Kişisel İtalyan tatil planı: İtalya’nın En İyi Şehirler A Guide

Posted on

Kişisel İtalyan tatil planı: İtalya'nın En İyi Şehirler A Guide

İtalya’nın En Büyük Turistik ve En çok ziyaret Şehirler

İtalya’nın en iyi konumlar ve şehirlerin bir harita bakarak İtalya’ya bir gezi planlarken senin programi perspektif kazanmak için harika bir yoldur. Bu şekilde, en önemlisi, her bir yeri araştırmak gerekir ne kadar süreceğini, seyahat etmek istediğiniz yıl ne zaman, en etkili bir yerden diğerine etrafında nasıl alabilirim ziyaret etmek istediğiniz konusunda bilinçli kararlar ve ne Eğer seyahatiniz kurtulmak istiyorum.

Eğer güzergah haritalama başlamadan önce, İtalya’nın 20 bölgelerinin her oldukça farklı olduğunu anlamak da önemlidir. Gıdalarda Bölgesel farklılıklar, dil (lehçesi) ve mimarisi tek seferde 20 küçük ülkelere ziyaretine benzer İtalya’ya bir yolculuk yapmak.

İtalya’da konuşulan dil İtalyanca, ama gündelik İtalyan öğrenci için anlaşılması zor olabilir bazı yerel lehçeler vardır. Ancak İngilizce yaygın ağır touristed bölgelerde konuşulduğu, bu nedenle yardımcı olabilecek birini bulmak mümkün olmalıdır.

: Yalnızca İtalyanca bir kelime öğrenmek ise, bu yanyana gelmesin sciopero . “SHO başına o” anlama telaffuz “grev.” İtalya’da İşçi sorunlar genellikle genellikle gün ya da daha az süreli, kısa grevlerle ve dikkatleri üzerine itilir. Eğer aceleyle, bir tren ya da otobüs istasyonunun duvarları veya pencereler yayınlanan bildiri görürseniz bu kelime arayın. Kısa süreli olduğu için, grevler nadiren esnek turistler için çok fazla sorunlara neden.

Hava ve Festivaller: Ne zaman ziyaret etmek

İtalya ılımlı bir iklime sahiptir. Güneyde, yağmur, yaz aylarında sık rastlanmamaktadır. Alpin bölgelerde, hızlı Yağışlı yaz aylarında bile sık görülmektedir. Deniz seviyesinde veya buna yakın ortalama düşük sıcaklık nadiren donma noktasının altındaki daldırılır.

Yaz Ağustos ayında sıcak korkunç olabilir, İtalyanlar sahile baş ve orada kal. porcini ve mantarı görünmeye başlar Sonuç olarak, İtalya ziyaret etmek için daha iyi bir zaman, sonbahar aylarında olduğunu. Geceleri serin olabilir ve yaz aylarında daha fazla yağmur var, ancak sıcaklıklar ve muamele etmek ıslaklık değer.

İtalyan festival ve sagras ortalama turist gördüğü daha görmek için harika bir yoldur. Bir Sagra yakındaki kasaba ve şehirlerin sakinleri bu vurgulanan madde içeren tarifleri yemek ve paylaşmak için bir araya gelip porçini mantar, gibi belirli bir şeyin bir kutlama.

Sen İtalyanlar karşılamak için ortak tablolar harika bir yoldur açık havada sunulan büyük yiyecek bulmak için olasıdır.

İtalya’da şehri Dışarı ve Yeme

Yaz aylarında, İtalyanlar akşam yaklaşık 1 8 civarında öğleden sonra ve akşam öğle yemeği. Öğle yemeği ( pranzo ) sıklıkla ana yemek ve çoğu mağazalar birçok esnafın ve alışveriş hem sel yerel restoranlar için uzun süre 1’de kapatın. Sonuç olarak, acele önlemek için 1 saat önce restoranlar için elde etmeye çalışmak gerekir.

Küçük bir  trattoria  bir şarap listesi var olmayabilir, ama her zaman bir ev şarabı (olacak vino  della  casa ). Su içmek için güvenlidir, ancak İtalyanlar maden suyu (tercih acqua minerale ABD’de olduğu genellikle daha ucuzdur).

İtalya’da bir ipucu için küçük bir değişiklik bırakmak gelenektir ya up hizmeti iyiyse toplam fatura tutarının yüzde beşi (bazı süslü içinde yüzde 10 demek  ristorante  hizmet kusursuz). Bir barda bir kahve sipariş verirken bunu yapar ve kahve servis kişi için küçük bir madeni para bırakmak adettendir.

Şehirler ve Bölgeler etrafında oteller ve Ulaşım

Orada yemek keyfi yaparken, İtalya sunduğu fantastik konaklama bazı kalmak unutmayın; tren istasyonları-birçok bütçeler, birkaç keyifsiz ve bazı gerçekten harika gizli mücevherler yakınındaki bol oteller genellikle vardır.

İtalya’da oteller dikkate a place “çekicilik” almaz bir hükümet sistemi ile derecelendirilir.

seyahat etmek hazır olduğunuzda, İtalya’nın kapsamlı raylı sistem üzerinde umut ya da bazen demiryolu rotalarını çoğaltmak otobüsleri birini almayı. İtalya’da Birçok küçük şehirler büyük şehirlerde bir iki kez Günde bir otobüs yolculuğu ile yakın tarafından erişebilir ve otobüs durakları genellikle tren istasyonu yakınında bulunur.

Trenler ve otobüsler Avrupa’nın geri kalanına çoğundan daha biraz daha ucuz İtalyan ulaşım hale sübvanse edilmektedir. Tren özellikle kısa geziler için, sadece istasyonunda bilet satın üzerinden pek çok avantajı sağlamıyor olabilir geçer. işçiler ucuza işlerini hedeflere ulaşmak böylece yerel tren yolları ve süreleri planlı olduğundan, hafta sonları ve tatillerde sık sık daha az trenler vardır unutmayın. Bu arada yerel otobüsler için otobüs bileti genellikle gazetecide bazen Tabbachi (tütün deposunda) satın veya edilebilir.

Eğer İtalyan güzergah için planlanan birçok uzun bacakları varsa İtalya Raylı Geçiş gerçekten tasarruf edebilirsiniz. Unutmayın-Bir geçiş değerli kılmaya uzun geziler almak gerekir. Kısa yolculuklar için değerli geçiren gün kullanmak Roma’ya Venedik gibi bacaklar için saklayın veya Roma Sicilya vermeyin.

Kentler ve Noktaları Arasında alınıyor

ES veya  Eurostar Italia  İtalya’nın en çok ziyaret edilen yerlerinden bazıları arasında toplu taşıma iyi araçlardır İtalya’nın hızlı trenler, ifade eder. Bazı tipik yolculuk süreleri şunlardır:

  • Reggio Di Calabria Milan: 11 saat
  • Venedik’e Milan: 2 saat, 45 dakika
  • Turin’e Roma: 6 saat, 11 dakika
  • San Remo için Roma: 6 saat, 39 dakika
  • Roma – Venedik: 4 saat 33 dakika

İtalya’nın Big Three Seyahat Noktaları

Herkes İtalya-Roma, Venedik üç büyük hedefleri bilir ve Floransa-ama yolcular yaptığı en büyük hatalardan biri 10 gün içinde bu üçlü yönetimi görmeye çalışmaktır. kesinlikle on gün içinde her biri için seyahat mümkün olmakla birlikte, gerçekten bu farklı ve ilginç yerlerin derinliği herhangi yaşamaya alamayacak.

Eğer sadece çok kısa bir süre varsa, verimli bir yerden bir yere whisks bir tur-olanı al. Sen sadece kısa tatil ettik eğer trenler için bekleyen vakit geçirmek istemiyoruz!

düzeltme daha tatil zaman istemeye, elbette vardır. Eğer ödeme yapmadan almak zorunda bile, bir kez gidip iki kez gitmek daha fazla görmek ama daha az her zaman anlamak için, sana ucuza mal olacak. Bu o sabit maliyetler-uçak biletleri ve kayıp-jet-lag gün sonunda sizi almak var.

Ayrıca, gidilecek en iyi şekilde yaptığınızdan emin olun. Floransa’da olsak da, örneğin, onun birçok benzersiz üzüm bağları biri gibi Toskana bölgedeki diğer hedeflere yol yapmak isteyeceksiniz.

İyi Bir Yer Başlat: Roma, İtalya’nın Başkenti

çoğumuz için, Roma takıntı sınırındaki bir tutkudur; Pantheon yakınındaki Tazza d ‘Altın Kupa” Oro, bizim ilk kahve geçtiniz sürece İtalya’ya bir gezi gibi hissetmez.

Yine de, sıcak ve nemli olan Roma yaz aylarında; dikkat etmek yankesici vardır; insanlar kaba-ve olabilir onlar yararlı olabilir. Roma’nın mimari, modern, Barok, Rönesans ve Roman karmakarışık olduğu; Roma pire altın it olduğunu.

biz neden sevdiğinizi Roma ne olduğu fikri kadar akışkandır rüya-ve olmasıdır. Bu kolay bir aşk değildir; o raydan dönüşebilir bir sevgidir. Bunu yürümek gerekir. Yürüme yorucu ve yıllar boyunca Roma’da meydana gelmiş şeyler listesi uzun gerçekten de çünkü bir tur atmalıdır.

Roma’ya olmamıştım Eğer Eddie’nin Fun bir “seyahat arkadaşları” yakala ve ona izin isteyebilirsiniz veya ona Eternal City korkularını hafifletmek. Onlar nerede ilgilendiğiniz şeyleri bulmak nasıl alınır etrafında, nerede yemek size bildiririz. Ardından, eğitim yaparken deli Romalılar yolları , kendi üzerinde seyahat edebilirsiniz kendi-gerçekten gelmez da hiç uzun sürmez.

Bir gün bir manzarası eşliğinde öğle var, bu yüzden, Castel Sant sından, iç görmek ve Papalar dışarı gizlerken açtı lüks hayatı hakkında bilgi edinmek ve ardından Caffe için üst kata kadar baş isteyeceksiniz ve muhteşem manzaralı ucuz bir yemek var.

Roma’da yapmakta özgür şeyler, elbette vardır. Yeter, kesinlikle, birkaç gün sizi eğlendirmek için ve Roma’da makul iyi gıda harika höyükleri alabilirsiniz. İyi okunan yemek meraklıları fantastik yiyecek alabilirsiniz. Sen Roma’da dolması duygu için kullanılan alabilirsiniz. Ama sonra, her zaman, eğlenceli ve / veya enfes yiyecek satan yerlere gidebilir

Evet, dolaşmak veya bir üç gün Roma güzergah takip edebilirsiniz. Elbette, bu genellikle yaptığımız gibi bir hafta kalamam anlamına gelmez. Roma korkmayın. Korku vizyonunuz komik gitmek yapar. Bu büyük bir şehir olduğunu ve kaldırım biraz ve herkes için büyü biraz var.

Daha küçük şehirlerde ve kırsal alanlarda Kaçırmayın

İtalyan gezgin küçük şehir ve kırsal yerler unutmamak gerekir. Toskana İtalyan bölgesi popüler, ama Floransa ve onun tamamen oluşmuyor Lucca veya Sienna banliyölerinde-düşünüyorum ve tren hattı aşağı sadece kısa bir yolculuk Pistoia olduğunu.

Toskana bölgesindeki kırsal yaşam da mermer ocakları gezebilirsiniz Massa ve Carrara, dağlarında yakın, uzak kuzey Toskana Lunigiana relished olabilir.

Sen şarap ile üç ders öğle sadece Lunigiana yerel favori restoran, Spino Fiorito geri birkaç Euro koyacaktır dışarı sopa orada tasarruf bulabilecek ya Gravina in Puglia güzel ve geniş daire kiralayabilirsiniz sağ katedral meydanında, ilkbaharda birkaç euro turizm sezonu gerçekten tam yürürlüğe başladı önce. Sen Roma fiyatlarının bu tür göremezsiniz!

İtalya’nın güney kırsal turizm dolu Trulli bkz, Puglia fırsatları-deneyin! İtalya’nın bölgelerin her biri kendi cazibesi vardır; Eğer yanlış bir toplama ve bunu keşfetmek gidemez.

İtalya’nın kırsal alanları keşfetmek için en iyi yolu bu size kurmak için fırsat sağlayacak şekilde kırsal bir alanda ya da küçük İtalyan kentinde bir tatil ev veya apartman kiralama gereğidir “ana üs” komşular ve Topluluğu tanımaya, ve yakındaki hedefleri ve yerel sık kullanılanlara boş dışarı yolculuk.