Skip to main content

Kelionės vadovas Asiatique upės kranto – Naktiniai rinka Bankokas

Aziejitiškas naktinis turgus Bankokas

Tai atsitiktinis gatvės turgus, tai viduriniosios klasės Mall, tai upscale Riverside valgomasis patirtis visiškai su pramogų. Kad apie sumas, kas Aziejitiškas, Bankokas Naujausias prekybos plotas tik į pietus nuo Chinatown, bando būti. Jei tai skamba šiek tiek per daug ambicingas, jis yra, bet neleiskite, kad atgrasyti jus nuo išlaidų popietę ar vakarą.

Nesvarbu, ar jūs ieškote suvenyrų parsivežti su draugais ir šeima, graži vieta papietauti ir pamatyti šou arba paskirties pasivaikščioti aplink lauke su vaizdu į miestą ir upę, Aziejitiškas tikrai yra puiki vieta eiti , Taip pat prieinama viešuoju transportu (upės perkėlos), šeimos draugiškas ir pateksite į miesto, kad ne visada mato pašaliečių dalis. O kadangi jis pritraukia tiek lankytojų ir vietinių gyventojų, jums nebus jaustis kaip jūs esate į atskirą turizmo spąstus.

Ko tikėtis iš Asiatique rinkos

Įsikūręs Charoen Krung Road, Bangkok seniausių gatvės, pastatytas aplink restauruotame prieplaukos pastatytas 1900, Aziejitiškas turėtų sukelti galingas vaizdus Tailando kultūros istorija. Dauguma parduotuvių yra didelėse atvirose pastatų, skirtų atkartoti didžiulius sandėlius, kad jūs vis dar rasti dalyse Bankoką. Yra fake geležinkelio automobiliai ir net statulos pedicab vairuotojų ir dokų darbininkai hefting maišus ryžių. Kaip kritikai atkreipia dėmesį, Aziejitiškas kūrėjai paėmė savo idėją šiek tiek per toli, todėl į overproduced “patirtis”, kad jaučiasi daugiau kaip apsilankymą pramogų parko per daug parduotuvių, nei atsižvelgiant nostalgišką pažvelgti patrauklių ir žavinga praeityje.

Tai viskas tiesa, bet, taip, tai nėra svarbu, nes tema yra tik butaforinis, ką Aziejitiškas turi pasiūlyti.

Ką ji turi pasiūlyti tai-tai tiesiog lauko Riverside centras su įdomus apsipirkti, didelis pasirinkimas vietų valgyti ir kai labai kietas, labai Tailando pramogų. Yra tvarkingai turgaviečių prekystaliai viename skyriuje, aukštesnės klasės parduotuves kitą, atsitiktinis maisto teismas ir daug savarankiškų restoranų. Daugelis prekybos kioskų rasite Asiatique yra tiesioginiai persodinimo iš senosios Suan Lum naktinis turgus per gatvę nuo Lumphini parkas. Tai reiškia, kad įdomus, pigūs batus ir drabužius, turistinių namų apyvokos, marškinėliai ir kiti Suvenyrai (daug ir daug dramblių), bet ir keletą aukščiausios klasės drabužius padarytus jaunieji vietos dizainerių, brangus metalo ir mielas, atsitiktinių objektų, taip pat.

Yra prekystalių, kurios parduoda vietoje pagaminti SPA produktai ir net maži kurortus, kur galima sustoti ir gauti masažą arba veido.

Maistas, gėrimai, ir Možums

Kaip maisto, ar jūs norite išleisti 100 batas vakarienei arba 1000 batas jums rasti kažką. Kaip senas naktinis turgus, pagrindinis valgymas plotas yra atvira maisto teismas su dešimtys pardavėjai siūlo daugiausia Tailando maistą. Jei ieškote ko nors mažiau atsitiktinis, taip pat yra oro kondicionieriai Sėdėjimas restoranai (daugiausia vidutinio lygio vietos grandinių, apimančių Pizza Company “ir kai tajų-japonų restoranai), o tiesiai ant kranto, į brewpub ir jūros gėrybių restorane , Tačiau, jums nereikia praleisti daug džiaugtis nuostabiu vaizdu į Chao Praja ir Bankokas anketa dangoraižius į šiaurę, nes ten nieko sustabdyti jus nuo tiesiog pasivaikščioti palei upę.

Kaip pramogoms, Aziejitiškas turi du Tailando labiausiai įdomus kultūros šou. Pirmąjį, Džo Luisas lėlių teatras , kuris prarado savo namus, kai senas naktinis turgus uždarytas, vitrinos Tailando lėlių su Hoon lakorn Lek lėlininkų meną. Šie menininkai atlikti istorijas iš Tailando mitologija su savo lėlėmis ir skirtingai lėlių kur lėlininkų yra paslėptas, čia jie yra spektaklio dalis. Laida yra puikus ir Lots of fun vaikams bei jų tėvams.

Aziejitiškas yra taip pat namo į Calypso Cabaret , vienas iš Bankoko užsitęsusį transvestitas veislių parodose. Jei tikėjosi žiūrėti Tailandas garsiąją “ladyboys” apsirengęs pasipriešinimas, šokių ir lūpų sinchronizavimas klasikinių šou melodijas ir Azijos hitai, jums sekasi. Naktinis šou yra daug įdomus ir nors šiek tiek brangesnis ne daugiau kaip 1000 batas vienam bilietui, tikrai kartą-in-a-gyvenime patirtis.

Apskritai, sunku suklysti ne Asiatique. Žinoma, jis nesiruošia laimėti jokių apdovanojimų už autentiškumą, bet jei jūs ieškote įdomus, įdomi vieta praleisti vakarą rasite daug valgyti, pirkti ir pamatyti ten.

Kaip ten patekti

Norėdami patekti į Asiatique, arba vykti taksi į Charoen Krün Soi 72, arba imtis Skytrain į Saphan Taksin ir tada šokinėti ant vienos Asiatique nemokamais upės keltų šaudyklės, kurie paleisti iš 5 val 11 val vakarą. Yra keletas parduotuvių ir restoranų atviros dienos metu, bet tai daugiausia vakare paskirties.

You may also like