Koh Chang, Tai: Sissejuhatus Tai suuruselt teine ​​saar

Posted on


Koh Chang (Elephant Island) on suuruselt teine ​​saar Tais. Asub Trat provintsi ja osa Mu Ko Chang National Park, Koh Chang on kiiresti saamas üks Tai populaarseimas saare sihtkohtadesse.

Suhteliselt lähedal Bangkok koos gorgeous rannad ja rahulik vesi teha Koh Chang suurepärane puhkuse sihtkoht peredele väikeste lastega. Kuigi kord saarel peamiselt populaarne seljakotiga rändajatele ja eelarve reisija, hinnad on tõusnud aastate jooksul tugevasti.

Märkus: On tegelikult kaks saart nimega Koh Chang Tai. Teine on väiksem, vaiksem saarel leiti Andamani (lääne) poole Tai lähedal Ranong.

Mida oodata Koh Chang

Koh Chang on suur mägine saar paljude randade ja väikesed lahed. Vaatamata suurus, elanike püsielanike on suhteliselt madal aastaringselt.

Saar on väga arenenud, ja leiad palju sularahaautomaadid, tasuta WiFi-ühendus, kohvikud, poed ja veel infrastruktuuri kui leida teisi saari Tais.

White Sand Beach, kõige aktiivsem ja kõige arenenud rannas saarel, venib piki läänerannikul. Spectacular päikeseloojanguid, palmipuud rannas ja pulbrilised vulkaanilise liiva lisada paradiis tunne Koh Chang.

Beaches

White Sand Beach (Hat Sai Khao) on pikim ja kõige peresõbralikumaks rannas Koh Chang. Arvukad baarid, kuurordid ja restoranid venitada piki randa ja avada otse merre. Rahulik vee ja pehme liiva alt, et õrnalt kaldu sügavamatesse vee teha White Sand Beach parim koht ujuda.

Kuigi suur kuurordid on üle võtnud enamik rannas, eelarve reisija saab veel leida klastri odav bangalo operatsioone väga Põhja lõppu (pöörake paremale kui merepoolne) White Sand Beach.

Irooniline küll, “Lonely” Beach (Hat Tha Nam) on Koh Chang partei epitsenter matkajale. Kuigi on segu restoranid ja külalistemajad täita kõik eelarved, palju eelarve reisija sattuda Lonely Beach suhelda ja pool. Kahjuks enamik rand on kivine ja pole pooltki nii kena ujumine kui mujal saarel.

Pooled kohta Lonely Beach võib minna kuni 05:00 ja on vähe põgeneda väristavat muusika. Kui sa pärast rahulikku saare kogemusi või head ööd magada, kaaluge rannas kõrghooajal!

Kui visiidile Koh Chang

Koh Chang naudib veidi erinevad ja ettearvamatud kliima võrreldes Bangkok või teistele saartele ida pool Tais.

Kuivem kuu Koh Chang on novembrist märtsini. November on parim kuu külastavad Koh Chang , kui temperatuur on veel tõusta ja sademete langeb järsult võrreldes teiste saarte. Sa ikka leida korralik hinnad ja väiksemad rahvahulgad novembris, kuid nii kalduvad suurendama oluliselt detsembrist märtsini.

Kuidas Koh Chang

Leiad mitmeid reisibürood pakuvad turismibussi pileteid Bangkok Koh Chang suurepäraseid hindu. Teise võimalusena saate teha oma viis Ida bussiterminal Bangkokis ja korraldada oma esimese klassi bussi Laem ngop Trat provints, siis võta praamiga. Piletid müüakse külalistemajad ja reisibürood tavaliselt ühendada buss, transfeer sadamasillale ja praami saare ühte mugavas pakendis.

Buss Bangkokist hüpata-off punkti Koh Chang kulub tavaliselt viis kuni kuus tundi peatub. Sul oodake järgmise tunni pikkune praami saarel.

Ferries tippu jõudmiseks (põhja) ots Koh Chang. Sealt leiate songthaew veoautod ootab reisijate erinevate rannad mööda lääne pool Koh Chang. Piletihind oleneb kaugus; White Sand Beach maksab umbes 50 bahti.

Liikumine Koh Chang

Koh Chang on suur saar, nii kui sa jääd ühel rannal, peate välja mõtlema, kuidas saada ühest kohast teise.

Songthaews  (kaetud pikap veoautod istmetega taga) katavad enamiku saare ümbermõõt ja toimida nagu avalikud bussid. On tavaline marsruut maksaks umbes 30 Baht.

Mootorrattad  on võimalik laenutada Koh Chang umbes 200 bahti päevas, kuid hoiatatakse, et teeolude võib olla väga karm! Jalgrattasõit ümber Koh Chang ei ole kogenematu. Seal on palju õnnetusi igal aastal. Koh Chang on väga mägine ja liiklus võib olla intensiivne, nii et ainult kogenud autojuhid peaksid võtma väljakutse. Vaata lisateavet üürile mootorratas Tais.

Rendiautod ja jeepeillä  on saadaval Koh Chang kui peate oma neli ratast.

Kus ööbida

Seal on rohkem on rohkem hotell, abinõuna ning bangalo võimalusi Koh Chang iga kuu. Kas te otsite odav bangalo või luksus abinõuna leiad saarel.

ümbritsevad saared

Just lõuna Koh Chang on käputäis teisi saari, millest suurim on Koh Mak Koh Kood (mõnikord kirjutatud “Koh Koot” või “Koh Kut”). Koh Kood on juba tuntud seas reisijatele, kes soovivad off-the-pekstud-path sihtkohtadesse, mis ei ole liiga kauge. Koh Mak on kiiresti muutumas lemmik saare seas, kes tahavad näinud midagi vahetult enne ülejäänud maailma saab ninna. Mõlemad saared on paadiga mandrilt või Koh Chang.