Skip to main content

Kempings Vimbldonas – Kā nokļūt Last Minute biļetes

 Kempings Vimbldonas - Kā nokļūt Last Minute biļetes

Ja tu apmeklē Londonu pie jūnija beigās, jūs nevarat palaist garām Wimbledon tenisa uztraukums, kas pārņem visu pilsētu. Vai nebūtu lieliski doties?

Parasti veids, kā iegūt biļeti Vimbldonas ir jāreģistrējas biļešu balsošanu pirms beigām iepriekšējā decembrī. Bet neuztraucieties, ja jums nav. Jūs joprojām varētu būt ar iespēju redzēt pasaules lielāko Grand Slam zāliena tenisa turnīru. Tā ir viena no retajām lielu starptautisku sporta pasākumu, kas padara par saprātīgu cenu biļetes pieejamas sabiedrībai katru dienu.

Un stāvot rindā ir ļoti britu tradīcijas. Hercogienes Cambridge – jūs varētu zināt, viņas kā Princess Kate (dz Kate Middleton) – pārņem no Viņas Majestātes kā patrons turnīra 2017. Taču 2004. gadā, viņa un viņas māsa Pippa rindā ar visiem pārējiem no 5am vārtus Centre Court biļetes. Tāpat kā viņu, viss, kas jums būs nepieciešams, ir pacietība, izturība un smaids.

Lūk, kā

  Rindošanas biļešu

  1. Ikviens vēlas stāvēt rindā (vai rindā, kā mēs sakām šeit) var nopirkt biļetes dienā spēlēs. Atmosfēra rindā ir draudzīga un apmeklētāji baudīt iespēja tikties un runāt tenisu ar citiem fans.Every dienu, izņemot pēdējo četru dienu laikā, 500 biļetes uz katru no centra un Nr.1 un Nr.2 tiesām ir rezervēti pārdošanai sabiedrībai pie turniketi. Izmaksas atšķiras atkarībā no dienu un tiesā, no starp apmēram £ 43 un £ 225 (2019. gadā).
  2. Vēl vairāki tūkstoši pamatojums Ieejas biļetes tiek pārdotas katru dienu. Viņi labi Nr.2 tiesu stāvokli nedalīto sēdvietu un stāvot uz tiesu 3-19. Biļetes maksā no £ 8, un £ 25, atkarībā no dienu. Jums ir jāmaksā skaidrā naudā, un cenas mainās katru gadu, lai pārbaudītu biļetes mājas lapā, lai pārliecinātos.  
  3. Biļetes tiek pārdotas pirmais brauc, tas pirmais kalpot, tikai naudas bāzi pie turniketi.  Biļete rinda ir viena līnija Gate 3, sākot Vimbldonas parks, autostāvvieta 10 pie Wimbledon Park Road. ( Skat kartē) No parka, tad queuers (ieskaitot nakšņošanu queuers) progress caur Vimbldonas parka golfa klubs, caur drošības pārbaudi, pār tiltu, un uz vārtiem 3.
  4. Šīs rindas ir garas. Ja jūs vēlaties pamatojums ieejas biļeti, jums vajadzētu ierasties vairākas stundas pirms iemesliem atklāto at 10:30 Ja makšķerēšanas par vienu no rāda tiesas biļetes, plānojam kempings nakti. Cilvēki rindās dot saliekamie krēsli, piknikus un bezalkoholiskos dzērienus. Plāns par celt lietus nodilumu arī – uz līnijas čūsku kopā, lietus vai spīdēt.
  5. Kad jums rindā, jums tiks dota Rinda karti , kas ir datēta un numurētu parādīt savu vietu rindā. Turēt uz to, tas tiks pārbaudīts, kad ievadāt pamatojumu.
  6. Jums tiks piedāvāts arī aproces atzīmēti tiesa, ar noņemamu tiesas sakrīt, ja jūs ierodaties pietiekami agri, lai iegūtu vienu no 1500 tiesas biļetes. Kad jūs nodot to kasierim, jūs saņemsiet biļeti tiesā nosaukts par saskan. Neuztraucieties, ja Jums nav iegūt aproci un sakrīt – jūs joprojām varētu saņemt vienu no tūkstošiem Grounds Uzņemšanas biļetes.
  7. Kempings atrodas Vimbldonas rindā Agrāk, ja jūs vēlaties, lai iegūtu naktsmieru Vimbldonas biļešu rindā, jums bija, lai jūsu izredzes un izveidot savu telti uz augšu vai tās tuvumā rindā. 2008. gadā šis process kļuva vieglāk. Queuers tagad var nometne Vimbldonas parkā, netālu no Autostāvvieta 10, kur sākas rindas. Pēc apmēram 6 rītā brīvprātīgo kārtības sargu būs pamodināt tevi lūgt jums izjaukt jūsu kempings iekārtas, pārvietot automašīnas ar autostāvvietām un slēgt augšup stingrāku veidošanos, lai atbrīvotu vietu tiem pievienotos rindu dienā. Pie 7:30 a.m. Komisāri nodos norādīti 1500 tiesu specifiskās aproces no priekšā rindā.
  8. Tualetes Neuztraucieties, iekārtas Church Road un Vimbldonas Park Road ir atvērtas 24 stundas dienā.
  9. Kustību traucējumiem apmeklētājiem ar kustību traucējumiem apmeklētāji var gaidīt tuvāk pamatojumu, bet ieraksts uz pamatiem joprojām būs rindā kartes numuru secībā. Uzdot pārvaldnieku palīdzību un norādes uz beigām tuvākā rindā. Apmeklētājiem invalīdiem ar pārvietošanās problēmām, kuri plāno iegādāties biļetes dienā spēlē jāpiezvana biļešu kasē pa tālruni +44 (0) 20 8971 2473, lai iegūtu papildu norādījumus par iekārtām un autostāvvieta.
  10. Labākais veids, kā nokļūt līdz Vimbldona ir ar sabiedrisko transportu. Vilcieni atvaļinājumu no Vaterlo stacijas uz Vimbldonas stacija ik pēc 4 minūtēm, un ir regulāri District Line pakalpojums Londonas metro uz dzelzceļa staciju, kā arī. Bieži autobuss dodas uz All England Lawn Tennis Club no stacijas. Pastāv arī autobusu satiksme no Marble Arch Londonas centrā, katrs 30 minutes.Whatever jums, nemēģiniet braukt uz Vimbldonas. Satiksmes turnīra laikā nav iespējams, un jūs neatradīsiet nekur novietot.

Pērkot biļetes tiešsaistē

Vairāki simti biļetes centrs tiesas un Tiesu Nr.3 tiek pārdoti tiešsaistē, izmantojot Ticketmaster.co.uk dienu pirms spēles. Nav citu tiešsaistes biļešu pārdošana ir atļauta, vai cienījams tāpēc nav kārdinājums ar piedāvājumiem, kas izskatās labi, lai būtu patiesība. Jums, iespējams, būs novērsās pie vārtiem.

Lai būtu, kur iespēja, jums ir jāreģistrējas My Vimbldonas un pierakstīties uz bezmaksas biļetenu  , lai saņemtu paziņojumus un pilnīgu informāciju par tiešsaistes biļešu pārdošanas. Tāpat kā jebkuru pārdoto tiešsaistē populārs biļetes, kad jūs saņemat paziņojumu, jums ir jārīkojas ātri, jo tie iet sekundēs.

paradzimem

Ja jums ir ļoti dziļas kabatas, jūs varētu mēģināt iegūt jūsu rokās par dažiem parādzīmju biļetes. Un es domāju dziļi – pagājušajā gadā pāris centra tiesas biļetes Vimbldonas finālā tika ziņots pārdots par £ 83000, un cena £ 15,000 pāris ir diezgan vidējā.

Paradzimem uz galvenajiem sporta notikumiem, vai vietās, ir, piemēram, sabiedrības kapitāldaļas. Apmaiņā pret ieguldījumu, kas – gadījumā Vimbldonas – iet uz zemes uzturēšanai un kopšanai – turētājs parādzīmju saņem noteiktu skaitu konkrētu sēdvietu uz noteiktu laika periodu. Parādzīmju īpašnieks pēc tam var pārdot vietas tās neplāno izmantot. Ir brokeri un tirgi, kur parādzīmes tiek pirktas un pārdotas. Parādzīmes ir vienīgie Vimbldonas biļetes, kas var tikt pārdoti trešajām pusēm.

Camp veic Vimbldona un rindā uz biļetes. Tas ir daudz vairāk jautrības -, un daudz lētāk.

You may also like