Skip to main content

Kensington Roof Gardens: лондонська висячі сади Семіраміди

Kensington Roof Gardens: лондонська висячі сади Семіраміди
Не слід плутати з Кенсінгтон – Гарденс , Кенсінгтон Roof Gardens рівносильна Лондона з висячі сади Семіраміди.

У малоймовірному місці на вершині універмагу на Кенсінгтон-Хай-стріт, ці тихі сади були посаджені в 1930-х роках і є іспанська сад, сад Tudor, англійська лісової сад, і навіть скільки-небудь фламінго!

Kensington Roof Gardens Введення

Я дізнався про Кенсінгтон Roof Gardens з книги Девіда Лонга Захоплюючий Vernacular.

Virgin Limited Edition – розкішний портфель Virgin Hotels Group Ltd – володіє сади з 1981 року, і перейменував їх ‘The Roof Gardens’ (хоча все ще відноситься до них, як Кенсінгтон Roof Gardens).

Об’єднайте візит в Кенсингтонському Roof Gardens з їжею в ресторані Babylon, який пропонує страви сучасної британської кухні та видом на сад.

Тематичні сади

Є три тематичні сади, з більш ніж 70 дерев в натуральну величину, що протікає потік укомплектованим з рибою і резидентних фламінго: Білл, Бен, пролита вода і клює.

  • Іспанська сад
    Це самий формальний і грунтується на Альгамбра, мавританської фортеці комплексу на півдні Іспанії. Є фонтани і виноград покритих тротуарів, все розташовані навколо криволинейного павільйону сонця , розроблений Бернардом Джорджем.
  • Tudor Garden
    Менша Формальне стіною сад з арками і потаємні куточки. Це дуже запашний сад з великою кількістю лаванди, троянди, і лілії, а також панорамним видом на заході Лондона через вікна в стіни краю.
  • Англійська Woodland Garden
    Цей звивистий сад з видом на Хай – стріт на південь. Є величезна різноманітність дерев, багато з дерева Збереження Замовлення , щоб захистити сад. Там же потік і садовий ставок , який є домівкою для Шилохвіст качок і фламінго.

Kensington Roof Gardens Історія

Сади на даху покривають 1,5 акрів на вершині колишнього Деррі і Томс будівлю на Kensington High Street, що робить його найбільшим сад на даху в Європі.

1930 – і роки
У 1930 – ті роки Тревор Боуен (віце-президент зазивав, Кенсінгтон універмаг , який належить ділянка і побудував будинок в 1932 році) по замовленню Ральфа Хенкока, провідного ландшафтного садівника, щоб створити сади. Сади були закладені в період між 1936 і 1938 по ціні 25 000 £.

1970 – е роки
Універмаги будівля була Деррі і Томс до 1973 року , і деякі люди по- , як і раніше ставляться до садам , як «Деррі і Томс Gardens». Це було тоді горезвісний магазин Biba до 1975 року.

Сади були оголошені перерахованим сайтом Grade II Англійського спадщини в 1978 році.

1980 – й роки
сади були в значній мірі занедбаних , поки Virgin не взяв на себе в 1981 році Virgin використовує Сади на дах для приватної розкоші розважальної , але гарною новиною є в тому, що сади відкриті для громадськості , якщо попередньо заброньовані на приватну вечірку.

Як відвідати Кенсінгтон Roof Gardens

Сади на даху розташований в 99 Kensington High Street, London, W8 5SA. Доступ в будівлю через Деррі вулиця, яка відгалужується Кенсінгтон-Хай-стріт.

Найближча станція метро: High Street Kensington

Використовуйте Journey Planner, щоб спланувати свій маршрут на громадському транспорті.

Сади на даху відкритий для громадськості, якщо використовується для окремого випадку або на річне обслуговування взимку. Завжди дзвонити першим, щоб перевірити: 020 7937 7994.