Skip to main content

Khao San Road Бангкок: Введення в Бангкок Infamous Khao San Road

Khao San Road Бангкок: Введення в Бангкок Infamous Khao San Road

Khao San Road в Бангкоку, Таїланд, можливо, могла б бути маточина бюджет подорожі по Азії, якщо не світ. Ганебний рюкзак гетто – іноді називають просто Khao San або Као Сарн – це коротка, але Електромакнітная вулиця знаходиться в районі Банглумпа на західній стороні Бангкока.

Дешеве житло, божевільні нічна життя і репутація хаосу зробили Каосан призначення за замовчуванням для туристів і мандрівників, які залишаються в Бангкоку.

Khao San Road в Бангкоку

Обидва любили і ненавиділи, Khao San Road в Бангкоку вважається центром ланцюга рюкзаком неофіційно відомий як Banana Pancake Trail. З недорогих рейсів і неперевершеним мандрівником інфраструктурою, Бангкок часто є відправною точкою для багатьох навколосвітніх або розширених поїздок в Азію.

На жаль, з безпосередньою близькістю від всього потребує мандрівник, багато туристів, що зупиняються в Бангкоку ніколи не ризикнуть далеко від Khao San Road або суміжних Сої Rambuttri. У той час як район є прекрасним місцем для зустрічей – і партія з – інші бюджетні мандрівники, Khao San Road Бангкок навряд чи гарне уявлення про те, що всі міста і тайці можуть запропонувати!

Коротка історія горезвісного Khao San Road

Khao San або Као Сарн насправді означає «рісообдірочний»; вулиця колись був центром для торгівлі рисом. Пізніше, вулиця стала відомою як «Релігійного Роуд» через декілька магазинів, які обслуговували потреби ченців. Крихітна пансіон був відкритий на початку 1980-х років, а звідти на вулиці вибухнула в одному з найжвавіших туристичних епіцентрів в світі.

РАДА: Khao San Road часто спотвореним , як “Ко Сан.”

Район Khao San Road Бангкок

Khao San Road переріс свої межі і пролитої на сусідній Сой Rambuttri, а також Samsen Роуд і Пхра Athit Road. Хоча кілька хороших гуртожитків Каосан можна було, багато мандрівники воліють залишатися тільки на околиці Каосан, де краще і трохи менш хаотична атмосферу можна насолоджуватися в кілька хвилинах ходьби.

Хоча Soi Rambuttri швидко зростає, щоб наздогнати Khao San Road, залишається більш спокійною альтернативою для їжі, пиття і сну. Розширення Сой Rambuttri на іншій стороні Samsen Дорога лежить в тіні Wat Chana Songkhram – приємний храм; Вібе повністю відрізняється тим що на Khao San Road.

Вижив Khao San Road

Хоча це і не небезпечно, ви можете в значній мірі припустити, що все на Каосан після ваших грошей в якийсь, так чи інакше. Навіть стара, усміхнена Тайська жінка приготування їжі майданчик тайські на вулиці буде перевантажувати вас в залежності від часу ночі.

В орди Тук-тук і таксі, припаркованих вздовж вулиці Каосан є досвідчені шахраї; завжди вітають проїжджаючого таксі, а не приймати один з припаркованих них. Уникайте вікової тук-тук аферу «вільний» або недорогі поїздок. Детальніше про виживання ТУК-Тукс в Таїланді.

З такою великою кількістю афер в постійному прогресі, уникнути великих покупок на Каосан, такі як золото, срібло, і з урахуванням костюми, – які майже завжди низької якості.

Дешеве nightbuses з Каосан в Чіангмай, тайські острова і інші частини Таїланду мають давню репутацію дрібної крадіжки. Водії помічники часто перебирати рюкзаки в автобусах багажниках під час сну. Зберігайте гроші і цінності з вами; вони, ймовірно, не будуть зацікавлені в крадіжці брудної білизни!

Khao San Road Safety

Покладіть багато п’яних туристів в одну хаотичну вулицю і погані речі обов’язково трапляться. Незважаючи на те, Khao San Road є відносно безпечним, велика кількість поганих людей робити нишпорити по вулиці, дивлячись полювати на п’яних або наївних туристів.

Можна вкрасти є загальним; завжди стежити за своїми речами. Хоча насильницькі злочини все ще є відносно низьким, мандрівники зазнали нападу під час прогулянки додому в райони, в безпосередній близькості від Khao San Road. Уникайте ходити багато темних провулків і суміжні вулиці поодинці після пізньої ночі.

Не очікуйте, що новий поліцейський відділок на західному кінці Каосан, щоб мати велику допомогу для інцидентів.

Як дістатися до Као Сан Роуд в Бангкоку

Незважаючи на популярність, Khao San Road, на жаль, не так легко досягти, як це повинно бути. Немає БПС SkyTran або зупинки метро знаходяться в межах досяжності.

Водії люблять перевантажувати людей, що прямують в Каосан. Завжди вибирайте таксист, який погоджується використовувати прилад, перш ніж потрапити всередину. Беручи тук-тук може бути весело, але незмінно коштувати вам більше!

З аеропорту: З припиненням служби аеропорту Експрес автобус на 1 червня 2011 року, тепер ви повинні взяти таксі від аеропорту до Khao San Road. У таксі квиток основі; очікувати платити більше , ніж 300 бат. Навіть град отмеренного таксі за межами аеропорту не економить багато, тому що зрушення премія додається пізно вночі таксі. Дві мита , як правило , включені в тариф від аеропорту – підтвердити , коли ви купуєте квиток.

Від Сукхумвіт: Таксі від Сукхумвіт до Каосан буде коштувати від 100 – 150 бат.

На кораблі: Пороми курсують річку Чао Прайя на західній стороні Бангкока. Їздити дешево і приємним; Ви платите за відстань , пройдену. Для того, щоб дістатися до Khao San Road, вихід на порт Tha Phra Athit – розташований відразу після великого моста і до ще більшого моста – на Пхра Athis Дорога прямо перед парком і білий форт справа. Невелика алея через дорогу з’єднує головну дорогу з Сой Rambuttri. Прочитайте це керівництво, використовуючи човни в Бангкоку .