Kelionių vadovas: Kaip važinėti taksi, esantys Bali, Indonezija

Posted on

“Blue Bird Taksi ir kitų sparčiai Transportas Nustatymai

Kelionių vadovas: Kaip važinėti taksi, esantys Bali, Indonezija
Jei jūs tik gauti aplink Pietų Bali -Sakykite, iš oro uosto į viešbutį Nusa Dua, arba iš Legian į Seminyak-jūs turite tik stovėti kelio pusėje, pakelkite ranką, ir žiūrėti taksi sustoti pick you up. Taksi Balis gausu, vienas su beveik kiekviename kampe Pietų Balio ir Ubud.

Specialios taisyklės taikomos oro uosto, kur Ngurah Rai oro uostas taksi valdo taksi monopolijos atvykimo vartų.

Balyje (kaip Džakarta) taksi yra suskirstyti į dvi types- Blue Bird taksi, ir visi kiti . Blue Bird taksi uždirbo reputaciją už tai, kad sąžiningas prekiautojų dažnai korumpuota taksi pramonėje. Ne Blue Bird taksi, kita vertus, yra žinomi dėl nešvarių triukų-nevartoja savo matuoklį ir atsižvelgiant žiedo maršrutus, be kitų dalykų.

Blue Bird taksi yra šviesiai mėlyna, su paukščių logotipu uždaroje suapvalinti deimantas, ir “Bali Taxi” papuoštas ant šono.

Kelionė taksi už Balio oro uostą

Oro uoste, taksi yra iš anksto sumokėti taksi counter priešais, su normos svyruoja nuo IDR 70.000 (US $ 5.60) už Kuta, kad IDR 750.000 (US $ 60) tarifai Tulamben. Atnaujintas sąrašas uosto taksi galima skaityti žemiau esančią nuorodą.

Jei norite važiuoti kitas taksi iš oro uosto, jums gali tekti išeiti iš oro uosto patalpose visiškai kruša kabina.

Išmanusis telefonas Taksi Programos Balyje

Kitas spoileris iki tradicinių Bali taksi vairuotojų korumpuotų būdais ateina nemokamų smartfon apps, kad leidžia jums pakviesti taksi arba nuomotu automobiliu beveik bet kurioje vietoje saloje forma.

“Blue Bird Taksi  vadovavo kelią su savo app. Jūs turite užregistruoti savo vardą ir telefoną numerį pirmas, bet po to daroma, galite pakviesti Blue Bird taksi, kaip jums patinka. Klausyk čia: Blue Bird Taksi Apple Store | “Blue Bird Taksi Google Play

Du konkuruojantys automobilių nuomos kompanijos-gaublys-jungiančiais Uber ir Pietryčių Azijoje išsišokėlis patraukti – abu turi didelę buvimą Balis.

Balis Taksi patarimai

Važinėjimas taksi Balis veikia tuo pačiu būdu kaip ir visur kitur, galite susistabdyti taksi, gauti, ir pasakykite taksi, kur esate vadovauja jums. Bet čia yra keletas patarimų jums gali tekti nepamiršti:

 • Paimkite eismo situaciją atsižvelgti. Balis eismo atrodo pablogės iki savaitės, ypač kainos nuo oro uosto. Ieškoti galimų lankstų prieš gaunant į taksi.
 • Klauskite vairuotojas pakartoti savo tikslą jums, ar kitaip užtikrinti, kad jis žino savo vietą.
 • Paaiškinkite savo pageidaujamą maršrutą į vairuotoją, jei turite vieną.
 • Įsitikinkite, kad vairuotojas naudoja matuoklį; pasakyti, kad ne iš reiso pradžios. Jei jis nenaudoja matuoklį, jis tiesiog gali būti ruošiasi skaptuoti Jus reiso pabaigoje. Jei jis atsisako naudotis taksi arba daro pasiteisinimas, išeiti ir kruša kitą taksi.
 • Jei taksi vairuotojas siūlo palaukti už jus į savo paskirties vietą, svarstyti. Kai kuriose vietose nereikia gauti taksi paslaugų (pavyzdžiui, daug Pura Luhur Uluwatu ), todėl ji gali būti naudinga turėti važiavimo pasiruošę jums, kai jūs nustatyti palikti. Iš anksto susitarti, jei norite jį išlaikyti metrų veikia, o jis laukia, arba jei jis nori atsiskaityti už valandinį mokestį. IDR 50000 (apie JAV $ 4) yra geras viršutinė riba.
 • Laikyti atsarginių pakeisti patogu. Vairuotojai dažnai tvirtina, kad jos neturi pokyčius bilieto kainos, todėl jie gali įmušti perteklius.

Sąrašas Taksi Balyje

Taksi gali būti šaukiamas telefonu. Šie taksi bus siunčiami į viešbutį ar vietos, jei skambinti jiems.

 • Bluebird / Balis Taksi: +62 361 728200
 • Gelora Dewata PT: +62 361 241444
 • Koperasi Taksi Kowinu Balis: +62 361 771661
 • Koperasi Taksi Ngurah Rai: +62 361 724725
 • Visos Wirthi Taksi PT: 62 361- 723 366
 • Rajawali Taksi: +62 361 484537
 • Ramajana Taksi: +62 361 765303

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *