Koh Lanta Taizeme Laika un Labākais laiks, lai apmeklētu

Posted on

 Koh Lanta Laika un Labākais laiks, lai apmeklētu
Koh Lanta laikapstākļi seko dīvainu modeli, un jāņem vērā, laiku, apmeklējot skaisto salu.

Kamēr jūs joprojām varat saņemt uz Koh Lanta ar prāmi slapjās sezonas laikā, jūs atradīsiet ļoti ierobežots skaits bungalo un restorāniem joprojām ir atvērts. Slikti laika apstākļi var izslēgt vai padarīt prāmju grafiku neparedzama, piespiežot uzturēšanos Krabi, ostas pilsēta. Neatkarīgi no tā, mazais sūkties ceļotājiem, kas apmeklē Koh Lanta offseason laikā tiek apbalvoti ar ilgi Izsakās pludmales sev un rāmums salas gandrīz neesošu tūristiem.

Weather Koh Lanta

Par Koh Lanta laika var apvienot ar vienu vārdu: neparedzama. Kaut arī sala praktiski izslēdzas ap aprīļa beigām katru gadu, jūs varat baudīt nedēļas laikā bez lietus. Pat tad, kad musonu vēji do celt lietus, stundu vai divas lietus tikai padara salas mitrs – dzīve turpinās.

Vēlāk uz lietus sezonas, lielas vētras notiek arvien biežāk, līdz tie faktiski kļūst bojāšanu. Strāvas zudumiem ir kopīgas, un darbības, piemēram, niršana ar akvalangu un laivu braucieniem bieži get pārcelta.

Koh Lanta Mēnesis Mēnesis

Laika Koh Lanta ne vienmēr ievēro noteiktu modeli, bet šeit ir tas, kas katru mēnesi ir parasti ir , piemēram:

 • Janvāris: Ideal
 • Februāris: Ideal
 • Marts: Hot
 • Aprīlis: Hot
 • Maijs: Karstā ar jauktu lietainā un saulainā laikā
 • Jūnijs: Rain
 • Jūlijs: Rain
 • Augusts: Rain
 • Septembris: Stiprs lietus
 • Oktobris: Stiprs lietus
 • Novembris: Jaukti saulainas un lietainas dienas
 • Decembris: Ideal

Koh Lanta Augsta sezona

Par sausākais un aizņemtākajā mēneši Koh Lanta ir no novembra līdz aprīlim. Decembrī, janvārī, un februāris ir maksimālās mēneši ideāli laika apstākļi. Vidējā temperatūra ir patīkami vidū 80. novembrī un decembrī, bet tad kāpt pakāpeniski apdeguma 103 grādiem pēc Fārenheita vai vairāk aprīļa beigās. Par laimi, pastāvīga brīze saglabās jums atdzist, kamēr jūs joprojām tuvu jūrai.

Pat sezonas laikā, Koh Lanta nav gandrīz tikpat aizņemta kā kaimiņu salām Puketā vai Koh Phi Phi.

Green sezona

Nevis aicinot to par “lietus sezona” vai “musonu sezona,” salas iedzīvotāji vienkārši attiecas uz lietainā gada laikā, jo “zaļo sezonu.” Zaļā sezona oficiāli sākas 1. maijā, lai gan Māte Daba dara, kā viņa vēlas.

Maijā un jūnijā sniegt dušas, tomēr lietus parasti bikses off jūlijā un augustā nedaudz, tad atgriežas ar spēkā septembrī un oktobrī, pirms palēninot atkal novembrī jaunajai tūrisma sezonai, lai sāktu Taizemē. Oktobris bieži ir rainiest mēnesī Koh Lanta.

Šīs sezonas pastāvīgi mainīgas un atkarīgas no ierašanās dienvidrietumiem musonu vēji, kas ietekmē laika visās daļās Dienvidaustrumu Āzijā. Pat ja jūs apmeklējat Koh Lanta zaļajā sezonā, jūs joprojām varēsiet baudīt dienas pēc kārtas – varbūt vairāk – no saules ar maz, lai bez lietus.

Ko gaidīt laikā off sezonā

Regulārā laivu pakalpojumu Koh Lanta pārstāj darboties ap aprīļa beigām, taču jūs joprojām varat viegli nokļūt uz salas.

Lai gan vienmēr būs vismaz daži uzņēmumi joprojām ir atvērts, jums būs daudz vairāk ierobežota izvēļu klāstu, lai ēst un gulēt uz Koh Lanta sezonas laikā. Beachside bāri un restorāni galvenokārt slēgt uz gadu. Pat bambusa pludmales mēbeles ir sakrauti un iznīcina spēcīgs vējš; jaunās pludmales platformas un būdas ir veidots katru sezonu!

Labākā lieta par apmeklējot Koh Lanta sezonas laikā – malā no tā pludmales uz sevi – ir ievērojami samazināts cenas izmitināšanu un aktivitātēm. Jūs atradīsiet dažas izmitināšanas izvēli joprojām darbojas vēlas vienoties likmes un iemest ekstras, piemēram, gaisa kondicionēšana. Tūrisma pakalpojumi, piemēram, motociklu noma – ļoti noderīgs, lai iegūtu ap salu, lai atrastu to, kas vēl joprojām ir atvērts, – ir burtiski puscenu.

Kaut arī jums būs pludmales vairāk vai mazāk sevi, muļķības – gan dabas, gan cilvēka, kas miskaste – uzkrājas uz dažām pludmalēm vairāk nekā parasti. Ir vienkārši mazāks stimuls uzņēmumiem, lai saglabātu pludmales tīru tūristiem.

Atkarībā no laika, jūs varētu atrast sev tikai persona uzturas bungalo vai kūrorta vietām, piemēram, Long Beach. Ja dzīve kļūst pārāk vientuļš, kauslīgs Koh Phi Phi ir īsa laivas brauciena attālumā baudīšanai kādu naktsdzīve un atbilst daudz backpackers