Skip to main content

Khao San Road Bangkok: An Introduction to Bangkokas draņķīgs Khao San Road

Khao San Road Bangkok: An Introduction to Bangkokas draņķīgs Khao San Road

Khao San Road Bangkokā, Taizemē, varētu varbūt būt budžets tūrisma centru Āzijā, ja ne pasaulē. Kauna backpacker geto – dažkārt sauc vienkārši par Khao San vai Khao Sarn – ir īss, bet-aizraujoša ielā atrodas Banglumpoo rajona rietumu pusē Bangkokā.

Cheap izmitināšanu, traks naktsdzīve, un reputācija haoss ir veikuši Khao San Road noklusējuma galamērķi backpackers un budžeta ceļotājiem, kas uzturas Bangkokā.

Khao San Road Bangkokā

Gan mīlēja un ienīda, Khao San Road Bangkokā tiek uzskatīts centrs backpacker ķēdes neoficiāli pazīstama kā Banana Pankūku Trail. Ar lētu lidojumu un nepārspējamā ceļotāja infrastruktūras Bangkoka bieži ir sākumpunkts daudzām apaļā pasaules vai pagarināt braucienu uz Āziju.

Diemžēl, ar tuvu visam ceļotājs nepieciešams, daudzi backpackers uzturas Bangkokā nekad riska tālu no Khao San Road, vai blakus Soi Rambuttri. Kaut arī teritorija ir lieliska vieta, kur satikties, – un puse ar – citām budžeta ceļotājiem, Khao San Road Bangkoka ir tikpat labi atspoguļo visu, ko pilsēta un Taizemes cilvēki ir piedāvāt!

Īsa vēsture draņķīgs Khao San Road

Khao San vai Khao Sarn patiesībā nozīmē “rīsu dzirnavas”; ielu reiz bija centrs tirdzniecības rīsu. Vēlāk, ielas kļuva pazīstams kā “Reliģiskā Road”, jo vairāki veikali, kas apmierinātas vajadzībām mūki. Tiny nams atvērts jau 1980, un no turienes ielas eksplodēja vienā no noslogotākajām ceļojumu epicenters pasaulē.

PADOMS: Khao San Road bieži mispronounced kā “Koh San Road.”

Khao San Road Bangkok Platība

Khao San Road ir pāraudzis savas robežas un izlijis uz blakus Soi Rambuttri kā arī Samsen Road un Phra Athit Road. Kaut arī dažas jaukas Khao San Road hosteļi var bija, daudzi ceļotāji izvēlas palikt tikai nomalē Khao San Road, ja nicer un nedaudz mazāk haotiska atmosfēru var baudīt pastaigas attālumā.

Kaut Soi Rambuttri ātri aug panākt ar Khao San Road, tas joprojām ir klusāks alternatīva ēšanas, dzeršanas un gulēšanai. Par Soi Rambuttri paplašināšana otrā pusē Samsen Road atpūtu ēnā Wat Chana Songkhram – patīkamā templi; VIBE ir pilnīgi atšķirīgas, ka tas uz Khao San Road.

Pārdzīvojušais Khao San Road

Lai gan tas nav bīstami, jūs varat diezgan daudz pieņemt, ka visi uz Khao San Road ir pēc Jūsu naudu kādā veidā vai citā. Pat vecā, smaidīgas Taizemes sieviete virtuves bloks thai uz ielas būs pārmaksu jums atkarībā laika naktī.

Par tuk-tuk un taksometru vadītājiem stāvošām gar Khao San Road ordas pieredzējuši scammers; vienmēr krusa iet taksometru, nevis veicot vienu no stāvošām ones. Izvairieties mūžseno tuk-tuk scam par “bezmaksas” vai zemu izmaksu braucieni. Lasīt vairāk par pārdzīvojušais tuk-tuks Taizemē.

Ar tik daudz izkrāpšanu pastāvīgi attīstās, izvairīties no lieliem pirkumiem uz Khao San Road, piemēram, zelta, sudraba, un uzvalki – kas ir gandrīz vienmēr ir sliktas kvalitātes.

Lēti nightbuses no Khao San Road uz Chiang Mai, Taizemes salas, un citas daļas no Taizemes ir garš reputācija sīku zādzību. Šoferi palīgi bieži rakņāšanās caur mugursomas, kas uz autobusu bagāžas nodalījumos, kamēr jūs miegu. Glabāt naudu un vērtslietas ar tevi; viņi, iespējams, nebūs ieinteresēti zagt netīro veļu!

Khao San Road Safety

Put daudz dzērumā tūristu vienā haotiskā ielas un sliktas lietas, ir pienākums notikt. Kaut arī Khao San Road ir salīdzinoši drošs, labs skaits slikto ļaudīm vēl klaiņo ielas meklē upuris uz iereibušiem vai Naive tūristiem.

Kabatzagļu ir kopīga; vienmēr paturēt acīs jūsu mantām. Kaut vardarbīgu noziegumu joprojām ir salīdzinoši zems, ceļotāji ir uzbrukuši ejot mājās jomām tikai ārpus Khao San Road. Izvairieties pastaigas daudzas tumšas alejas un savstarpēji ielām vien pēc tam, kad vēlu nakts.

Negaidiet, pavisam jaunu policijas iecirknī uz rietumiem beigām Khao San Road būt par daudz palīdzēt negadījumiem.

Getting Khao San Road Bangkokā

Neskatoties uz popularitāti, Khao San Road diemžēl nav tik viegli sasniegt, kā tam vajadzētu būt. Nav BTS Skytran vai metro pieturas atrodas tuvumā.

Autovadītāji patīk pārmaksu cilvēkus, kas ved uz Khao San Road. Vienmēr izvēlēties taksometra vadītājs, kurš piekrīt izmantot skaitītāju, pirms jūs saņemsiet iekšā. Ņemot tuk-tuk, var būt jautri, bet vienmēr izmaksās vairāk!

No lidostas: Ar izbeigšanas Airport Express autobusu uz 2011. gada 1. jūniju, jums ir tagad ņemt taksometru no lidostas uz Khao San Road. Taksometri ir biļete balstās; sagaidīt maksāt vairāk nekā 300 bats. Pat ziņošanas skaitītājiem taksometru ārpus lidostas neglābj daudz, jo prēmija pāreja pievieno vēlu nakts taksometriem. Abas nodevas tiek parasti tiek iekļauti jūsu biļetes no lidostas – Apstiprināt ja jūs pērkat biļeti.

No Sukhumvit: taksometru no Sukhumvit Khao San Road izmaksās no 100-150 bāts.

By Boat: Prāmji kursē Chao Phraya upi rietumu pusē Bangkokā. Brauciens ir lēts un patīkams; Jūs maksājat par nobraukto attālumu. Lai sasniegtu Khao San Road, iziet pie Tha Phra Athit ostā – atrodas tieši aiz lielā tilta un pirms vēl lielāka tilta – par Phra Athis ceļa tieši pirms parka un balto forts labajā pusē. Neliela aleja pāri ielai savieno galveno ceļu ar Soi Rambuttri. Izlasiet šo rokasgrāmatu, lai, izmantojot laivas Bangkokā .

You may also like