Kodėl Paryžiaus garsiąją “Lovelocks” pašalinti iš miesto tiltų?

Posted on

Kodėl Paryžiaus Įžymūs

Per metus, poros iš viso pasaulio nusileido ant Paryžiuje užrakinti savo meilės dėl Pont des Arts tilto – Žymėjimo spynos, įrašytas su inicialais, širdyse ir meilus pranešimų, ir mesti raktus į Senos upę žemiau. Bet kaip iš pažinčių dažnai blunka, todėl turi šią mielas kaprizas. Atsižvelgiant į 2015 m pavasarį, Rotušės paskatino kampaniją turėti tūkstančių “lovelocks” Pašalinta dėl saugos ir estetinių problemų šimtus.

“Tai daugiau nei už spynos,” sakė Bruno Julliard, Paryžiaus mero pavaduotojas, kuris oficialiai pradėjo iš meilės spynos ant Pont des Arts šalinimas, pareiškime. “[Šios spynos] atimti iš struktūros grožį, blogėja ją ir gali potencialiai sukelti nelaimingų atsitikimų.”

Tuo metu ši nuvyko paspausti, tiltas surengė apskaičiuotą 45 tonų verta spynos ir ten buvo kylančios problemos, kad svoris būtų sukelti porcijas tilto ateiti kritimo žemyn turistų ekskursijų laivai, einančios po.

Bridge uždarymo ir reakciją į išmontavimo

Garsusis tiltas buvo uždarytas savaitę birželio pradžioje, o miesto darbininkai pradėjo pašalinti ištisas atkarpas šoninių kliūčių procesą. Į užrakintas porcijos turi būti pakeistas organinio stiklo plokštės taip, kad turistai gali vėl pamatyti Senos upės skuba toliau. Bet tuo tarpu, miestas apimantis tilto kliūtis su darbais iš tarptautinių gatvės artistų Brusk, Jace El sėklų ir Pantonio. Ši tema šiam menui? Meilė, žinoma.

Dėl pastovaus srauto turistų apsilankiusių svetainę per jos uždarymo, ten tikrai buvo nemažai nusivylimas. Mike ir Ciaran lankėsi Paryžiuje Dubajuje ir buvo iš pradžių planuota užrakinti savo meilę ant tilto.

“Aš iš tikrųjų nusipirko užraktą ir tikėjosi ją pareikšti čia, bet tada pamačiau naujienas kas vyksta, todėl palikau jį į viešbutį”, sako Mike. “Gaila, kas vyksta – [išleidimą užraktą] yra gražus dalykas, daryti; tai labai romantiškas – o ten buvo saugumo klausimas “.

Nors klausimai apie spynas “efekto ant tilto saugai buvo anksčiau susirūpinimą, vietos pareigūnai tikrai atkreipė dėmesį pernai, kai tilto šoninėje barjero dalis sugriuvo pagal spynų svorio.

Tačiau saugumas yra ne vienintelė priežastis, spynos yra pašalinami. Daugelis sako, spynos sugadinti estetinį vientisumą svarbų Paryžiaus orientyras. Propagandiniam grupė Nėra Dienoraštis Spynos buvo ragindamas miestą uždrausti paėmus praktika: vienas, kuris tęsiasi iki kitų tiltų, tokių kaip Pont de l’Archevêché ir Passerelle Simone de Beauvoir, ir net tokių objektų kaip lempų pranešimų ir metalinių šiukšlių induose.

Spynos sudaro “vandalizmo, kad žalos miesto ir skauda Prancūzijos žmonių – kultūriškai, ekonomiškai ir emociškai”, asociacija sako savo oficialioje interneto svetainėje .

Kaip Lovelocks Fad sugauti (Ir tai tikrai išvykstate?)

Kaip Lovelocks Fad sugauti (Ir tai tikrai išvykstate?)

Kaip Ar lovelocks traku kilę, vistiek? Ir ji pasmerkta išnykti visiškai?

Pont des Arts tilto buvo inauguruotas pirmą geležies tilto Prancūzijoje 1804 metu imperatorius Napoleonas I karaliavimo Jis pradėjo pritraukti sentimentalią porų – spynos vertus – maždaug 2008 metais, tačiau šis reiškinys iš tikrųjų turi savo šaknis Italijoje. Daugelis atributas paprotys 2006 m romano Frederico Moccio, kuriame poros pritvirtinkite spynos laikančius pranešimus apie meilę Romos Milvian tilto, prieš mesti raktą į upę.

Paryžiaus tradicija tapo tokia populiari, kad mėgėjų Spynos pardavėjai galima rasti palei tilto anketa krantinių, pardavimo spynos ir rašikliai tiems nepasiruošusi padaryti sentimentalią gestas.

Ar Spynos tiesiog išmesti?

Trumpai tariant, ne. Visiems tiems, kurie jau užrakintas savo meilės Pont des Arts, dar ne viskas prarasta. Paryžiaus rotušė pažadėjo išlaikyti spynos į saugojimo vienetą ir naudoti juos vėliau į “naują gestas meilės.” Tačiau šiuo metu nėra planai gilinti up daugiau nei 700.000 raktus ties Senos apačioje ,

Bet tarp besilankančių tilto šią savaitę turistų, daugelis nori miestas galėjo rasti kitą būdą susidoroti su spynomis, o ne atsikratyti jų svorį.

“Būtų buvę malonu pamatyti juos sustiprinti barjerą arba įdėti juos per tiltą, o ne atsikratyti jų visiškai viduryje”, sako “Brent”, kuris apsilankymą Paryžiuje pirmą kartą su savo partneriu Penelope. Pora planavo įdėti spyną ant tilto, kol jie skaityti apie tai, kas vyksta.

Ar jie bando užrakinti savo meilės kitur mieste?

“Ne, sako Penelopė. “Ši vieta yra labai Portretų”.

Kai turistai jaučiasi skirtingai, tačiau ir nori išbandyti savo statymus ne tęsti kitų vietų mieste kaprizas. Pavyzdžiui, poros pradėjo tvirtinimo spynos vieno skyriaus Pont de l’Archevêché, įsikūręs netoli Notre-Dame katedrą ant Ile de la Cité, per pastaruosius kelerius metus. Ir tuo netoliese Pont Neuf, smatterings spynos neseniai buvo rodomas. Tai gali būti sunkiau įtikinti poroms nuo palaikymo ritualas vyksta, nei iš pradžių tikėtasi.

Kitas Pont des Arts ir jos Lovelocks kadro

Vienas dalykas yra tikras apie lovelocks reiškinį: jie labai poliarizacinis. Kai kurie galvoja, kad jie žavus ir spalvą miesto beveik austerely grakštus orą; kiti mano, kad jie apgailėtinas ir pigūs žetonų, kad atitrauktų nuo grožio ir estetinės harmonijos sostinėje.

Meilė ir šiukšlių: Ar jie tikrai eiti kartu?

Dėl kai Paryžiuje porų nori šokinėti ant lovelocks Laimėjusi prieš praktika yra taikoma visų jėgų draudimas, paviršiai, pavyzdžiui, šiukšlių skardines ir lempos pranešimų yra tinkamos vietos pritvirtinti savo simbolius iš meilės. Hmm, mes ne visai tikras, ši asociacija geras ženklas …