Skip to main content

Kelionė aplink Tailandas – Į viršų Funkcijos Transportas Tailandas

Kelionė aplink Tailandas - Į viršų Funkcijos Transportas Tailandas
Kelionė aplink Tailande yra labai paprasta, dėka puikios turizmo infrastruktūros ir didelės apimties keliautojų. Tačiau ne visi transportavimo galimybės yra lygios, kai kalbama apie kainos ir vargo.

Tuk-tuk

Jojimo Tuk-tuk yra unikali patirtis, kurios negalima praleisti Tailande. Klausytis savo greitai kalbėti vairuotojas ir čiulpti į išmetamųjų dujų, yra visi patirties dalis. Bet jei jums tikrai reikia judėti patogiai, galite gauti fiksuotų taksi už maždaug tą pačią kainą – ar mažiau!

Tuk-tuk vairuotojų Tailandas garsėja savo sukčiai. Turėsite derėtis savo bilieto, prieš gaunant į vidų, ir niekada sutinkate sustoti parduotuvių vairuotojas rekomenduoja pakeliui.

 • Žiūrėti daugiau apie tuk-tuks Tailande .

Taksi

Taksi Tailandas dažnai pigiau ir patogiau nei eiti iki tuk-tuk, darant prielaidą, galite užtikrinti, kad vairuotojas naudoja matuoklį. Tiesiog todėl, kad ženklas ant skaito “Taksi Meter” negarantuoja, kad vairuotojas naudosis metro.

Prieš gaunant į taksi, užtikrinti, kad bus naudojamas metras. Jei vairuotojas atsisako – ir jie gali, ypač piko valandą – tiesiog toliau kruša taksi, kol rasite sąžiningas vairuotojas. Jūs turėsite sumokėti papildomą mokestį, naudojant kuponų taksi nuo oro uosto. Jūs taip pat bus tikimasi, kad mokėti jokių rinkliavų, su kuriomis susiduriama.

Motociklų Taksi

Nors kai nuodėmingas savininkai gali pasiūlyti jums važinėti savo motociklą, oficialūs motociklų taksi vairuotojai Tailandas turi dėvėti spalvos liemenė. Jums reikės derėtis savo bilieto Prieš susipažindami, tada palaikykite stora – atsižvelgiant motociklo taksi užimtas miestuose gali būti plaukų didinimo patirtis!

Pastaba: Jūsų vairuotojas tikriausiai dėvėti tik šalmą prieinama. Kelionių draudimas retai apima avarija įvyksta motociklais.

Traukiniai Tailandas

Kelionės traukiniu Tailande gali būti labai maloni patirtis, ypač trumpas, vaizdingas jaunts pavyzdžiui, tarp Bankokas ir Ayutthaya ruožas. Skirtingai nuo tolimųjų autobusų, traukinių dažnai užpildyti greitai Tailande; pabandykite užsisakyti bilietų keletą dienų iš anksto.

Tailandas turi traukinių veikia bėgiai asortimentą, taip, ar jūs galų gale su nauja, modernia sustojama vežant ar Piskliwy, senėjimo vieną yra tiesiog sėkmės reikalas. Nepaisant to, traukiniai yra geriau nei autobusais tiek kraštovaizdžiu ir laisvės ištempti kojas ant kelio.

Dėl kelionių su nakvyne, keliautojai paprastai nutylėjimą antrarūšiais pabėgio automobiliams. Palydovas ateis aplink paversti susiduria stende vietų į dvi miegamosios vietos privatumą užuolaidos. Geriausi gultai yra šiek tiek pigiau, bet trumpesnis ilgis; Keliautojai su ilgomis kojomis bus ankšta.

Įžūlus palydovės parduoti žemos kokybės maistą ir brangių gėrimų pabėgio traukiniai. Atsinešti savo užkandžių arba galite apsilankyti valgomasis automobilį traukinio gale.

 • Sužinokite viską apie keliones traukiniu Tailande .

Skrydžiai

Nors tikrai ne pigiausias, biudžeto skrydžiai visuomet saugiausia ir patogiausia būdas judėti Tailande. Kuo anksčiau užsakyti pas biudžeto vežėjams, tuo daugiau pinigų, kad jums sutaupyti. Jūs vis dar turite mokėti papildomus mokesčius už bagažo ir gauti savo transportu į oro uostą.

Kai kurie pagrindiniai oro uostai vis aplink Tailandas:

 • Bankokas (BKK)
 • Čiangmajus (CNX) – PAI ir kitais klausimais į šiaurę
 • Koh Samui (USM) – prieigos prie salų, pavyzdžiui, Koh Phangan ir Koh Tao
 • Puketas (HKT) – prieigos prie salų vakarinėje pusėje Tailando
 • Krabas (KBV) – prieigos prie salų vakarinėje pakrantėje ir tokiose vietose kaip Railay
 • Surat Thani (URT) – prieigos prie salų Tailando įlankos

Skaitykite apie Bankoko Suvarnabhumi oro uosto ir ko tikėtis.

Turistinis autobusas ar Vyriausybė autobusai?

Lankytojai Tailandas dažniau nei ne baigti su tik turistų autobusais su parduotų kelionių agentūrų ir priėmimo stalai bilietus. Nors apimtis kartais daro turizmo kainos net pigiau nei vyriausybės autobusų, turizmo autobusai dažnai nemalonus – keleiviai suvaryti kaip galvijų – o kartais net vagystės tikslai.

Dėl patogesnio, tolimųjų autobusų patirties, jums reikia padaryti savo kelią taksi arba tuk-tuk į autobusų stotį ir įsigyti savo bilietus, o ne eiti per tarpininką. Navigacija stotį ir rasti tinkamą eilėje kartais gali būti tikras iššūkis, tačiau vyriausybės autobusai dažnai patogiau ir apima vandens ir užkandžių.

Naktiniai autobusai Tailandas

Atsižvelgiant naktinis autobusas Tailande turi puikių privalumų. Sutaupysite apgyvendinimo naktį pabusti į savo paskirties vietą, ir nebus gaišti gražią dieną juda tarp taškų. Bet jeigu jūs gerai praktikuojama, nereikia tikėtis, kad gauti daug miegoti ant naktinio autobuso, kaip jūsų vairuotojas pučia ragą ir careens per nelygiais keliais. Kojų kambaryje gali būti ankšta, ypač jei prieš jus keleivis visiškai reclines buveinę.

Nors maža pritūpęs tualetas paprastai galima rasti lenta naktiniai autobusai, jums tikiuosi, kad vieną ar du sustojimus taip, kad vairuotojas gali atsipūsti. Sustoja klesti kelionių pakelės centruose paprastai labai trumpai – naudotis tualetu pirma tada apsipirkti maisto ir gėrimų!

Patarimas: Suderinti vilnos arba antklodė su jumis autobusu. Nors antklodė kartais, jei jie dažnai purvinas. Jums bus malonu jums atnešė šiltų drabužių, nes oro kondicionavimo dažnai pasiekia užšalimo temperatūros.

Vagystė naktiniais autobusais Tailande

Jei nuspręsite imtis turizmo naktinis autobusas, nepalikite jokių savo bagažą vertybes, kad bus saugomi apačioje. Prieš dešimtmečius sena problema, vairuotojo padėjėju lipa į bagažinę iš jūsų autobusas, o ji yra riedėjimo žemyn kelio ir atidaro maišelius. Smulkius daiktus, pvz pocketknives ir telefono įkrovikliai dažnai dingsta, ir jūsų autobusas dar ilgai bus žemyn kelio iki jums atrasti, kas dingo.

Keletas patarimų, kad būtų išvengta vagysčių naktiniais autobusais:

 • Vagys ne visada eiti dideliais daiktais. Net brangūs saulės kartais pavogtas.
 • Užrakinkite savo bagažą ar naudoti plastikines zip ryšius prisijungti užtrauktukų; galite sumažinti juos išjungti po atvyksite.
 • Pack tik skalbinius – pageidautina purvinas – ne jūsų maišą viršuje.
 • Užmerkite maišelius slaptos taip, kad jūs galite pasakyti, jei jie buvo atidarytas.
 • Nedėkite rankinės netoli centro eilėje ir niekada užmigti su telefonu ar MP3 grotuvo į savo rankas.
 • Užsirašykite autobusų kompanija, numerio, ir išlaikyti savo bilietą.

Iš naktinio autobuso vagystės problema yra ypač paplitęs ant turistinių autobusų iš Khao San Road Bankokas Tailando salų ir Chiang Mai. Deja, net ir pranešti apie vagystę į turizmo policija nebus gauti savo daiktus atgal.

nuomos Motoroleriai

Galite išsinuomoti motorolerius visoje Tailando tarp JAV $ 5 – $ 10 per dieną. Jei jus tenkina vairavimo vienas, išsinuomoti motociklą gali būti puikus, pigus būdas tyrinėti salų ir aplankyti svetaines, už miesto. Nebent esate patyręs raitelis, palikite vairavimo didžiuosiuose miestuose kitą kelionę. Ir atminkite: Jūs vairuojate ant Tailande kairėje!

Deja, už Pasaulio sveikatos organizacijos, Tailandas yra vienas didžiausių skaičių mirtinų kelių eismo įvykių vienam gyventojui pasaulyje.

Kelionė aplink Tailande

Naudokite šiuos konkrečius nurodymus juda kartu populiariausių maršrutų:

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *