Khao San Road Bankokas: Įvadas į Bankoko liūdnai Khao San Road

Posted on

Khao San Road Bankokas: Įvadas į Bankoko liūdnai Khao San Road

Khao San Road Bankokas, Tailandas, gali neabejotinai būti biudžetas kelionės centru Azijoje, jei ne pasaulyje. Liūdnai kuprinės getas – kartais vadinamas tiesiog Khao San arba Khao Sarn – tai trumpo, bet jaudinanti gatvė įsikūręs Banglumpoo rajono vakarinėje pusėje Bankoką.

Pigi nakvyne, pamišęs naktinis gyvenimas, ir dėl chaoso reputacija padarė Khao San Road numatytąją vietą for Backpackers ir biudžeto keliautojams, apsistoti Bankoke.

Khao San Road Bankokas

Abu mylėjo ir nekentė, Khao San Road Bankokas yra laikomas iš stovyklautojui grandinės neoficialiai žinoma kaip Banana Pancake Trail centru. Su pigių skrydžių ir neprilygstamą keliautojas infrastruktūrą, Bankokas dažnai atspirties taškas daugeliui Visą pasaulio ar pratęstas kelionių į Aziją.

Deja, su arti viskas keliautojas poreikius, daugelis žygeivių apsistojantys Bankokas niekada žengti toli nuo Khao San Road ar gretimų Soi Rambuttri. Nors plotas yra puiki vieta susitikti – ir šalis su – Kitos biudžeto keliautojai, Khao San Road Bankokas vargu ar geras atstovavimas visiems, kad mieste ir Tailando žmonės turi pasiūlyti!

Trumpa istorija liūdnai Khao San Road

Khao San arba Khao Sarn iš tikrųjų reiškia “Ryžių malūnas”; gatvės kažkada buvo centras prekybos ryžiais. Vėliau, gatvės tapo žinomas kaip “religijos Road”, nes iš kelių parduotuvių, aptarnavo į vienuolių poreikius. Mažytė Guesthouse atidarytas 1980-ųjų pradžioje, o iš ten gatvės sprogo į vieną judriausių kelionių seisminis pasaulyje.

PATARIMAS: Khao San Road yra dažnai mispronounced kaip “Koh San Road”.

Khao San Road Bankokas Plotas

Khao San Road peraugo savo ribas ir išsiliejo ant gretimos Soi Rambuttri taip pat Samsen Road ir Phra Athit Road. Nors keletas gražus Khao San Road nakvynės namai gali būti turėjo, daugelis keliautojų renkasi likti tik apie Khao San Road pakraštyje, kur gražiau ir šiek tiek mažiau chaotiška atmosfera gali mėgautis pėsčiomis.

Nors Soi Rambuttri greitai auga pasivyti Khao San Road, jis lieka tyliau alternatyva valgyti, gerti, ir miegoti. Iš Soi Rambuttri plėtinys ant kitos pusės Samsen Road ilsisi Wat Chana Songkhram šešėlis – malonus šventyklos; Vibe yra visiškai kitokia kad Khao San Road.

Išgyventi Khao San Road

Nors nėra pavojingas, jums gana daug galima daryti prielaidą, kad kiekvienas Khao San Road yra po savo pinigus ar kitu būdu. Net senas, šypsosi tajų moteris kepimo kilimėlis tajų gatvėje bus per dideles jums, priklausomai nuo nakties metu.

Iš tuk-tuk ir taksi vairuotojai stovinčius kartu Khao San Road minios yra patyrę sukčiai; visada kruša artimųjų taksi, o ne atsižvelgiant vieną iš stovinčius tie. Venkite sena Tuk-tuk sukčiai “nemokamai” arba pigių važiuoja. Skaityti daugiau apie išlikęs tuk-tuks Tailande.

Su tiek daug sukčiavimo nuolat vykdomos, vengti didelių pirkinių Khao San Road, pavyzdžiui, aukso, sidabro, ir pritaikyta kostiumai – kurios yra beveik visada prastos kokybės.

Pigūs nightbuses iš Khao San Road to Chiang Mai, Tailando salų ir kitos dalys Tailandas turi ilgą reputaciją smulkių vagysčių. Vairuotojai padėjėjai dažnai knaisiotis per kuprinės į iš autobuso bagažo skyrių, o jūs miego. Laikyti pinigus ir vertingus daiktus su savimi; jie tikriausiai nebus suinteresuoti vagia nešvarių skalbinių!

Khao San Road Safety

Įdėkite neblaivių daug turistų į vieną chaotiško gatvę ir blogi dalykai privalo atsitikti. Nors Khao San Road yra santykinai saugus, nemažai blogų žmonių ar klaidžioja po gatvę ieškote į medžioja girtas arba naivus turistų.

Kišenė vagystė yra bendra; visada užmesti akį į savo daiktų. Nors smurtinis nusikaltimas yra vis dar santykinai mažas, keliautojai buvo užpulti vaikštant namuose srityse tik už Khao San Road. Venkite vaikščioti daug tamsių alėjos ir sujungti gatves vien po vėlyvo vakaro į išorę.

Negalima tikėtis, kad naują policijos nuovadą vakarinėje pabaigoje Khao San Road būti daug padėti dėl incidentų.

Kelionė į Khao San Road Bankokas

Nepaisant populiarumo, Khao San Road yra, deja, ne taip lengva pasiekti, nes jis turėtų būti. Nėra BTS Skytran ar metro sustojimai yra per arti.

Vairuotojai mėgsta užprašyti žmones pozicijoje Khao San Road. Visada pasirinkti taksi vairuotojas, kuris sutinka naudoti matuoklį prieš jums viduje. Atsižvelgiant tuk-tuk gali būti smagu, bet visada jums kainuoti daugiau!

Iš oro uosto: Su AirPort Express autobusu birželio 1, 2011 nutraukimo, turite dabar taksi iš oro uosto į Khao San Road. Į taksi bilietas pagrįstas; tikėtis mokėti daugiau nei 300 batas. Net sąsiaurio fiksuotų taksi už oro uosto neišsaugo daug, nes perėjimas įmoka įtraukta į vėlai vakare taksi. Du rinkliavos paprastai įtraukti į jūsų bilieto nuo oro uosto – patvirtinti, kai jūs perkate bilietą.

Nuo Sukhumvit: taksi nuo Sukhumvit Khao San Road kainuos dydis – nuo 100 150 batas.

Laivu: Keltai kursuoja Čao Čao Praja vakarinėje pusėje Bankoką. Pasivažinėjimas yra pigus ir malonus; mokate už nuvažiuotą atstumą. Pasiekti Khao San Road, išlipkite THA Phra Athit uoste – įsikūręs vos po didelio tilto ir prieš dar didesnį tiltas – dėl Phra Athis Road tiesiog Prieš parką ir balta forto dešinėje. Mažas alėja per gatvę jungia pagrindinio kelio su Soi Rambuttri. Perskaitykite šį vadovą, naudojant laivus Bankokas .