Korku yerler Roma ziyaret etmek

Posted on

Korku yerler Roma ziyaret etmek

Capuchin Monks Kriptası

Bir kilise tamamen eski keşişlere ait iskeletlerin yapılmış? Yani en bulacaksınız aynen Capuchin Monks Crypt . Sağ mağrur Via Veneto dışında yer alan kript tüm bu Starbursts ve haç gibi ilginç desenler, içine yerleştirilmiş, kemik ve 4000’den fazla keşişlerin kafatasları ile dekore edilmiştir. Crypt ürpertici olduğu kadar büyüleyici.

Via Appia Antica’da Mezarları

Romalılar dahil aziz ve papalardan Binlerce Via Appia Antica (Appian Yolu) üzerinde Roma’nın dışında yeraltı mezarlığı geniş bir ağ gömüldü. En büyük ve ziyaret etmek en eski mezarlıklar biri Aziz Domitilla olduğunu. Ayrıca ziyaret edebilirsiniz San Callisto Aziz Sebastian (Aziz Sebastian kilise catacomb üstüne çıktığında) gömüldü 14 papalık kriptaları içerir ve San Sebastiano.

Vatikan Nekropol

Vatikan, Vatikan Nekropolü yoksa Scavi altında bulunan Appian Yolu üzerinde mezarlıklar ama gibi Peter dahil papalardan onlarca, mezarları de korkunç bir görünüm vardır. Ünlü sakinleri göz önüne alındığında, ben Scavi Roma’da kutsal yerlerinden biridir. Biri onlar kilisenin en katlı figürlerin kalıntıları arasında yürüyorlar düşünmek duraklar Ama kesinlikle ürkütücü hale gelir.

Araf Müzesi

Castel Sant ‘yakınındaki Sacro Cuore Suffragio küçük kilisede cennet ve cehennem arasındaki o boşlukta sıkışıp ruhların çeşitli örneklerini Chronicles Araf’ta Ruhlar tek odalı Müzesi (Museo delle Anime del Purgatorio) vardır. Böyle kitapların sayfalarına yanmış handprints olarak araf (yani paranormal), kanıt Tanık, ve ziyaretinizin kalanı için korkmuş olabilir.

Canavar Ev

Yakın İspanyol Merdivenleri , Via Gregoriana 28 at, Palazzo della Maschera Grottesca, onun cephenin bir parçası olarak şeytanın yüzünü sahiptir, 16. yüzyıl sarayıdır. Ziyaretçilerin sarayın içinde izin verilmez, onlar dışarıda durmak ve kapı oluşturan tehditkar canavar ağız hayret edebilirsiniz.