Kinų Naujieji Metai Singapūre: an islandwide šventė

Posted on

Kinų Naujieji Metai Singapūre: an islandwide šventė

Norėdami pamatyti pilną septynias savaites, dauguma etninės kinų bendruomenė Singapūras meta savo didžiausią šalies šių metų bar none. Kinų Naujieji Metai atstovauja laiko šeimos bendrumo, maldų už klestėjimo ir pasitraukė iš visų stotelių už valgius, prekybos ir vakarėlio, daugiausia dėmesio visame Chinatown etninės anklavo.

Kaip lankytojas, in Singapore Kinų Naujieji Metai pakrovimas yra vienas iš labiausiai autentiški vietos patirtimi, jūs kada nors galėdami mėgautis saloje. Pareikšti klano pailsėti, taip pat šiam šeimai kultūrinės patirties.

Kinų Naujieji Metai Singapūro Chinatown

Kinų Naujieji Metai Singapūre prasideda į etninės anklavo Chinatown, ypač prie ES Tong Sen Street ir Naujosios Bridge Road. Į Chinatown Kinų Naujieji Metai Šventės transformuoti salos-valstybės tradicinę kinų anklavą į keletą žibintų, gatvės prekystalių ir scenos meno riaušių, su šventės kiek Marina Bay išplėsti.

Tikimės, kad keletą pagrindinių įvykių Sezonas: gatvės žibinto-Up, šventinę Gatvė Turgus, Para scenoje ir Singapūro upė Honkongas Bao.

Kinų Naujieji Metai Gatvė Šviesos Iki Chinatown. Pagrindiniai gatvių Chinatown – ES Tong Sen Street, Naujasis Bridge Road, Pietų Bridge Road – bus apšviestas su tradicinės kinų žibintų ir spalvinga gatvių apšvietimas, o gatvės atlikėjų ir akrobatai (jau nekalbant apie neišvengiamus liūtas šokėjų) pagyvinti juostomis.

Singapūras technologijos universitetas ir dizainas (SUTD) kasmet dalyvauti projektuojant ir statant Kinų Naujieji Metai Light-Up. Dėl “Metų kiaulių” 2019 m, SUTD pristato paršelių temomis šviesos-up, sustiprina žibintų ir karpių apšviečiamųjų Chinatown gatves.

Atidarymo ceremonija vyks sausio 19, pradėdama šviesos-up, kad liks savo vietoje iki kovo 6 d.

Kinų Naujieji Metai Atgalinės. Žiedas Kinijos Naujųjų metų Singapūro Chinatown, kaip jums prisijungti prie vietinių gyventojų ir vietos įžymybėmis tiek su fejerverkai ir fejerverkai nenukryptų per visą vakarą.

Dėl 2019 m Chinatown kinų Naujųjų Metų išvakarės Atgalinės Šalis vyksta nuo vasario 4 d vakare, kartu Eu Tong Sen Street ir Naujosios Bridge Road, nuo 9:30 val iki 12:30 val.

Vakarą scenoje. Vietos ir užsienio kultūros veiklos trupės scenoje, eksponuoti tradicinės kinų spektaklius, pavyzdžiui, kovos menų, liūtas šokiai, ir kinų operą. Atvykite į Kreta Ayer aikštėje, šalia Budos Dantų Relic Temple, pamatyti aktus, surenkamas kiekvieną vakarą.

Dėl 2019 m scenoje vyko nuo sausio 18 iki vasario 4, pradedant 8pm ir baigiasi 10:30 val.

Singapūras Chinatown Šventiniai už kinų Naujieji metai yra vadovaujama Kreta Ayer-Kim Seng Piliečių konsultacinį komitetą (KA-KS CCC). Daugiau informacijos apie jų oficialios svetainės: chinatownfestivals.sg .

Turgus Pirkinių & Valgomasis metu kinų Naujieji metai

Singapūro Chinatown vyks daugiau nei keturi šimtai prekystalių pardavimo tradicinių maisto produktų, gėlės, kinų rankdarbiai, ir įprasta Naujųjų metų dekoracijos. Ar eiti į Europietiška saldumynai, lapo antis ir slapukai tarnavo švieži gatvėje, arba pasiimti kai kurių tradicinių kinų Naujieji metai dekoracijas prisiminti dieną.

Mėnulio Naujieji Metai turgus prekystaliai linija pagoda Gatvė Smith Gatvė, sago Gatvė, šventykla Gatvė ir Terenganu Gatvė per Chinatown nuo 6pm iki 10:30 val išplėstas 1AM kinų Naujųjų metų. Dėl 2019 m šventėms, turgus vyko nuo sausio 18 iki vasario 4 d.

Turgus yra tik vyšnia ant prekybos ledai saloje kinų etninės anklavo. Sužinokite daugiau apie Pirkiniai Chinatown, Singapūras .

Upė Singapūras Honkongas Baia karnavalas

Apie Singapūro upės, plūdės @ Marina Bay šeimininkai kasmet Singapūras upės Honkongas Bao karnavalas . (Norėdami sužinoti ką dar Marina Bay yra gera, skaityti mūsų sąrašą Top 10 Things to do Marina Bay, Singapūras ).

Į “Hong Bao” savo pavadinimą kildina iš tradicinių raudonų pakelių pinigų duotų vyresnio amžiaus kinų netekėjusioms jaunesnių giminaičių metu kinų Naujieji metai.

Naktiniai kultūros spektakliai ir tradicinės kinų kūrinys galima mėgautis lauke, ir milžinas žibintai figūrą po populiariausių Singapūro orientyrų staklės didesnis nei gyvenime.

Ar jūsų vardas parašytas kinų kaligrafijos. Gaukite kinų zodiako skaityti savo gimimo datą. Naršyti upės Hongbao maisto gatvę (daugiau apie Singapūro virtuvė čia: Dešimt Indai jūs turėtumėte pabandyti Singapūre ).

Arba tiesiog žiūrėti klojimo Pagrindinė scenoje skleidėsi ant plūdės, featuring vietos atlikėjus ir užsienio talentus. Jei norite patekti į Kinijos kultūros sūpynės festivalio trukmę, Hong Baia yra vieta būti. Įėjimas nemokamas. Aplankykite River Hong Bao – Oficiali svetainė .

Singapūro Chingay paradas

“Chingay”, jos Hokkien ekvivalentu, verčia į “kostiumų ir Maskaradas”. Normaliai senamadis Singapūro imtis Chingay jo daugiau spalvinga ir muzikos kraštutinumus kasmet per Chingay paradas, dviejų nakties gatvės šalis ir paradas, kad žymi Kinų Naujieji Metai šventės kulminacija.

Paradas dabar išdidžiai tarptautinė, auga iš savo grynai Kinijos tradicinių šaknų apkabinti daugiau nei 150 vietos organizacijas ir tūkstančius atlikėjų, tarptautinių scenos grupių iš Kinijos, Danijos, Indonezijos, Šri Lankos ir Taivano.

Chingay paradas maršrutas vyksta priešais Formula One duobę Statybos prieš Singapūro Flyer ir Marina Bay fone. Paradas dalyviai bus važinėti plūdes arba vaikščioti į procesiją, siūlanti spalvų ir triukšmo, kad keletas kitų Singapūras festivaliai negali prilygti riaušės.

Dėl 2019 m Chingay vyks duobę pastatas nuo vasario 15 iki 16; atskiras Chingay šventė vyks Chinatown Vasaris 17. Chingay Bilietus galima įsigyti iš SISTIC (sistic.com.sg). Bilietus taip pat galima rasti Singapūro lankytojų centro Orchard Road ir Singapūro Baseinai Outlets. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Chingay svetainę: chingay.org.sg .

Už ne ko tikėtis, kaip žiūrovo, patikrinkite mūsų straipsnį apie išvaizdą Chingay paradas Singapūre .

Kaip nuvykti ir apgyvendinimo Chinatown

Transportas: The Kinų kvartalas orientuotas šventės gali būti labai lengvai pasiekiamas MRT – tiesiog išlipkite Chinatown MRT stotis (NE4 / DT19).

Norėdami patekti į Chingay ir upės Hong Bao, galite pereiti prie Marina Bay jojimo MRT bei išlaipinimą ne Esplanade MRT stoties (CC3) Promenade MRT stotis (CC4 / DT15), Raffles Place MRT stotis (NS26 / EW14) ar MRT stotis Rotušės (NS25 / EW13).

Daugiau apie Singapūro patogiu priemiestinių sistemos, perskaitykite mūsų straipsnį apie Riding Singapūro MRT ir autobusai su EZ-Link kortele .

Apgyvendinimas: apgyvendinimo arčiausiai Kinų Naujieji Metai šventės, galite pasikonsultuoti mūsų sąrašus viešbučių biudžetas Chinatown, Singapūras ; arba patikrinti viešbučio arčiau Chingay mūsų sąrašą Riverside Singapūras Viešbučiai .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *