Kelionė aplink Romą: vadovas viešuoju transportu

Posted on

 Kelionė aplink Romą: vadovas viešuoju transportu
Roma turi didelę viešojo transporto sistemą, susidedančią iš metro (metro), autobusų, tramvajų ir trys priemiesčio geležinkelio linijos (FS), kad perkelti milijonus keleivių visoje Italijos sostinėje kasmet. Patogi ir gana nebrangus būdas gauti aplink, Romos visuomeninio transporto, valdomas ATAC , sujungs jus į Amžinojo miesto populiariausių lankytinų vietų.

Štai ką jums reikia žinoti apie tai, kaip aplink Romą visuomeniniu transportu.

Kaip važinėti Romos visuomeninio transporto

Romos vidaus transporto sistema leidžia savininkams bilietus ir eina keliauti nuo visų miesto transportui paskirto bilietą įsigijote metu. Metodas norite naudoti, priklausys nuo to, kur jūs ketinate ir jūsų laikas. Pavyzdžiui, autobusai gali gauti pasivijo eismo, bet greičiau judantys tramvajai nepasiekia tiek daug didelių turistinių vietovių, kaip autobusai padaryti, o trijų linija Metro taip pat gali būti nepakankamai plati, kad jums, kur jums reikia, kad būtų , (Skaityti daugiau apie kiekvieną toliau pateiktą metodą konkretus.) Patikrinkite Atac puslapį planuoti savo maršrutą.

Metodai viešojo transporto

Metro (Metropolitana): Jis susideda iš trijų geležinkelio linijos: (oranžinė), B (mėlynos) ir C (geltona). Veikia 60 km (37 mylių) nuo bėgių su 73 stoteles, metro yra efektyvus sistema traukiniai, važiuojantys geležinkelių tiek po žeme (metro) ir antžeminės. Termini stoties yra pagrindinė centru metro, su Linijos A ir B kerta ten.

Priemiestiniuose traukiniuose (regioninių valstybinių geležinkelių arba FS): Taip pat yra trys priemiestinių traukinių linijos: romų Lido (prie Ostija), Roma-Giardinetti (siauros, gatvėje geležinkelio), ir romai-Nord (iki atokių priemiesčius). Commuter linijos pagerbti metro / autobusų / tramvajų bilietus, tiek, kiek jūs keliaujate miesto ribose.

Autobusai: Lėtai judantis bet dažnai autobusai kursuoti dauguma pagrindinių magistralėms Romoje ir prijungti sritis, metro nepasiekia. Norėdami nustatyti, kuri autobusų stotelių, kur, pažvelgti į aukščio ženklų autobusų stotelių ant šaligatvio ir rasti autobusų linijos (-us), kuris sustabdo arba netoli kur jums reikia eiti. Vis skaitmeniniai ženklai sąrašą autobusų planuojama atvykti į stotelę seriją, todėl jūs žinosite, kaip ilgai jums reikia laukti savo autobuso.

Didžiausi autobusų parkai Romos centre ir tie, esate labiausiai tikėtina galėtų remtis ekskursijos yra įsikūręs Piazza Venezia (su daugeliu sustojimų prie Vittoriano paminklo dešinėje), priešais Termini stoties. Dauguma autobusai surišti už Vatikano Miesto sustojime Borgo / Piazza Pia (Castel Sant’Angelo) arba Piazza del Risorgimento, priešais Vatikano muziejų.

Tramvajai: Šeši tramvajų linijos užtikti Romoje, ir jie turi tam tikrą senosios mokyklos žavesio. Tramvajų stotelės yra paprastai iškeltų platformų iš judrių gatvių viduryje, todėl įsitikinkite, kad naudoti žymėtą pėsčiųjų perėjų patekti į arba iš šių platformų. Jie šiek tiek gražiau ir švaresnis nei autobusai, tačiau jie neturi priimti jus į miesto centrą, o ne paleisti netoli visų svarbiausių lankytinų vietų, todėl jie nėra jūsų Geriausia ekskursijos.

Nepaisant to, kad perpildytos ir chroniškai atsilieka nuo grafiko, didžiąja dalimi, Romos autobusai, tramvajai, ir priemiestiniuose traukiniuose yra patikimi ir labai efektyvus.

Bilietai ir Bilietų kainos

Kaip pirkti: Romoje, turite bilietą prieš lipdami į viešąjį transportą. Yra keletas vietų, kur galima įsigyti tiek bilietus ( biglietti ), įskaitant kioskus stotyje, prie kavos puodelio, ne Tabacchi (tabako parduotuvės) ir spaudos kioskuose ( edicole ). Taip pat galite įsigyti regionų ir tarpmiestinių traukinių bilietus internetu Trenitalia ir Italo ir autobusų / tramvajų / priemiestinių geležinkelio bilietai per MyCicero app . Pirkimai pagal kredito kortelėje gali būti atliekami automatinėmis bilietų automatuose arba internetu, bet perkant vieną bilietą, pinigų nereikia.

Kaip naudoti: Ant metro, bilietas įdėta į automatizuotas bilietų kliūčių, kai sudarymo ir nutraukimo. Autobusams, tramvajams ir priemiestinių geležinkelių keleiviai turi patvirtinti savo bilietą į vieną iš geltonų bilietų automatuose automobilio viduje. Prieš gaunant į traukinį, rasite žalia patvirtinimo mašinos šalia kelio įėjimais. Dauguma operatorių šiandien priima bekontaktis mokėjimus smartphonach, todėl šiuo atveju, nereikia patvirtinti. Bet nesugebėjimas pažaboti savo popierinį bilietą gali sukelti baudas 55 € ir daugiau.

Bilietų kainos:  Pasivažinėjimas ant visų viešojo transporto Romoje kainuos € 1.50. Vaikai 10 ir pagal važiavimo nemokamai, kai lydėti suaugęs asmuo.

Nuolaidų Bilietų kainos: Su nuolaida viešojo transporto juostomis rekomenduojama lankytojams, suteikiant geresnį vertę nei mokėti, kaip jūs einate. Pirkimo eina ne automatų bet metro stotis, tabako parduotuvė, arba spaudos kioskai. Yra būdas pirkti bilietus SMS (teksto atsiųstą išmaniajame telefone), tačiau jei turite itališką telefono numerį, mes nerekomenduojame šią parinktį. Roma 24H (1 diena) kainuoja 7 €; Roma 48H (2 diena) yra € 12,50; ir romų 72H (3 diena) eina € 18. Taip pat yra savaitinis bilietas (NVS) už € 24 (geras 7 kalendorines dienas).

Esminės informacijos apie Romos visuomeninio transporto

 • Darbo laikas: Autobusai, tramvajai, ir priemiestiniuose traukiniuose veikia kasdien nuo 5:30 ryto iki vidurnakčio, su ribota naktį autobusų paslaugų. Metro dirba nuo 5:30 ryto iki 11:30 val, nuo pirmadienio iki penktadienio ir sekmadienio (iki 1:30 val šeštadieniais).
 • Pagrindiniai maršrutai: Kai kurie pagrindiniai autobusų maršrutai turistams: 40 (Šv.Petro), 60 (Koliziejus), 62 (Spanish Steps), 64 (Vatikano), 81 (cirkas maximus), H ir tramvajaus 8 (Trastevere).
 • Paslaugų Įspėjimai: Kaip ir bet didmiestyje, paslaugų sutrikimus atsitikti. Italijoje, tai visai įmanoma patirti bendrą arba gabenant streiką ( sciopero ) Jūsų viešnagės metu. Norėdami gauti atnaujintą naujienas apie artėjančių sutrikimai eiti MIT.gov .
 • Pardavimai:  Bilietai metro ir FS traukiniai yra geri tik vienam važiuoti, tačiau autobusai ir tramvajai jums pervesti tiek kartų, kiek norite į 100 minučių laikotarpį.

Kitos Transit Nustatymai

Dauguma pagrindinių lankytinų vietų yra įsikūręs istoriniame centre, bet keletas svarbių paminklų, pavyzdžiui, popiežiaus rūmų, sodų, katakombų, parkų, ežerų ir yra toliau už jos ribų. Daugelis gali būti pasiektas atsižvelgiant į metro ir / ar autobusu derinys, tačiau kiti yra sunkiau gauti. Štai keletas alternatyvių tranzito variantų, kuriuos reikia žinoti apie.

Motoroleriai samdos

Tiems, kurie ieško įdomus ir paprastas būdas gauti aplink Romą, Scooterino yra programa , kuri siunčia vairuotoją ir papildomą šalmą pick you up-tiesiog šokinėti ant nugaros ir jie bus priimti jus kur norite eiti. Taip pat yra keletas įmonių mieste, kurios siūlo elektriniai dviračiai, elektriniai motoroleriai, dujomis varomų motorolerių ir derliaus Vespa “motorolerius nuoma, taip pat.

Jei išsinuomoti motorizuota motoroleris ( motorino ) bandomiesiems save, jūs turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą (ne specialus leidimas reikalingas iki 125cc). Atsižvelgiant į Romos džiovos ir dažnai greitai juda eismo ir bebaimis vairuotojai, rekomenduojame turėti tvirtą patirtį operacinę motociklą. Pastaba: dėvėti šalmą yra reikalaujama pagal įstatymus.

Dviračiai nuoma

Galite išsinuomoti žmogaus varomas kelių dviračiai, kalnų dviračiai, kelionėse dviračiais, E-dviračiai, greitis dviračius ir tandemų dviračius. Apsvarstyti, jungiančia dviračių turą gauti maksimalią naudą iš patirties.

taksi

Romos oficialūs kabinos yra baltos, turėti “taksi” ženklą ant stogo ir jų licencijos numerį, kuris atspausdintas ant durų. Jūs negalite kruša taksi gatvėje, bet apačioje yra ir kitų būdų, kaip galite gauti taksi Romoje:

 • Eikite į vieną iš paskirtų taksi stendų išsibarsčiusios visame mieste. Jūs rasite gretas ne stotelėse, didelių aikščių, ir aplink populiariausių turistinių vietų.
 • Užsakyti telefonu taksi tiesiai iš taksi kompanija.
 • Išdėstyti pikapas su mytaxi app . Jis veikia labai panašaus Uber daug, kad jūs įtraukėte į prašymą ir savo buvimo vietą ir ji siunčia į artimiausią taksi pick you up.

Taksi kainos yra taip : 2.80 € (už km) nuo 7 ryto iki 10 val sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis: 4 €. Naktį tarp 10 val ir 5:30 val, € 5.80. Jei paliekant nuo Termini traukinių stoties, ten 2 € už papildomą mokestį, plius 1 € mokestis už bagažo vienetą, kuris turi eiti į kamieną. Bilietų kainos prasideda, kai jūs gaunate arba tuo metu jums skambinti vienas (ne, kai jis atvyksta).

Mitfahrgelegenheit Programos

Romoje, uber leidžiama tik veikti savo (van) paslaugą UberX ir UberPOOL. Vairuotojai privalo turėti prabangių automobilių NCC licenciją, todėl žymiai brangiau, nei naudojant taksi.

Automobilių nuoma

Nebent jūs planuojate važiuoti iš Romos į kitas paskirties vietas, nesusijusius nacionalinės geležinkelių sistemos, rekomenduojame vengti vairavimo Romoje. Ne tik tai brangūs (dujų sąnaudos tiek, kiek 2 Lt už litrą, lygus apie 8 $ už galoną), tačiau gatvės automobilių stovėjimo aikštelė yra menki, miestas yra pilnas prastai paženklinti, vienpusio eismo gatvių ir eismo baudos gali būti kietas.

Išsinuomoti automobilį Italijoje turite būti vyresni nei 21 metų ir surengė vairuotojo pažymėjimą bent metus. Jei apsilankymą iš už ES ribų, jums gali būti reikalaujama turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą (IDP), kurį turi kreiptis prieš išvykstant namo. Pasitarkite su savo vietos automobilių asociacija detales.

Kelionė į Romą Iš oro uosto

Yra du oro uostai, kurie tarnauja Romos metropolinės zonos ir aplinkiniuose regionuose Lazio, Umbrijos ir Toskanos. Fjumičino oro uostas (FCO), taip pat žinomas kaip “Leonardo da Vinčio oro uostas, yra didelis, tarptautinis šakotuvas aptarnauja tolimųjų skrydžių. Antrasis Ciampino oro uostas (TS), kuris tarnavo daugiausia biudžeto aviakompanijų, kad skristi į ir iš miestų visoje Italijoje ir Europoje.

Pervežimas į oro uostą traukiniu ir autobusu imtis keliautojams vieną iš Romos dviejų pagrindinių geležinkelio stotyse: Roma Termini (istorinio centro) ir romų Tiburtina (tik už sienos). Abu traukinių stotys turi tranzito zonas jungiantis prie pagrindinių vietų Romoje.

Fjumičino oro uostas: Įsikūręs 31 km (22 mylių) nuo Romos, lengviausias ir greičiausias būdas patekti į pagrindinę geležinkelio stotį, Roma Termini centre, yra, atsižvelgiant į Leonardo Express, tiesiogiai traukinys. Išvykstantiems iš oro uosto geležinkelio stoties kas 20 minučių arba tiek, traukinys kainuoja 14 € į vieną pusę. Iš autobusų operatorių skaičius suteiks ekonomišką variantą į miestą su pigiomis kainomis visame € 6-7 45 minučių kelionę. Jei norite vykti taksi, jie ima fiksuotą kursą 48 € (į bet viduje Aurelian sienos), bet gali pridėti bagažo ir papildomų keleivių rinkliavos.

Ciampino oro uostas: Šis oro uostas, 15 km (9 mylių) nuo Romos miesto centro, siūlo keletą Miestas perdavimo galimybės, tačiau nėra tiesioginės traukinys. Airport autobusai valdo COTRAL , Terravision , romų oro uosto autobusu , ir Sit su važiuoja kainavo nuo 6 € iki € 7. Kelionė trunka apie 30-40 minučių, priklausomai nuo eismo. Vienodo dydžio Taksi (kur per Aurelian sienos) yra € 30, kuri neapima bagažo ir papildomų keleivių mokesčius.

Prieinamumas ant Romos visuomeninio transporto sistema

 • Metro linija A turi daugiausia paslaugas neįgaliesiems raitelių, 39 traukiniai, suteikiantys įrenginius vežimėliuose, kartu su garsiakalbio stabdymo signalizacijos ir automatinės durų atidarymo sistema. Daugelis stotelių įrengta keltuvų ir / arba prisitaikymų silpnaregiams.
 • Yra autobusai neįgalių keleivių cirkuliuojančių visų pagrindinių miestų linijas, tačiau šiuo metu ne visos stotelės yra prieinamos dėl pažaboti aukščio klausimus.
 • Tramvajus linija 8 (Casaletto – “Torre Argentina) yra visiškai prieinama. Norėdami gauti daugiau informacijos eikite į ATAC “tinklalapyje.

Papildomos Patarimai Kelionė aplink Romą

 • Būkite atsargūs kišenvagiai apie perkrautas metro automobilių ir autobusų.
 • Pasinaudokite navigacijos apps, pavyzdžiui, “Google” žemėlapių ir Mouversi .
 • Niekada nesutiktų važiuoti iš vairuotojo nėra licencijuojama, balta taksi.
 • Roma yra labai vaikščioti miestas su pagrindinių pramogų pasiekiami pėsčiomis.