Ko ēst Chulia Street Night Market in Penang, Malaizija

Posted on

Ko ēst Chulia Street Night Market in Penang, Malaizija

Katra backpacker pirmā pieturvieta pēc ierašanās uz krāsains salas Penang, Malaizija , ir Chulia iela (Lebuh Chulia) par paraugu ņemšanas un Dienvidaustrumu Āzijas ielu pārtikas ainas. Naktī, šis divu joslu ielu, ka samazinājumi rietumiem uz austrumiem pāri vēsturiskajam Džordžtauna atdzīvojas. Teritorijā ir pārbarot kopmītnēs, kafejnīcas, grāmatnīcas, ceļojumu aģentūras, veikalos, un kaut kas cits backpacker varētu nepieciešams.

Lebuh Chulia ziedi pēc tumsā, kad iznēsātāji ir izveidojušas savas ratiņi un piedāvā raiba izvēlni Malaizijas ielas pārtikas izlasē : Assam Laksa, nasi kandar, Lok lok, un vairāk.

Ko sagaidīt

Kaut arī Chulia ielas posms, kas ir izklāta ar pārtikas stendiem, kas galvenokārt koncentrējas starp LORONG Mīlestība uz rietumiem un LORONG Seckchuan uz austrumiem, nav ļoti garš (apmēram viena kvartāls), tas ir ievārījuma pildīta ar iznēsātāji un katru vietējo aromātu a izsalcis tūrists varētu sapņot.

Tas nav, tomēr, ja jums iet uz augstas klases pieredzi. Ielas Pārtikas aina ir netīrs pēc būtības. Pasūtīšana pārtiku var būt haotiska, un stresa, jo īpaši tad, ja konkurē ar duci citiem vīriešiem, kas Hawker uzmanību. Tas būs pārbaudījums jūsu komforta zonā, bet Marks Ng, līdzdibinātājs un partneris pārtikas tūrisma uzņēmumā Vienkārši Enak, saka paturēt atvērtu prātu.

“Esi drosmīgs par to, ka” Penang pamatā foodie saka. “Pārtika, kas tiek cepta augstas temperatūras un vāra zupu parasti ir labi.”

Ko pasūtījuma

Jūs zināt, ēdiens ir labs uz Chulia ielā, cik daudzi vietējie iet tur ēst, too. Tas, protams, ir ne tikai tūristu drūzmas otru streetside čau uz ietves. “Vietējie iedzīvotāji iet uz turieni, lai karija nūdeles, tad WAN iedegumu mee , [un] kway teow zupu,” Ng saka.

  • Wan iedegumu mee : Tie ir necaurspīdīgs, plānas olu nūdeles noslīka zupa Noliktavā un rotāti WAN tan (pelmeņi) un ča Siu (restītēm cūkgaļas). Zupa ir pēc izvēles; Jūs varat pasūtīt nūdeles sauss, too.
  • Karija nūdeles: Tie ir olu nūdeles iemērc karija, kokosriekstu piens, un morsels asins želejā, sēpijas, gliemeži un tau POK (cepta tofu).
  • Kway teow zupa: Penang klasisks, tas makaronu zupa kombainiem cūkgaļa akciju, nūdeles, un masīvs Piedevas-maltā gaļa, zivju bumbiņas, grauzdētas ķiploku, un šķēles gaļas.
  • Hainanese Satay : Atšķirībā no sataja jūs atradīsiet pārējā Malaizijā un Indonēzijā, Hainanese Satay izmanto cūkas, kā arī vistas gaļu. Gabali ir skewered uz bambusa nūju un grilētu uz oglēm. Jūsu vārīti Satay tad būtu dunked bļodā saldo zemesriekstu mērci.
  • Char kway Teow Šie maisīt-ceptas rīsu kūku sloksnes var atrast visā Dienvidaustrumu Āzijā, bet kā viņi vārīti Malaizijā ir atšķirīgs. Noslēpums ir temperatūras wok: “Jo lielāka liesma, tad žāvētājs tekstūra,” Ng skaidro. Tāpēc Malaizijas versija izrādās mazāk taukaina un pikantas aromāts (pretstatā saldāks kūkas cep Singapūrā).