Ko redzēt romiešu forums – Visiting Ancient forumu Romā

Posted on

Ko redzēt romiešu forums - Visiting Ancient forumu Romā

Top apskates pie Romas forumu

Romiešu forums ir viens no Romas svarīgākajiem objektiem. Bet tas ir sajukt marmora fragmentiem, triumfa arkas, tempļu drupas, un dažādi citi senās arhitektūras elementus no dažādiem laika periodiem. Šī nomocījies dažu foruma svarīgākajiem objektiem ilgst no austrumiem uz rietumiem, sākot Kolizejs. Skatiet šo karti Romas forumu , lai iegūtu priekšstatu par izkārtojumu drupas.

Arch of Constantine – Šī masveida triumfa arka sēž uz Piazza del Colosseo tiesības ārpus senās amfiteātri. Arka tika veltīta Konstantīna 315 AD, lai pieminētu viņa uzvaru pār kopīgi imperatora Maxentius pie Milvian tilta 312 AD

Via Sacra – Daudzi foruma ēkas ir izklāstīts gar Via Sacra, senā triumfa “svēto” ceļa.

Temple Venēras un Romas – Romas lielākajam templis, veltīts dievietēm Venēras un Romas, uzcēla imperators Hadrian 135 AD Tas atrodas uz augsta kalna pie ieejas foruma un ir nepieejama tūristiem. Labākais skats uz tempļu drupas ir no iekšpuses Kolizeja.

Arch of Titus – Iebūvēts 82 AD atzīmētu Titus uzvaru pār Jeruzālemi 70 AD, arka ir attēlota trofeju Romas iekarošana, tostarp menorah un altāri. Arka arī tika atjaunota 1821. gadā Džuzepe Valadier; Valadier ietvēra uzraksts detalizēti šo atjaunošanu, kā arī tumšāku travertīns marmora, lai atšķirtu starp seno un moderno daļām arkas.

Bazilika Maxentius – Kādreiz Gigantisks bazilika ir galvenokārt apvalks, no kuriem tikai ziemeļu eju paliek. Imperators Maxentius sāka celtniecību bazilikas, bet tas bija Konstantīns, kurš redzēja bazilikas pabeigšanu. Tātad, šī ēka ir pazīstama arī kā Basilica Konstantīna. Šeit ir vieta, kur milzu statuja Konstantīna, tagad arī Capitoline muzejos, sākotnēji bija. Milzīgs ārpuse bazilikas daļa no sienas, kas virzās pa Via dei Fori Imperiali. Par to ir kartes, kas parāda paplašināšanu Romas impērijas.

Templis Vesta – mazs svētnīca dieviete Vesta, būvēts 4.gadsimtā AD un daļēji atjaunota 20.gadsimta sākumā. Inside svētnīca bija mūžīgā uguns dieviete pavarda, Vesta, un tas bija tendence ar Vestal jaunavas, kas dzīvoja blakus durvīm.

Māja no Vestal jaunavas – Šī telpa ir paliekas no namā priesterienes, kas tiecās uz liesmas tempļa Vesta. Apkārtējo pāris taisnstūra dīķiem ir aptuveni viens ducis statujas, daudzas no tām galvām, kas attēlo kādu no augstas priesterienes no Vestal kulta.

Templis Kastora – Par dvīņu dēli dieva Jupitera pielūdza no tempļa šajā vietā no 5. gadsimtā pirms mūsu ēras drupas, kas joprojām ir spēkā no 6 AD

Temple of Julius Caesar – Dažas drupas joprojām šo templis, kas tika uzcelta ar Augustus atzīmētu vietas, kur viņa lielo tēvoča ķermenis tika kremēts.

Basilica Julia – Daži kāpnes, kolonnas, un Paliktni paliek no Jūliusa ķeizara lielu baziliku, kas tika būvēts, lai māju tiesību dokumentiem.

Basilica Aemiia – Šī ēka atrodas tikai iekšpusē vienu no Forum ieejām, krustojumā Via dei Fori Imperiali un Largo Romolo e Remo. Bazilika tika uzcelta 179 BC un tika izmantota naudas aizdevumu un kā tikšanās vieta politiķiem un muitniekiem. Tā tika nolīdzināti ar ostrogotu Sack Romas 410. AD laikā

Curia – Romas Senatori tikās ar Curia, viens no ātrāk celtņu forumā. Sākotnējais Curia tika nopostīta un pārbūvēta vairākas reizes, un viens stāv šodien ir reprodukcija no vienas uzbūvēja Domiciāna no 3. gadsimta AD

ROSTRA – Mark Antony sniedza runu, kas sākās “Draugi, romieši, tautiešu” no šīs senās DAIS pēc Jūlija Cēzara slepkavību 44 BC

Arch of Septimus Severus – Šī streikojošajiem triumfa arka pie rietumu galā foruma tika uzcelta 203 AD atzīmētu imperatora Septimijs Severs ir 10 gadus pie varas.

Temple of Saturn – Astoņi kolonnas izdzīvot no šī lielā tempļa dievam Saturnam, kas atrodas netālu no Capitoline Hill pusē forumā. Arheologi uzskata, ka svētnīca dievs pastāvēja šajā vietā kopš 5. gadsimtā pirms mūsu ēras, bet šie ikonu drupas datējamas 4.gadsimtā AD trīs kolonnu kopa, kas praktiski peldēt blakus Temple Saturna ir no tempļa Vespasiāns.

Kolonna Foka – Uzcelts 608 AD godu Bizantijas imperators Foka, šī viena kolonna ir viens no pēdējiem pieminekļu tiek novietots