Skip to main content

Khao San Road Bangkok: Sissejuhatus Bangkoki Kurikuulus Khao San Road

Khao San Road Bangkok: Sissejuhatus Bangkoki Kurikuulus Khao San Road

Khao San Road Bangkok, Tai, võib väidetavalt olla eelarve reisida sõlmpunkt Aasia, kui mitte maailmas. Kurikuulus backpacker geto – mõnikord nimetatakse lihtsalt Khao San või Khao Sarn – on lühiajaline, kuid-põnev tänaval asub Banglumpoo linnaosa lääne pool Bangkok.

Odav majutus, hull ööelu ja maine kaos teinud Khao San Road vaikimisi sihtkoht seljakotiga rändajatele ja eelarve reisija, mis jäävad Bangkokis.

Khao San Road Bangkok

Mõlemad armastasid ja vihkasid, Khao San Road Bangkok peetakse Rummu backpacker ringi mitteametlikult tuntud kui Banana pannkook Trail. Mis odavaid lende ja ületamatu reisija infrastruktuuri, Bangkok on sageli lähtepunktiks paljudele round-the-maailm või pikendada reise Aasiasse.

Kahjuks vahetus läheduses kõik reisija vajab palju Backpackers viibivad Bangkok kunagi minna kaugel Khao San Road või külgnevate Soi Rambuttri. Kuna piirkond on suurepärane koht, kus kohtuda – ja pidu – muu eelarve reisija, Khao San Road Bangkok on vaevalt hea esindatud kõik, et linna ja Tai inimesed on pakkuda!

Lühike ajalugu kurikuulus Khao San Road

Khao San või Khao Sarn tegelikult tähendab “riisi mill”; tänaval oli üks keskus kauplemise riisi. Hiljem tänaval sai tuntuks “Religioosne Road”, sest mitmed kauplused, et süüa vajadustele munkade. Väike külalistemaja avati 1980-ndate alguses ning sealt tänaval paiskus üks kõige aktiivsem reisi epicenters maailmas.

VIHJE: Khao San Road sageli mispronounced nagu “Koh San Road.”

Khao San Road Bangkok Area

Khao San Road on välja kasvanud oma piire ja kandus peale kõrval Soi Rambuttri samuti Samsen Road ja Phra Athit Road. Kuigi mõned kena Khao San Road hostelid saab oli, paljud reisijad eelistavad jääda lihtsalt ääres Khao San Road, kus kenamaks ja veidi vähem kaootiline atmosfääri saab nautida jalutuskäigu kaugusel.

Kuigi Soi Rambuttri on kiiresti kasvav jõuda Khao San Road, jääb vaiksem alternatiiv söömine, joomine ja magamine. Laiendamine Soi Rambuttri teiselt pool Samsen Road puhkab varjus Wat Chana Songkhram – meeldivat tempel; vibe on täiesti erinevad, et et Khao San Road.

Ellujäänud Khao San Road

Kuigi see ei ole ohtlik, saab päris palju eeldada, et kõigile Khao San Road on pärast oma raha ühel või teisel viisil. Isegi vana naeratades Tai naine cooking pad thai tänaval on koormama te sõltuvalt ajast öösel.

Hordide tuk-tuk ja taksojuhid pargitud mööda Khao San Road on kogenud petturid; alati rahe associated takso asemel, üks pargitud ones. Vältida vana tuk-tuk kelmuse “tasuta” või odavat seljas. Loe lähemalt ellujäänud tuk-tuks Tais.

Nii palju petuskeemid pidevas arengus, vältida suuri oste Khao San Road, nagu kuld, hõbe, ja kohandatud kostüümid – mis on peaaegu alati halb kvaliteet.

Odavad nightbuses Khao San Road Chiang Mai, Tai saarte ja muud osad Tai on pikk maine väiklane varguse. Autojuhid assistentide sageli rummage seljakotte busside pakiruumid magades. Hoidke raha ja väärtasjade teiega; nad ilmselt ei ole huvitatud varastamine musta pesu!

Khao San Road Safety

Pane palju purjus turistid ühte kaootiline tänav ja halbu asju on kindlasti juhtub. Kuigi Khao San Road on suhteliselt ohutu, hea hulk halb inimesed ei saagijahil tänaval vaadates elatuma purjus või naiivne turiste.

Pickpocketing on ühine; alati hoida silma peal oma asjad. Kuigi vägivallakuriteo on veel suhteliselt madal, reisija on rünnanud käies kodus valdkondades just väljaspool Khao San Road. Vältida kõndides palju tumedaid alleede ja omavahel ühendatud tänavatel üksi pärast hilisõhtul välja.

Ärge oodake uhiuue politseijaoskonda lääne lõppu Khao San Road olevat palju abi intsidente.

Kuidas Khao San Road Bangkok

Hoolimata populaarsuse, Khao San Road on kahjuks ei ole nii lihtne jõuda nii see peaks olema. Nr BTS Skytran või metroo peatused asuvad läheduses.

Drivers armastan koormama inimesed pealkirja Khao San Road. Alati valida taksojuht, kes on nõus kasutama meeter enne saate sees. Võttes tuk-tuk võib olla lõbus, kuid alati kallim!

Lennujaamast: Mis lõpetamise Airport Express bussiühendus 1. juunil 2011, siis tuleb nüüd võtta takso lennujaamast Khao San Road. Taksod on pileti põhine; maksaks rohkem kui 300 bahti. Isegi hailing mõõdetud taksoga lennujaama ei säästa palju, sest lisatasu vahetustega töö eest lisatakse hilisõhtul taksod. Kaks teemaksud tavaliselt lisada oma piletihind lennujaamast – kinnitada, kui ostate pileti.

Alates Sukhumvit: Taksosõit Sukhumvit Khao San Road maksab vahemikus 100-150 bahti.

Laevaga: Ferries sõidavad Chao Phraya jõe lääne pool Bangkok. Sõita on odav ja nauditav; maksad läbitud vahemaa. Et jõuda Khao San Road, exit Tha Phra Athit port – asub kohe pärast suure silla ja enne veelgi suurem silla – Phra Athis Road vahetult enne park ja valge Fort paremal. Väike allee üle tänava ühendab peatee koos Soi Rambuttri. Loe seda juhendit kasutades paadid Bangkok .

You may also like