Koh Samet: turistų sala Uždaryti Bankokas

Posted on

Koh Samet: turistų sala Uždaryti Bankokas
Koh Samet – turistų sala arčiausiai Bankokas – yra mažas, tačiau atkreipia pastovų srautą lankytojų ištisus metus. Samet gali būti ne pati geriausia Tailando daugelio salų variantų, bet tai tikrai patogu!

Nepaisant palyginti lengvai prieinamos iš Tailando sostinės 125 mylių, plėtra Koh Samet yra maloniai lengvesni nei tikėtasi. Dauguma saloje įsikūręs saugomoje teritorijoje. Nacionalinis parkas pavadinimas ir pažadas Swapping miesto betono gryname ore yra per daug atsispirti keliautojams, kurie neturi pakankamai laiko, kad pasiektų salos tolyn į pietus, kaip antai Samui salynas.

Yra keletas paplūdimio galimybės arčiau Bankokas, tačiau salos turėti visiškai skirtingą Vibe negu žemyne!

Nors yra tam tikrų įrodymų (bucket gėrimai ir kūno dažai išteptas ant sienų), kad Koh Samet kartą Suvilioti į turistinius keliautojus šiuos bananų blynas takas per Pietryčių Aziją, kainų padidėjimas yra filtruojamas minios. Šiandien jums labiausiai rasite Europos šeimų žiūri per vakarienę fireshow. Vietiniai nagi savaitgalio getaways, o sala visada turi biudžeto keliautojams, kurie degančių paskutinėmis dienomis prieš gaudyti skrydžius namo iš Bankokas sauja.

Kaip patekti į Koh Samet

Jūs galite lengvai padaryti savo kelią į salą atsižvelgiant viešą autobusu, mikroautobusų, ar taksi pietryčius nuo Bankoko į Nuan THIP prieplauka Ban Phe, tik už Rayong. Vairuoti trunka nuo 3 – 4 val, priklausomai nuo to, kaip Neregėta Bankokas eismas yra apie tą konkrečią dieną.

Be nuomos taksi, greičiausias variantas yra paimti vieną iš mikroautobusų į Ban Phe išvykstantiems iš Pergalės paminklo Bankokas. Ankšta mikroautobusai nėra geras pasirinkimas keliaujantiems su daug bagažo.

Jūs taip pat gali užtrukti daugiau autobusu iš Ekamai, rytinėje autobusų terminalo Bankoką. Autobusai išvyksta kas 90 minučių, kol 5 val Kelionė trunka apie keturias valandas, kartais daug ilgiau, priklausomai nuo eismo.

Kai Ban Phe, imtis 45 minučių keltu perkelti į salą. Perkant bilietą yra neprivaloma ir nieko neišsaugo. Jei jau turite apgyvendinimas nubaustas, kai kurortų paleisti dideli katerių, kad sumažinti kelionės laiką per pusę; patikrinti su jais pirmą kartą. Nors važinėti yra trumpas, tai gali gauti grubus audringame sąlygomis.

Patarimas: aštriu padažu entuziastai bus įdomu sužinoti, kad gauti į Koh Samet apima kertančios Si Racha, bendravardis ir įkvėpimo Sriracha padažu.

orientacija

Koh Samet yra platus viršuje, tada palaipsniui tampa siauresnė link pietinėje. Saloje priemones tik 4,2 mylių (6,8 km) ilgio nuo viršaus iki apačios!

Viešosios keltai atvykti į pagrindinio molo Ao Klang (puošia topless statula yra Ogress iš Tailando folkloro) dėl šiaurinio galo saloje. Dauguma populiarių paplūdimių Pasipylė išilgai rytinės salos pusės; vienos kelio eina į pietus per vidų šakos išeina į atjungtų patalpoms ir paplūdimiai.

Jūs atvyks Na Dan prieplauka viršuje (Šiaurė) salos. Miestas yra toks kompaktiškas, kad jums nereikės vežant iš prieplaukos. Ignoruoti visus pasiūlymus! Jūs galite pėsčiomis nuo keltų prieplaukos į miesto centre apie 10 minučių.

Haad Sai Kaew (Diamond Beach) ir Ao Phai yra neabejotinai judriausių paplūdimiai su daugeliu galimybių valgyti ir gerti. Tyliau paplūdimiai yra išsibarsčiusios aplink salą; Ao Wai išlieka daugiausia neišsivysčiusių ir turi ilgiausią juostelės nesugadintas smėlio gera maudytis.

Nenuostabu, kad maisto produktų kainos yra pigesni mieste nei kurortinių teritorijų. Du 7-Eleven minimarts, tiesiog per gatvę nuo kito prie nacionalinio parko įėjimo, likti amžinai užsiėmę. Pasinaudokite veiklos vandeniui pildymas mašina šalia durų, kad būtų labiau atsakingas keliautojas išlaikant savo butelį iš plastiko kalnų sąvartyno tol, kol įmanoma.

Kada eiti

Koh Samet nėra geografiškai toli nuo Koh Chang, bet oras yra dažnai skiriasi; sala patiria apie mikroklimatą tiek.

Koh Samet paprastai gauna žymiai mažiau kritulių nei kitų salų Tailandas, taigi didesnes išlaidas geriamojo vandens saloje. Nors lietus yra ne taip daug problemų musonas sezono metu, audros regione gali sukelti žaliavinės jūras.

Užimtas sezono Koh Samet maždaug taip sausą sezoną dauguma Tailandas (nuo lapkričio iki balandžio). Drėgniausiais mėnesių Koh Samet yra rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Savaitgaliais ir švenčių dienomis gauti ypač užimtas Koh Samet, nes arti į Bankoką.

Koh Samet National Park Mokesčiai

Koh Samet turi įdomią setup: iš salos dauguma egzistuoja Kolamja-Mukosameto nacionalinis parkas. Kuo greičiau išeiti į pagrindinį miestą ir įveskite parkas (kur dauguma paplūdimių yra), reikės mokėti vienkartinį nacionalinio parko įėjimo mokestį.

Įėjimo kainos nacionalinio parko Koh Samet:

  • Tailando Suaugę: 40 Baht
  • Tailando vaikai: 20 Baht
  • Užsienio Suaugusiesiems: 200 Baht
  • Užsienio Vaikai: 100 Baht

Užsienio darbuotojai, gyvenantys ir dirbantys legaliai Tailandas galėtų parodyti valstybės išduotą ID ir mokėti vietinę kainą. Jūs tikriausiai taip pat gali gauti nuolaidą, jei jūs kalbate Thai. Jei atvyksta ne laivu kurorto, tikriausiai bus kreipėsi į paplūdimį pareigūno mokėti stojamuosius mokesčius.

Kai miffed apie dvigubos kainodaros sistemą riboto biudžeto keliautojams rado būdų, kaip nemokėti – ir techniškai jums nereikia mokėti, jei jūs niekada palikti miestą – bet visi geriausi paplūdimiai yra per nacionalinio parko ribų. Tikrai, tik mokėti mokestį yra lengviau, nei rūpinimosi juo kaskart praeiti per kontrolės punkto eiti į miestą.

Deja, mokesčius aiškiai yra nėra įdėti į išvalyti šiukšlių ir šiukšlių gausa tiesiog per regėjimą nacionalinio parko biuro!

būstas

Rasti ne kurortas apgyvendinimas Koh Samet vis sunkiau. Yra dar keletas gražių Premium kaina Bungalows, tačiau dauguma biudžeto apgyvendinimo ateina visoje lyginant su Koh Chang ir kitų salų rajone, kaip apleisti, sumušė ir per daug.

Nors būna mieste yra pigiau ir patogiau valgantis ir geriantis, tai padaryti yra tikrai ne kaip gražus, kaip būna ant kranto.

Kelionė aplink Koh Samet

Keliautojai pagrįstai tinkamos būklės neturės problemų vaikščioti tarp pagrindinio miesto ir Sai Kaew paplūdimys arba Ao Phai.

Kadangi Koh Samet turi paplūdimius ir įlankas išplito palei siauras formos, daug turistų pasirinkti išsinuomoti motociklą matyti kitus paplūdimio galimybes. Deja, važiuojant Koh Samet nėra taip malonu, kaip važiuojant kitų Tailando salų. Natos negabaritinių greičio ausele ir pavojingai stačių kalvų, kad vairuoti daugiau Roboto nei jaudulį.

Jei jūs nuspręsite išsinuomoti motorolerį, kainos yra gerokai pigiau iš nuomos parduotuvių mieste nei atskirų kurortų. Jums reikia palikti savo pasą su parduotuvėje; tikėtis sumokėti maždaug 300 batas per dieną arba 250 batas, jei derėtis. Nuoma keturračių ATV ir golfo vežimėliai Taip pat yra galimybė, jei nesate patenkintas ant dviejų ratų.

Pastaba: Jei jūs neturite jaustis pasitikintys apie vairavimo Tailandas, Songthaews (pikapas taksi) yra visur judėti keleiviams, keliaujantiems tarp įvairių paplūdimių. Darant prielaidą, kad jūs neprieštaraujate laukia kitų keleivių, kainos songthaews yra gana protingas ir nuvažiuotu atstumu pagrįstas. Privačios ekskursijos kainuoja daug daugiau, arba galite samdyti vairuotojas po pietų. Jei nesate tikri, visada paprašykite apskaičiuotą tarifą prieš gaunant viduje.