Kolędy Od Kinga – A Cambridge Christmas tradycji otwarty dla wszystkich

Posted on

Kolędy Od Kinga - A Cambridge Christmas tradycji otwarty dla wszystkich
Kolędy od króla, usługi Wigilia carol Uniwersytetu Cambridge, jest jednym z najbardziej znanych usług carol na świecie. I każdy z cierpliwości, aby stanąć w kolejce może przejść za darmo.

Ale zanim głowę do King College Chapel w Cambridge w Anglii, upewnij się, że wiesz, jakie usługi masz zamiar uczestniczyć. Istnieją dwa popularne usług nadawania Carol od króla. Tylko jeden naprawdę odbywa się w Wigilię i tylko jeden jest otwarty dla publiczności.

Kolędy Od Kinga

Znany telewizyjny serwis kolęda z jego chórzystów szatach i świecach, pokazany na Wigilię przez BBC2 i na całym świecie w punktach sprzedaży telewizji BBC, jest faktycznie nagrany na początku grudnia z zaproszonej publiczności. Oni robią to w ten sposób, dość dużo, bo około 60 lat

Jest to zupełnie inna usługa z The Festiwalu Dziewięciu lekcje i Kolęd transmitowany na żywo w BBC Radio 4 o 3 po południu GMT (10am EST i 7 rano PST) w Wigilię, a na całym świecie do milionów słuchaczy na całym świątecznym. Jest to jeden można uczestniczyć – przy odrobinie cierpliwości i ciepły płaszcz.

Usługa, zaadaptowany z jednego utworzonego w 1880 roku, po raz pierwszy odbył się Kinga w Wigilię 1918 roku, nieco ponad miesiąc po zakończeniu I wojny światowej Był to pierwszy transmitowany przez BBC w 1928 roku Dzisiaj, przynajmniej 450 radiowych stacje, w tym amerykański publiczne media sieci, przeprowadzić transmisję. Ponieważ ma już prawie 90 lat, a od tysięcy kościołów przyjęło jego format, istnieje duża szansa, że dorastał słuchając go.

Oto jak uczestniczyć

College Chapel Festiwal Króla Nine Lessons Kolęd i jest wolny dla każdego, kto chce wziąć udział, ale jest to bardzo popularny, więc trzeba cierpliwości i trzeba być skłonni do linii bardzo wcześnie na szansę siedzenia:

  • Ludzie zaczynają kolejce na 7:30, kiedy pierwsi członkowie społeczeństwa są dopuszczone na teren King College.
  • Wejście jest tylko przez główną bramę na króla Parade. Wszystkie pozostałe bramy do Kolegium są zablokowane.
  • Tragarze uczelni policzyć liczbę osób przystępujących do linii. Gdy nie są aż tak wyrównana jest miejsc w kaplicy, tragarze powiedzieć nowo przybyłych, że są one mało prawdopodobne, aby być w pozycji siedzącej.
  • Ogólnie rzecz biorąc, każdy w kolejce o 9.30 będzie prawdopodobnie dostać miejsce, ale nie jest gwarantowana.
  • Ubierz się ciepło i rozważy coś Portable – jak siedzenia składanego walking stick – aby usiąść na ponieważ drzwi do kaplicy nie otwierać aż do 1:30 pm. Usługa rozpoczyna się o 3 po południu, a kończy się na około 4:30 pm.
  • Gdy jesteś wewnątrz terenie uczelni, wyposażenie toalety są dostępne i kolegium kawiarnia jest otwarta i serwuje przekąski.
  • Nie można wnieść torby, paczki lub swoje miejsce składany do kaplicy, ale można zostawić wszystko, co z tragarzami w wyznaczonym miejscu.

Specjalna Wstęp dla niepełnosprawnych

Ograniczona liczba biletów zaliczek są dostępne dla osób niezdolnych do stania w kolejce z powodu niepełnosprawności lub choroby. Popyt na tych biletów jest wysoka, więc jeśli trzeba jedną należy zastosować pocztą. W 2018 roku, wydają się być ogolony cały miesiąc od okresu aplikacji poczty elektronicznej; teraz kończy się 30 września, a nie do końca października, podobnie jak w każdym poprzednim roku. Więc jeśli nie zastosowano za bilety w tym roku, to masz pecha. Wystarczy dostać swoją aplikację pocztową w tak szybko, jak otwiera się okres składania wniosków, 18 maja, o lepszą szansę w przyszłym roku.

Wysłać wnioski do PA do Dziekana, King College, Cambridge, CB2 1ST Wielkiej Brytanii.

Jak znaleźć Króla College Chapel, Cambridge

Kinga College Chapel jest w gruncie King College na króla Parade w centrum miasta. Transport publiczny w Wigilię kończy się wcześniej niż zwykle i jest zazwyczaj bardzo zajęty, ale jeśli planować powinieneś być w stanie dotrzeć do Króla College Chapel stosunkowo łatwo.

Pociągiem

Regularne bezpośrednie pociągi odjeżdżają Krzyża kolejowego London króla Cambridge z bardzo wcześnie rano. Podróż trwa około godziny i 20 minut. Istnieją również częste pociągi z London Liverpool Street Station , przez lotniska Stansted. Ten pociąg trwa około godziny an 40 minut. Plan po opuszczeniu Londynu nie później niż o 6:15 rano (to prawda, 6:15 rano), jeśli chcesz, aby przybyć na tyle wcześnie na kolejce usług Carol.

Najtańsza, awansować round trip taryfy (w 2018 roku) wynosi około £ 36, ale usługi kolejowe pomiędzy Londynem i Cambridge mają zostać zakłócone w grudniu, więc może warto rozważyć jazdy, biorąc trenera lub nawet pobytu nad. Powrót usługi koniec wcześniej niż normalnie w Wigilię więc należy zarezerwować bilet z dużym wyprzedzeniem. Sprawdzić National Rail Enquiries dla harmonogramów i zarezerwować pociąg – im wcześniej tym taniej książki to będzie.

Stacja kolejowa znajduje się około 1,3 mil od centrum miasta. Jeżeli nie taksówki są dostępne, wziąć autobusy 1 lub 7  do Cambridge Emmanuel ul. Obie usługi uruchamiane na Wigilię.

Autobusem

Usługi pomiędzy Victoria Coach Station w Londynie i centrum Cambridge trwać od około godziny i 45 minut do trzech godzin na Wigilię. Okrągły taryfa podróż, zakupiony jako dwa bilety w jedną stronę, jest około 15 £. I faktycznie nie polecam jazdy autobusem dla tej konkretnej podróży. Aby dotrzeć na czas w kolejce do Carol w Kinga trzeba by złapać autobus o 4:20 rano i podróży w obie strony, od około 5pm dalej trwać do 3 godzin. Sprawdzić National Express Coaches czasów i taryf.

Samochodem

Cambridge jest małym miastem, które jest w dużej mierze ruchu kołowego w centrum. To będzie przepełniona z ostatniej chwili kupujących na Wigilię. Jeśli planujesz jazdy od Londynu, na co pozwala zaplanować mnóstwo czasu. To może być tylko 63 mil, ale nie jest najłatwiejsze 63 mil każdego dnia, nie mówiąc już Wigilię.

Najprościej jest wybrać parkuj i jedź parkingi miasta, gdzie można zaparkować na obrzeżach miasta i wziąć niedrogie lokalny autobus (zwykle dla jednej taryfy park-and-ride) do centrum miasta. Madingley Road Park & ​​Ride jest najbliżej króla. Parking jest £ 1 do 18 godzin, a autobus kosztuje £ 3 każdy sposób. W Wigilię Bożego Narodzenia 2016 jest normalna usługa sobota ale pierwszy autobus odjeżdża z parkingu o 8 rano.

Dostępny jest parking w centrum miasta, ale jeśli dodać do ilości czasu może być w kolejce oraz czasu dla samej usługi, może skończyć się wydatki abouat £ 30 zaparkować. Najbliższy parking w centrum miasta jest parking Grand Arcade na ulicy Corn Exchange, Cambridge CB2 3QF.