Kõige populaarsemad müügipunktis Bali

Posted on

Kõige populaarsemad müügipunktis Bali

Vaadates läbi Bali soodushinnaga müügikohtades ja eriala kauplustes saab kummaline viis kogeda saare, kuid saate vaadata Bali shopping väljundi erinevad ekspressiooni saare kultuuri ja looduslikud kingitused.

Põlvkondade käsitööliste, kes kasutasid, et rahuldada ainult preestrid ja ülikud Bali nüüd Suoltaa rikkalikult maitsekalt meisterdatud esemed turistile rüselema läbi saare: nii rahvusvaheliste turistide lõpetamise üles Indoneesia kogu marsruuti ja indoneeslased otsivad traditsiooniline “Oleh-Oleh” või suveniiride objekte koju lähedastele.

Esemed müügil kohti siin loetletud saab üsna hästi tehtud – Bali käsitööliste tea, kuidas reageerida rahvusvahelise turul. Mõned neist kauplustes pakkuda kõike, kuid köögis valamu, samas kui teised on spetsialiseerunud teatud tüüpi kauba. Paljud pakuvad ka rahvusvahelise laevanduse kui te küsite. Vaata allpool loetletud kohtadesse ja soojendada oma krediitkaardi – õnnelik jahindus!

Jõger väljund Jalan Raya Kuta on kuulus seas Indoneesia turistid Bali nutikas Sõna mäng on kaupu ja kogu poest. Muidugi, see kõik lendab üle oma pea, kui te ei saa aru peensusi Bahasa Indonesia, kuid Jõger on palju lõbusaid asju isegi mitte indoneeslased: tassid kujuline rinnad ja kellad kätega, mis liiguvad vastupäeva, teiste hulgas.

Kauplus ka varud hea hulk Bali käsitööd ja muud meened, kuid T-särgid on poe suurim viigiga.

Aadress: Jalan Raya Kuta, Denpasar, Bali ( asukohta Google Maps )

See Bali keraamika ateljee on suur ja keraamika fanaatikud – nende kaasaegne, maitseka kujunduse armu viie tärni hotellide ja restoranide saarel ja nii kaugele kui Sydney ja New York. Kui soovite üks nende plaadid oma söögilaud, külastada oma müügisalongi Jimbaran – temperatuuriga art-deco ruumi, mis esitleb Jenggala väljund ja võimaldab teil saada tunne, et kaup.

Jenggala võimaldab teil kogeda oma kätetööd muul viisil, liiga: saate piiluda vaatamise ala näha oma osav käsitööliste tööl või isegi kirjutada oma lapsed üles oma “Paint-a-Pot” ja “Tee-a-Pot “klassi: kahe- ja nelja-tunnise istungid, kus saab visata oma esialgse keraamikat või maalida oma disaini peale Jenggala Keraamilised oma.

Aadress:  Jalan Uluwatu II Jimbaran, Kuta Bali (Factory väljalaskmesse Jalan Sunset nr.1, Kuta, Bali) ( asukohta Google Maps )

See nelja korruse laost väljund põhja Kuta Lõuna Bali Haugaslased hiidlaine Bali käsitöö, ideaalne hulgiostudele Bali suveniire või esemed kodus kasutamiseks. Padjapüürid, laudlinad, mänguasjad, nikerdatud, kõik pigem Kuhjatuina paigutatud kogu ruumi. Korratuse välimuse kauplus interjööri tähendab, et teil on vaja suuremaid jõupingutusi, et valida kaudu räbust leida asju, mida tõesti tahad.

Hinnad on fikseeritud, kuid väga madal – maksate umbes 40% soodsamad võrreldes sarnaste objektide Bali kaubamajad nagu Matahari või Centro. Maksevahendid – kuid hoiatatakse, et see on üldine tava tack umbes 3 protsenti hinnast krediitkaardi ostud.

Aadress: Jalan Raya Kerobokan nr 100, Kuta, Bali ( asukohta Google Maps )

Krisna spetsialiseerunud riided (see on kontorivõrgu, mis ulatub üle kogu Indoneesia), kuid selle Bali müügikohtades on hargnenud viidud suveniire ka laia valikut Bali käsitsi meisterdatud esemed müüakse madala fikseeritud hinnaga.

Haigutav interjöör on kliimaseadmega ja ka kaasas toidu kohus, kui teie poode võtab liiga kaua. Peale Peaharru Jalan Nusa Indah Denpasar on Krisna võrgustik laieneb kolm muudes kauplustes Bali.

Aadress: Jl. Sunset Road No. 88, Abianbase, Mengwi, Kabupaten Badung, Bali ( asukohta Google Maps )

Erlangga

See kett suveniiride kauplustes tegutseb kogu Denpasar ja Tuban Lõuna Bali. Kaks Denpasar oksad on suur ja pakkumine sarongs, batik, kunsti, kotid, rahakotid, Bangles ja mänguasjad fikseeritud (kuid madal) hinnad.

Aadress: Jalan Nusa Kambangan No.28 B, Denpasar, Bali (Erlangga 1 asukohta Google Maps ); Jalan Nusa Kambangan No.162, Denpasar (Erlangga 2, asukohta Google Maps ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *