Skip to main content

Kelionės į Tailandą sezono metu

Kaip klestėti Tailando sezono

Kelionės į Tailandą sezono metu - Kaip klestėti Tailando sezono
Kelionės į Tailandą sezono metu yra akivaizdžiai judriausių, brangiausias laikas tai padaryti. Bet ten priežasties kiekvienas nori ateiti tuo pačiu metu: oras puikus! Šilta saulė ir labai mažai lietaus yra nenugalimas jaukų keliautojams bėga žiemą jų gimtosiose šalyse.

Lygiai taip pat yra keletas privalumų, keliaudami musonas sezoną Tailande metu darbymetis tikrai turi savo privilegijos. Kartu su miela oru mėgautis daug atviru dangumi lokalės Tailandas, jūs turėsite daugiau galimybių rinktis atvirų verslui.

Kai kurios salos, tokių kaip Koh Lanta, kad iš esmės uždarė musonas sezono metu veiks vėl sezono. Andamanų jūra bus mėlynesnėmis nei bet kada, siūlanti gerą matomumą snorkeling ir nardymas, kad neturi įtakos lietaus nuotėkio.

Sezono Tailande

Pirmasis ko pirma, kai yra aukstas Tailande? Atsakymas iš tikrųjų yra diskutuotinas, tačiau dauguma žmonių paprastai mano aukstas Tailande sutampa su sauso sezono mėnesius nuo lapkričio iki balandžio. Į “pečių” mėnesių iš abiejų tame diapazone pabaigos gali būti šlapias ar sausas. Jei esate pasirengęs imtis mažą riziką su oru, jie dažnai malonus mėnesių kelionės metu.

Turizmo numeriai pradeda sparčiai krenta pora savaičių po Songkran (tradicinis tajų Naujieji Metai šventės) baigiasi balandžio 15. Ne tik balandžio paprastai šilčiausias metų mėnuo Tailande, musonas sezoną pradeda iš karto po, paprastai kažkada gegužę.

Tailandas yra populiarus atostogų paskirties . Kalėdos, Naujieji metai, ir ypač kinų Naujieji metai (sausio arba vasario) sukelti minios bangą kaip atostogų keliautojai pasinaudoti laiku išjungti darbo.

Festivaliai sezono metu

Be minėtų trijų didžiųjų švenčių, festivalių skaičius sukels aukstas gauti net užsiėmęs. Būk pasiruošęs!

  • Loi Krathong: Gražus Combo-festivalis švęsti Loi Krathong ir Yi Peng sukelia dalykų gauti užsiėmęs kiekvieną metų lapkričio mėn. Čiangmajus ir vietos Šiaurės Tailande bus paveikta labiausiai.
  • Songkran: dienomis prieš ir po balandžio 13 gali būti apibūdinta tik kaip visiškas chaosas Chiang Mai. Dešimtys tūkstančių keliautojų bus ginkluotis su kibirais ar vandens patrankų už didžiausią vandens kovos pasaulyje. Eismo ir apgyvendinimas Bankoką ir Chiang Mai yra paveikta.
  • Wonderfruit festivalis : Tailandas didžiausių meno ir muzikos festivalis kiekvienais metais surengė apie Pattaya pakraštyje gruodžio mėn. Į paplūdimius netoli Bankokas palei pakrantę turės įtakos didesnių skaičių žygeivių nei įprasta.

Orų sezono metu Tailande

Paprastai, musonas lietaus Bankokas viršūnių rugsėjį, plonos žvakės žemyn truputį spalio mėnesį, o galiausiai nukrenta staigiai iki lapkričio vidurio. Bet kaip ir visi ūkininkai ir kelionių operatoriai Tailandas bus patvirtinti, oras pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį ir yra daug mažiau nuspėjamas. Kai sezoniniai lietūs bus paleisti ir sustabdyti kiekvienais metais yra spėlioti.

Temperatūra nuo lapkričio ir vasario mėnesiais yra šiltas, bet pakenčiamas. Vidutinis aukštos Bankokas sausio yra 90,5 F. Tai yra idealus mėnesių aplankyti Tailandą maloniu oru. Kovo, temperatūra ir drėgmė pradeda kilti ir tikisi trys dušai per parą lygį lietaus per balandžio iki audros prasidės gegužės mėnesį.

Dėl Tailando formos, salos pusėse šalies patirtį šiek tiek skirtingi orui. Pavyzdžiui, lapkričio, gali būti laikomas sausoje sezono Bankokas pradžia, tačiau tai rainiest mėnesį bus populiarus saloje Koh Samui!

Kainos tikėtis sezono metu

Dėl akivaizdžių priežasčių, kainos yra jų blogiausia sezono metu Tailande. Nuolaidos dažnai sudėtingiau rezultatas. Vairuotojai ir pardavėjai yra šiek tiek mažesnė tikimybė susitarti dėl savo derybų kainas. Jie gali palaukti penkias minutes ir neinformuoti keliautojas ateiti kartu ir mokėti prašomą kainą!

Viešbučiai, dažnai turi dvejopo kainų nustatymo schemas grindžiamas sezonus, tačiau, jie gauna nuspręsti, kada darbymetis prasideda už juos. Tikėtis viešbučiai populiariausių vietų, tokių kaip Puketo žygis kainas net 50 proc.

Maistas ir gėrimais kainos gana gerai derėti nesvarbu sezoną.

Kaip išvengti minios

Būkime realistai: Daugelis žmonių, planuojančių kelionę į Tailandą dauguma remtis ribotą skaičių šaltinių planuoja savo keliones. Vienas ar du lankytinos gidai ir peržiūros svetainės linkę diktuoti eismo srautą Tailande. Nurodykite viršų kirtikliai ar geriausiai įvertinti Viešbučiai rekomenduojamus šių vadovų yra tikras būdas baigti judriausių vietų, išleisti daugiau pinigų.

Keliautojai dažnai renkasi tose pačiose srityse. Esančių už hotspots palei Bananų Pancake Trail Tailande yra vienas iš būdų išvengti minios. Tačiau jūs vis tiek turėsite susidurti su ilgomis linijomis populiariausių lankytinų vietų, tokių kaip Grand Palace Bankokas. Jei norite išvengti turistų minios visiškai, jums reikia keliauti į mažiau lankomų vietų Tailande tokių kaip gražus Isaan regione šiaurės rytų Tailande.

Už bet kokį sunkų apsipirkti, atvyksta anksti centrų, pavyzdžiui, populiarus MBK Bankokas, pageidautina darbo dienos. Savaitgaliais ir vakarais gauti užsiėmęs kaip centrai užplūsta vietiniai, kurie eina bendrauti.

Geriausios vietos keliauti sezono metu

Jūs ketinate turėti pasidalinti paplūdimiai ir pramogų sezono metu. Tačiau yra keletas vietų, eiti šiek tiek daugiau kvėpavimo kambarį.

  • Koh Lanta: Užuot išspausti į maža Koh Phi Phi arba išsipūtimo Phuket, Koh Lanta yra puikus, netoliese alternatyva. The Big Island yra pakankamai vietos visiems, ir jūs vis dar galite lengvai aplankyti kitus du iš ten.
  • Ajutaja: tik dvi valandas į šiaurę nuo Bankoko, Ajutaja yra senovės sostinėje. Jūs turėsite savo pasirinkimą archeologinių vietų ir griuvėsiai ištirti nereikia konkuruoti dėl vietos šventyklose, kaip antai Bankoko Wat Phra Kaew.
  • Kančanaburis: Palei upės Kwai, Kančanaburis yra puikus pasirinkimas pabėgti minios Bankokas. Jis taip pat yra “must-see karas istorijos entuziastai.
  • Koh Phangan: Nors sinonimu mėnesio Full Moon Šalis, Koh Phangan yra didelė sala! Šalis veiksmai dažniausiai pateikiama su nedideliu pusiasalyje Haad Rin pietuose. Daug malonių įlankos ir įdomių rekolekcijos yra punktyras aplink salą. Koh Phangan yra tik trumpas kateris nuo judrios Koh Samui, tačiau nepamirškite, mėnulio fazių įtakos keliauti visoje Samui salynas.

Kada Užsisakykite Jei Kelionės sezono metu

Užsakymo skrydį ir viešbučių sezono Tailande per kelis mėnesius iš anksto atrodo geriausias planas. Tačiau tyrimai rodo, kad užsakymas Skrydžiai pernelyg anksti, gali padidėti lėktuvų. Avialinijos kartais panirti Fare kainas 30 – 45 dienų iki išvykimo, jei jie jaučiasi per daug vietų lieka.

Kainos už kambarių ir skrydžių bangą per Kalėdas ir Naujuosius metus. Kadangi datas šių švenčių yra fiksuotas, užsakymo mėnesių į priekį nepadeda visi, kad daug. Nepaisant to, turėtumėte rezervuoti kambarius populiariausių vietų anksti atveju prieinamumas yra problema.

Nereikia užsakyti ekskursijas ir veiklą internete gerokai iš anksto, net sezono metu Tailande. Tiesą sakant, tai padaryti bus užtikrinti, kad jūs mokate maksimalią kainą ir prarasti šiek tiek lankstumo jūsų maršrutą. Ar kai kurie tyrimai, bet laukti užsakyti veiklą, kai jūs atvykstate į Tailandą. Kelionių agentai ant kiekvieno kampo, o gal net su savo viešbučio registratūroje, mielai užsakyti ekskursijas už jus.

Traukiniai Tailandas linkę rezervuoti iki net greičiau, nei turistų naktiniai autobusai. Norėdami gauti bilietų klasę norite, rezervuoti prieš kelias dienas planuojate keliauti. Gauk bilietai daugiau nei savaitę iš anksto keliauti per didelių švenčių Tailandas.

Nepanikuokite, jei daug vietų jau atrodo pilnas, kai rezervuoti sezono metu Tailande. Prisiminti: Už kiekvieną viešbučio matote internete, ten tikriausiai daug daugiau kartu toje pačioje gatvėje, kurie nėra išvardyti! Taip pat, viešbučiai, dažnai tik pažymėti Kambarių kaip galima prie užsakymo tinklalapių sauja. Jie išsaugoti ramybę Walk-klientų.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *