Kısa Singapur Alışveriş Rehberi – Güneydoğu Asya’nın en Perakende Heaven All About

Posted on

Kısa Singapur Alışveriş Rehberi - Güneydoğu Asya'nın en Perakende Heaven All About
alışverişe gitmek Güneydoğu Asya’da bu ada devleti iyi bir yer haline – Singapur ulus kendi küçücük iç içinde mil kare başına en merkezleri paketleri. (Diğer şeylerin yanı sıra.)

Singapurluların milli spor haline alışveriş döndü – onlar çok fazla pratik olsun ne Singapur’un etnik guruplar halinde Orchard Road Chinatown ve Bugis’te sokak pazarları astar sayıda alışveriş merkezleri, aile tarafından işletilir ve shophouses ile.

Alışveriş bunu kutlamak için bir ay kenara ettik Singapur kadar popüler – Büyük Singapur Satış 70 kadar% tarafından fiyatların ada çapında kesiyor! Alışveriş saatleri de seçilen hafta sonları seçilen mağazalar için geçmiş gece yarısı uzatılır, ve diğer büyük promosyonlar sadece yılın bu süre içinde yapılmaktadır.

Singapur’da alışveriş yöre

Singapur etrafında MRT binmek ve alışveriş merkezleri sağ ada devletin ulaştırma sisteminde yerleşiktir bulabilirsiniz: Birçok MRT istasyonları doğru Singapur’un en popüler alışveriş merkezlerinden bodrumlu bulunur!

Orchard Road , dünya Singapur zaman alışveriş gider nerede! Ada devletin birincil perakende bölge bir alışveriş hayalidir: alışveriş merkezleri, uzun, yapraklı streç binlerce numaralandırma mağazaların warrens ile, uç uca sinirli!

Sen Orchard şey burada alabilirsiniz – pahalı moda etiketler ve sokak giyim, üstün moda ve ön sevilen klasik giyim, kitap, elektronik, ve Singapur’un inanılmaz işportacı gıda bolca. istediğiniz zaman bir alışveriş merkezi içine hop veya at Orchard MRT ve çıkış (NS22) aracılığıyla mı seyahat etmek, Orchard Road otellerinden biri kal, Somerset (NS23) istasyonları, hem derhal Orchard’ın merkezleri bağırsakları içine hangi çıkış ait!

Belediye ve Marina Bay alanı evler sadece kentteki en ünlü tarihi yerleri, o da onun en güzel alışveriş alanlarının bazıları bulunur.

Marina Bay ve Miras İlçesi’nde konaklama kaldıkları ediyorsanız, kolayca IM Pei tasarlanmış Raffles City Complex içeren alışveriş merkezleri bir seçim yürüyebilir; onun merkezinde büyük bir şanslı çeşme ile Suntec City Mall; ve eski bir Katolik manastır kalça genç CHIJMES pasajın dönüştü.

Belediye Raffles City altında çıkar City Hall MRT Interchange (NS25 / EW13) üzerinden trenle ulaşılabilir. Singapur Sanat Müzesi karşısında Bras Basah (CC2) üzerinden çıkabilirsiniz çember hattı üzerinde Gezginler; Esplanade Suntec Şehri altında (CC3); ve Millenia Walk Promenade (CC4) yanında yer almaktadır.

Marina Bay alışverişe gitmek için, Marina Bay Sands masif, lüks Shoppes’te içine Bayfront İstasyonu (CE1) ve çıkmak için MRT yoluyla giderler.

Kampong Glam Singapur’un İslam toplumunun tarihi ve kültürel kalbidir. Sultan Camii’ni çevreleyen shophouses yürümek ve küçük yılda değişti hissediyorum yollarla parfüm yağları, halı ve hamur işleri, satan tüccarları bulacaksınız. 20 başında inci yüzyılda, Aljunieds burada halı satılır ve Jamal Kazura kokular satılan; (diğer birçok aile işletmeleri arasında) hem işletmeler bugün hala tempolu iş yapmak!

Ve yine Modern dünya burada yaşayan çok: Kampong Glam güneybatı köşesine gidip bulacaksınız Bali Lane & Hacı Lane , iki paralel yaya caddesinin bohem butikler, etnik restoranlar ve üstün konsept mağazaları ile dolu.

Chinatown yenilenmiş Çinli shophouses satılan bir el sanatları, giyim, gıda, mücevher genişletilmiş aralığı ile geleneksel Çin sanat ve zanaat için yerleşim, ve ilaç olarak tarihsel rengini korur.

Smith Street ve Trengganu Caddesideki pazarları hatıra büyük pazarlık sunuyoruz. Chinatown etrafında shophouses ve alışveriş merkezleri satılık mal bolluğu katılmadan korkak tişört, oyuncak ve elektronik, sadece geleneksel mallar daha fazla satmak.

MRT Outram Park (EW16) veya Chinatown (NE4) istasyonları ile Chinatown bağlanır.

Küçük Hindistan, Serangoon Yolu etrafında, yerel Hint nüfusa hitap ve baharatlar, takı, giysi, dokuma ve el sanatları muhteşem yelpazesi sunmaktadır. Serangoon Road bir ucunda Mustafa Merkezi ucuz elektronik için büyük bir kaynaktır.

Singapur Para

Singapur bölgede büyük bir finans merkezi olduğundan, ülkedeki bankacılık sektörünün bu kadar ustaca sağlamak üzere düzenlenmiştir alışveriş için maksimum kolaylık uzatılmış çalışma saatleri çalışan sarraf, uluslararası ağ ATM’ler ve bankalar ile her yerinden.

Birlikte para ipuçları ve Singapur’da gezginler için kullanışlı harcama önerileri ile kendi bankalarını, sarraf ve kredi kartları: Aşağıdaki makale Singapur’un para durumunu inceler.

Singapur Vergi-Free Alışveriş

Singapur ziyaretçileri olabilir vergiden muaf alışveriş Singapur mağazaları% 7 Mal ve Hizmet Vergisi (GST) şarj yok ederken depolar turist ayrılırken vergileri kurtarmak izin -. Aşağıdaki makalede, birlikte yararlı ipuçları ve bağlantılar ile, vergisiz Singapur’da alışveriş yapabilirsiniz açıklar.