Skip to main content

Kelionė Nuo Chiang Mai Koh Phangan

Kelionė Nuo Chiang Mai Koh Phangan
Gauti iš Chiang Mai Koh Phangan, jūs praktiškai turi keliauti visą ilgį Tailande. Tokiu būdu reikės dviejų nakties autobusus ar traukinius, po to vartoti keltu į salą. Arba galite skristi atstumą pagal dvi valandas ir tada gauti valtis.

Skraidymas nonstop

Skraidymas yra greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti iš Chiang Mai Koh Phangan, bet nenuostabu, kad tai taip pat yra pats brangiausias. Nėra oro uosto apie Koh Phangan saloje, todėl jums teks pasirinkti skristi į abiejų Surat Thani arba Koh Samui. Skrydžiai tarp Chiang Mai ir Persirungime kiekis Koh Phangan paprastai imtis mažiau nei dvi valandas.

Funkcijos plaukioja tiesiai iš Chiang Mai Koh Phangan:

 • Thai AirAsia turi tiesioginius skrydžius tarp Chiang Mai ir Surat Thani: Surat Thani yra judrių uostamiestis gaudyti valtys į Koh Phangan ir aplinkinių salų.
 • Bankokas Airways “vykdo tiesioginius skrydžius tarp Chiang Mai Koh Samui: didelis saloje į Koh Phangan pietuose. Skraidymas į Koh Phangan anketa Big Island artimui yra pats brangiausias variantas, tačiau jūs būsite tik aplink laivu valandą nuo Haad Rin paplūdimyje Koh Phangan.

Skrydžiai į Koh Phangan Su sustojimo Bankokas

Tailando Nok Air veikia daug nebrangių kasdienius skrydžius tarp Chiang Mai Bangkok, tada iš Bankoko į Surat Thani-du atskiri skrydžio mieste yra reikalingas. Jūs turėsite padaryti dvi skirtingas internetu ir leisti trumpą laiko buferį tarp. Skrydžiai atvykti ir išvykti Bankoko Don Mueang Airport-senojo oro uosto dabar naudojamas pigių vežėjų.

Kraštutiniu atveju, dar vienas variantas nuvykti į Koh Phangan yra skristi į Chumphon A uostamiestyje šiaurę nuo Surat Thani. Nėra tiesioginiai skrydžiai tarp Chiang Mai ir Chumphon. Mažas oro uostas Chumphon yra aptarnaujami tik skrydžius Nok Air Don Mueang oro uosto Bankoke.

Naudingos Airport kodai Tailandas

 • Bankoko Don Mueang oro uostas: DMK
 • Čiangmajus: CNX
 • Koh Samui: USM “
 • Surat Thani: URT
 • Chumphon: CJM

Kaip nuvykti autobusu ir traukiniu

Pigiausias ir lėčiausiai galimybė gauti į Koh Phangan nuo Chiang Mai autobusu, nors visi autobusai ir traukiniai sustos Bankokas. Jūs tikriausiai bus priverstas nutraukti kelionę parengti Bankokas viešnagės. Su papildoma laiko ir lėšų gauti antžeminiu transportu ir viešbutį Bankoke, tiesiogiai skraidina į Surat Thani dažnai dirba esąs geriau spręsti.

Užsakymo nakties traukiniu iš Chiang Mai į Bankokas išlaidos, ir tada kitą iš Bankoko į Surat Thani, dažnai pridėti iki beveik iš skrydžio kaina. Be to, sutaupysite daugiau nei 24 valandų kelionės metu plaukioja! Tai paprastai gana lengva gauti iš Chiang Mai į Bankokas.

Kelionė į keltais iš Surat Thani

Įvairūs keltų bendrovės veikia nuo terminalų išsibarsčiusios už jos ribų Surat Thani-visi yra gana toli (apie valandą ar daugiau autobusu) nuo oro uosto. Jūs turite užtikrinti, kad jūs turite laiko patekti iš oro uosto į valtis terminalo iki pastaruosius keltų lapų.

Kombinuotas bilietai, kurie apima Pervežimai autobusu iki kelto terminalų ir valčių bilietus galima užsisakyti internete tuo pačiu metu, kad jums užsisakyti skrydį. Priešingu atveju, jums reikės kreiptis vienas iš skaitikliai oro uoste parduoda bilietus, kurie apima Užsakomieji autobusu į keltų terminalo ir valtis bilietą saujas.

Kelionė derinys bilietą ne į oro uostą skaitiklis yra daug saugiau (ir pigiau) nei bando padaryti savo kelią į keltų terminalai-labai brangus pastangomis taksi.

Skirtingi keltų bendrovės veikia apie tvarkaraščius, kad gali skirtis priklausomai nuo sezono; Jums reikės patikrinti savo svetaines nusileidimo laikus. Kiekviena įmonė skiriasi komforto lygį ir laiką, reikalingą pasiekti Koh Phangan.

Kai keltų bendrovės apima:

 • raja
 • Lomprayah
 • Seatran atradimas
 • Songserm (nuo Chumphon)

Atvykimas į Koh Phangan

Nebent, atsižvelgiant į keltą per iš Big Buddha prieplaukos Koh Samui, pateksite į Thong Sala, pagrindinio uostamiestyje vakarinėje pusėje Koh Phangan. Songthaew (pikapas taksi) iš uosto į pagrindinių kurortų ir paplūdimiai saloje turėtų būti maždaug 100 batas, nepriklausomai nuo paskirties.

Keltai iš Big Buddha prieplaukos Koh Samui į Koh Phangan atvykti Sunset Beach vakarinėje pusėje Haad Rin.

Kelionės per pilnatį

Mėnesio pilnatis partija Haad Rin apie Koh Phangan tikrųjų paveikia keliautojų migraciją visoje Tailande. Transportas į Koh Phangan dažnai gali būti išparduoti savaitę prieš ir po populiaraus paplūdimio šaliai metu aukštos sezono mėnesius.

Jei ketinate mėgautis Full Moon Party, patekti į salą anksti. Priešingu atveju, patikrinkite datas, kad patikrintume šalies ir likti nuošalyje nuo salos, kai Mėnulis yra beveik pilnas!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *