Ko Bring un Kas Nav Novietot Vimbldona

Posted on

Ko Bring un ko nedrīkst nākt uz Wimbledon- Tenisa slavenākais divās nedēļās
Labi, lai jums laimīgs un ieguva biļetes uz Vimbldonas publiskajā vēlēšanu izlozē. Vai esat nolēmis drosmīgi neskaidro britu laika uz nometni un rindā pēdējā brīža biļetes uz pasaules slaveno Grand Slam tenisa turnīru.

Pirms jūs galvu, lai jūsu dienā All England Lawn Tennis Club, šeit ir saraksts ar lietām, jūs nevēlaties aizmirst celt – un daži jūs vēlaties atcerēties atstāt mājās.

Vai Bring Sun Cream

Jā, es zinu, tas ir grūti noticēt, pēc gadiem skatoties lija-out Vimbldonas, bet tenisa divu nedēļu laikā saule nav spīdēt uz Londonu. Tikai Center Tiesa jumtu virs un jumts ir slēgts tikai tad, kad līst lietus. Tās ir visu veidu zāļu formām – aerosoli, krēmi, losjoni – un atsevišķas bērnu un pieaugušo versijas, līdz SPF 30. Tur nevar būt jebkurš odi pie tenisa klubā, taču šī iespēja varētu būt ērts, ja jūs esat kempings pēdējā brīdī biļetes vai baudot pie upes PUB vēlāk.

Vai Bring Sun Hat

Meklējiet saules cepuri, kas stāvēs līdz līņāt. Bet atstāt lielu skaitu ar floppy malām mājās – plaša brimmed cepures ir Vimbldonas Vai nav . Audekla spainis cepure, kas ir outback cepuri vai beisbola cepure darbosies labi. Un Panama cepures ir redzams tribīnēs – tikai pārliecinieties salmi aiztur, ja līst lietus. Tikai lieta, lai aizsargātu jūs visiem vasaras brīvdabas līdzjutēju pasākumos, īpaši garas dienas skatoties Vimbldonas tenisa uz atklātā tiesas.

Vai Bring ūdens pudeli

Ja laika apstākļi ir pietiekami labs, lai tenisam tas varētu būt karsts un sauss dienu. Dzērieni – tostarp alkoholisko bevvies – tiek pārdoti Vimbldona, bet pēdējā lieta, ko vēlaties darīt vidū saspringtas spēles ir lielība no sava sēdekļa stāvēt rindā slāpju dzēsēju. Iešūt dažas nelielas ūdens pudeles somā. Un būt pārliecināti, ka viņi plastmasas vai metāla kolbas. Stikla pudeles ir-nē tribīnēs.

Vai Bring salokāmu lietus pončo

Ūdensnecaurlaidīgs lietus pončo noderēs pēkšņu lietusgāzes – jo tikai Centre Court ir jumts. Es domāju, viegls, salokāms pončo, ir pietiekami liels, lai segtu jums un savu piedāvājumu, ir vairāk noderīgs un taktiski citiem nekā lietussargu pārpildīti pamatiem un stendi. Bez tam, ja laika apstākļi notīra, jūs varat izmantot to kā zemes auduma, kamēr jūs izstiepties skatīties lielo ekrānu no Piknika Terrace – viens pazīstams kā Henman Hill un šajās dienās biežāk sauc Murray Mound.

Vai Bring savu kameru

Redzot spēli pie Vimbldonas ir vienreizējs notikums lielākajai daļai cilvēku, lai jūs noteikti vēlaties, dažas bildes, lai parādītu ļaudīm mājās, ka tur bija. Jums ir atļauts fotografēt personiskai lietošanai. Fotoaparāti, filmu kameras un video ierakstīšanas visi ir atļauta, ja vien tie nav pretrunā ar konkurentiem vai jebkurš cits, un tik ilgi, kamēr jūsu attēliem / filmas / video ir jūsu privāto, nekomerciālai lietošanai. Iet kaut ko kompaktu un kluss. Nikon Coolpix S700 ir gudrs kompakts, iepakojumi 16 megapikseļi un 4.5 -90mm Nikkor 20x optiskās tālummaiņas objektīvs un kustību noteikšanas tehnoloģiju vērā kamera ir pietiekami maza, lai pop kabatā. Tas ļāva Wi-Fi, lai jūs varat sākt sūtīt snaps uz saviem draugiem no viedtālruņa uzreiz, un tas ir pieejams mazāk nekā $ 200.

Vai Bring munchies

Ēdieni un dzērieni ir pieejami no vairākiem dažādiem ēdināšanas iekārtas. Bet tas var būt dārgi.

Jūs varat dot savu mazo pikniku vai uzkodas piegādi, kā arī vienu pudeli vīna vienai personai vai divas kannas alus. Bet vai nav gaidīt, lietot alkoholiskos dzērienus, vai kaut kas vairāk būtisku nekā uzkodas tribīnēs. Par pareizas piknika maltītes, tur ir piknika terase ar zālienu galdiem un krēsliem, ja tu esi laimīgs, telpa, lai izplatītu pikniku uz zāli, ja jūs neesat.

Vai Bring austiņas

Ja vēlaties sekot darbību vairāk nekā vienā tiesā, vai sekot citu spēli vai sporta, kamēr jūs skatīties spēli pie Vimbldonas, jūs varētu vēlēties, lai jūsu radio līdzi. Tas ir jauki, bet pārliecinieties, ka līdzi kādu troksni samazinot austiņas, lai jūs varētu klausīties netraucējot visiem pārējiem tribīnēs. Un, kamēr jūs esat pie tā, atceraties, lai izslēgtu mobilo tālruni, bet tribīnēs.

Un neizraisa …

  • Nekad vēlas būt aiz laika, Wimbledon ir aizliegta Pašbildes nūjas. Atstājiet jūsu mājās vai jūs zaudēsiet to.
  • Jebkas, kas var tikt veikti, lai ieroci – lielās virtuves naži, lieli korķviļķi, pipari spray.
  • Noisemakers, grabuļi un Klaxons
  • Zīmes lielāks nekā 2 ‘laukumā
  • Alkoholiskie dzērieni uz kājiņām
  • Aktīvās mobilie telefoni uz kājiņām
  • “Slazds reklāma” preces. Tas ir bezmaksas cepures, pončo, saules krēmi, lietussargi un citi labumi, jums tika dota, bet gaida Vimbldonas rindā. Veikt ciešu apskatīt un jūs pamanīsiet, ka tie ir ļoti zīmolu, lai iegūtu bezmaksas iedarbības televīzijā iekšpusē pamatiem. Parasti firmas pārtika un apģērbs, ko esat iegādājies pats ir atļauti. Bet, ja preces nēsājat ir neparasti liela un klaju reklāmu tos var uzskatīt par daļu no slazds kampaņu. Ja tā, tad viņi var īslaicīgi konfiscētas. Ja jūs atteikties tos, kamēr jūs atstāt klubs (ja jūs parasti var saņemt šos freebees atpakaļ), jūs varētu būt liegta ieceļošana. Tātad, no apburošā bezmaksas dāvanu ar nopietnu bummer apmēram 30 sekundes.