obchodoch na Penang Road a na nočnej turistické trhovisko v Batu Ferringhi.

Jemné šperky: Juhovýchodná Ázia má viac ako jeho podiel zlata a drahých obchodov. Nájsť renomovaných obchodov v Georgetowne sústredený okolo Lebuh Campbell a Lebuh Kapitan Keling.

Antiques: role Georgetown ako významného obchodného prístavu znamená, že mnoho artefakty a starožitnosti z celého sveta, sú stále čakajú na objavenie v prašných obchodov so starožitnosťami. Skontrolujte zaplnený obchody v okolí Jalan Pintal Tali a trhu Lorong kulit blšie stratené poklady.

Art: sponzorovať veľký sortiment galériách a obchodoch po celom Jalan Penang a Lebuh Leith pre batikovania malieb a zaujímavých diel miestneho umenia.

Mesačný Malý Penang Street Market

Horná Penang Road v meste Georgetown ožíva na poslednú nedeľu v mesiaci s preplnené umenia, remeslá a darčekové trhu. Výstavách, pri predvádzaní a chutné Malaysian indické jedlo dopĺňať viac ako 70 stánkov. Ulica je pešia; Trh začína okolo 10 hodín a končí vo večerných hodinách.

Vyjednávanie o cenách pri nákupoch v Penang

Hoci podivné poňatie pre západné zákazníkov, takmer každá nájdená cena pri nakupovaní v Penang môže byť dohodnutá. Zjednávanie je spôsob života pre dodávateľov, obaja očakávať a teraz zjednávať. Nikdy sa nebojte požiadať o zľavu, a to najmä v prípade nákupu viac ako jednu položku!