Kingskrosas stacija, London: The Complete Guide

Posted on

 Kingskrosas stacija, London: The Complete Guide
Kā viens no noslogotākajiem dzelzceļa stacijās Lielbritānijā, Kingskrosas ir vienlīdz slavena ar saviem savijums transporta līnijām, kā tas ir tās apkārtnes kultūras iestādēm, iepirkšanās vietām un dzīvīgo restorānu ainas. Pēc tam, kad saguris sarkano lukturu rajonā ar diezgan krāsains vēsturi – tas teica karaliene Boudicca ir aprakti zem platformas 8! – Kingskrosas ir notikušas būtiskas pārmaiņas, kas pēdējā laikā, padarot stacija pats absolūts jāredz ikvienam apmeklē Londonā. Pārbaudiet mūsu ceļvedi, lai iegūtu savu galvu ap šo drudžains un ikonisko dzelzceļa staciju.

Vēsture

Nosaukts pēc nu jau nojauktas statuju King George IV, Kingskrosas stacija tika uzcelta virs bērnu baku un drudzis slimnīcā, platība kalpo kā iedvesmas Charles Dickens ‘klasiskās pasakas “Oliver Twist”. Pirmais atvēra pasažieriem 1852.gadā, tas tika izstrādāts kā vienkāršu un funkcionālu transporta pakalpojumus, bet drīz sāka samazināties no palielināt dzelzceļa satiksme 19.gadsimtā. Neskatoties uz to Anglijas lielākā stacija pārapdzīvotība izraisīja atvēršanu astoņiem sākotnējiem platformām (no kuriem daži bija paredzēts vilcienu glabāšanai), kā arī trīs pavisam jaunas, kas patiesībā nepalīdzēja daudz kā pieprasījums turpināja palielināties.

2002.gadā £ 2,5 miljardi labiekārtošanā redzēja savu pilnīgu atjaunošanu, tostarp pievienojot jauno platformu “0”, lai apmierinātu rada stacijas pastāvīgo izaugsmi.

Dzelzceļa pakalpojumi pie Kingskrosas

Šodien Kingskrosas ir paplašināta, lai iekļautu St Pancras International un Kingskrosas St.Pancras metro stacijām. Papildus sākotnējam Lielā Ziemeļu , tagad darbojas vēl vairākas dzelzceļa pakalpojumus, tostarp Grand Central , Hull , un Londonas ziemeļu Austrumeiropas dzelzceļu. Starppilsētu pakalpojumi beidzas pie platformas 1-8, piepilsētas un reģionālajiem pakalpojumiem platformu 9, 10 un 11, un St Pancras International ātrgaitas vilcienu Eurostar iet tieši uz Parīzi, Briseli un Amsterdamu. Tikmēr Kingskrosas caurule stacija saites uz sešām citām līnijām, ieskaitot Circle, Hammersmith & City, Metropolitan, Ziemeļu, Piccadilly un Victoria līnijas.

Atrašanās vieta & Kā tur nokļūt

Jo Kingskrosas ir vislabāk savienotas transporta mezgls valstī, tas ir super viegli nokļūt uz un no stacijas. Atrodas centrālajā Londonā Euston Road (Zone1), tai ir tieša cauruļu saites uz pieciem starptautiskajās lidostās, tostarp Hītrovas, Getvikas un Luton, kas ir visu stundas laikā. Tas ir arī apkalpo 14 autobusu maršruti, kas atrodas pie stacijas uz Euston Road, vai arī jūs varat noķert taksometru no kabīnes rangu St Pancras Road. Ir slodzes Klientu palīdzības punktiem visā stacijas arī gadījumā, ja jums ir nepieciešama palīdzība ar atrašanu bankomātiem, biļešu automātu vai pat tualetes, dušas un bagāžas skapīši.

Restorāni un bāri Blakus Kingskrosas

Diezgan daudz kaut ko jūs iedomātā – no smalkas pusdienas uz savādajiem ēdnīcās – ir pieejama tuvumā, atkarībā no tā, cik daudz laika jūs esat ieguvuši. Ja jūs tikai pēc tam ātri iekost, jūs varat paķert karstu toastie vai sviestmaizi no Cafe Nero Pret A Manger vai Costa, vai, ja jūs vēlaties, ievērojamu maltīti, pasūtīt pikantu Meksikas vistas pie Benito cepure vai izmēģiniet mūsdienu britu ēdienkarti no Plum + Spilled Milk . Lai ‘slapjš svilpe “, glāzi kūsājošs pie Searcy ir Champagne Bar uz augšējā stāvā St Pancras stacijas, vai, ja jūs vēlētos riska ārā galvu Granary Square par vegāns, veģetārie un pasaules virtuves no Itadaki Zen un Foodilic.

Harijs Poters pie Kingskrosas


Vai mēs pieminēt, ka ir Harijs Poters veikals? Ne tikai tas Kingskrosas stacija ir visu veikalu veltīta stilīgākais zēnu vedni, tas ir faktiski mājvieta platforma 9 ¾  pati, piesaistot hoards bērniem un pieaugušajiem ikdienā. Atrodas tikai ārpus veikala, jūs zināt to, ko bagāžas ratiņiem iegulto uz ķieģeļu sienu, tāpēc nav garām zelta foto iespēja pirms pamāt ardievas Kingskrosas stacijas!

Iepirkšanās Kingskrosas

Vai tā ir pēdējā brīža dāvanas vai pareizu mazumtirdzniecības terapiju, Kingskrosas stacija ir mājvieta veikalos, piemēram, Waitrose, Bonds. King Cross, Emin un Pāvils, Le Chocolat Alain Ducasse, Miller Harris, un, protams, Harijs Poters Shop. Pārliecinieties, ka jūs apmeklējat quirky Chalton Street Market pāri ceļam, ja jūs pēc bailīgs apģērbu, audumu un svaigu augļu un dārzeņu, vai arī jūs varat pop vairāk King bulvārī iepirkties dizaineru zīmoliem, piemēram Jigsaw, svīšanu Betiju un Nike Central.

Viesnicas Kingskrosas

Ir daudz pieejamu un augstas klases naktsmītnes teritorijā, ar cenām, vidēji no £ 40- £ 70 par Viktorijas stila pansijas un £ 100- £ 200 vairāk modernajiem numuriem un dzīvokļiem. Ja jums nav prātā koplietošanas telpu, jūs varat atrast hostelis tikai £ 12 par nakti, pretējā gadījumā, jūs atradīsiet ielām neskaitāmu B & Bs ap Argyle dārzi un vairāk pmarket apmešanos tuvāk Euston.

Lietas, kas darīt tuvumā

Ir laiks, lai nogalinātu šajā jomā? Kingskrosas un Apkārtējās ielās ir lietas, ko darīt. Pietura ar Britu bibliotēkas uz Euston Road, lai apskatītu Magna Carta, Džeinas Ostinas notebook un oriģinālas dziesmu no The Beatles, tad dodies uz Britu muzejam, lai redzētu Rosetta Stone un vairāk nekā septiņi miljoni citus senus priekšmetus no visas pasaules. Dikensa fani var redzēt autora atjaunotā Viktorijas mājās uz Doughty ielā, kur klasika, piemēram, “Oliver Twist” ieradās uz dzīvi, bet citas atrakcijas ietver atradenis muzejs, Reģenta kanālu un II sulīgs Grade uzskaitīti dārzi Russell Square.