Korzystających z wody: przelotową kanałów i dróg wodnych w Paryżu – Biuro podróży, pakietów wycieczkowych i Więcej

Posted on

Korzystających z wody: przelotową kanałów i dróg wodnych w Paryżu - Biuro podróży, pakietów wycieczkowych i Więcej
Jeśli już podjęte zwiedzanie i / lub kolacji rejs po Sekwanie i szukasz bardziej niecodzienny rodzaj trasy, nie ma wiele więcej do paryskich śródlądowych niż słynnej rzeki. Dlaczego nie zrobić coś innego i iść zwiedzać miasto za 81 mil kanałów i podziemnych cieków wodnych , działa przez całą drogę od Ile Saint Louis, niedaleko katedry Notre Dame na północnym krańcu miasta, przy Canal de l’Ourq? Lub wydostać się z miasta na jeden dzień i rejs przepiękne brzegi rzeki Marne, podążając śladami impresjonistycznych malarzy takich jak Manet, Renoir i Pissarro?

Jeśli już wykonane rund paryskich zabytków i wycieczki polecane w przewodniku średniej, zdecydowanie polecam na uboczu i badanie wody w okolicach Paryża z zupełnie innego punktu obserwacyjnego.

Poznanie Canal St Martin: Another Side of Paris

Dawniej stosowany jako drogi wodnej przemysłowej, Canal St Martin biegnie przez 4,5 mil, łącząc Sekwany na północnym Canal de l’Ourq. Bez wiedzy większości, kanał biegnie pod ziemią na odcinku pomiędzy stacjami metra Bastille i République na prawym brzegu Sekwany ( Rive droite ).

Kilka firm oferuje regularne rejsy wycieczkowe na kanale, który pozwala, aby zobaczyć niektóre z miasta mniej zatłoczonych jasnych obszarach, z których wiele jest uroczy. Kanał działa na skomplikowany system śluz, dzięki za intrygującą wyświetlaczu jak woda i sitowie poprzez wschodzi i mosty są podnoszone aby przejść łodzie.

Canauxrama: wycieczki z przewodnikiem po Kanale

Canauxrama oferuje dwa i pół godzinne rejsy na Canal Saint Martin, w tym żywym komentarzem na temat historii północno-wschodnim Paryżu, jednego z Paryża najlepiej strzeżonych tajemnic. Rejsy rozpoczynają się na „Marina Arsenał” punktu dokującej, a koniec przy tętniącym życiem i ultranowoczesnym Parc de la Villette i Cite des Sciences (lub można rozpocząć i zakończyć w odwrotnym kierunku), co pozwala na kontynuowanie zwiedzania sekretne zakątki miasta.

Marne River Tours: wybrać się na wycieczkę szlakiem impresjonistów

Wczasy w zrobieniu wycieczkę do zielonych brzegów rzeki Marne , które inspirowały malarzy impresjonistów zawarte Camille Pissarro, Renoir i Edouard Auguste Manet? Canauxrama organizuje również rejsy do całodziennej tej pięknej i konsekwentnie niedocenianym powierzchni regionu paryskiego. Spakuj piknik w słoneczny dzień i zjeść posiłek na brzegu. Próbowałem tej wycieczki i bardzo go polecam.

Informacje wyjazdu: Wyżywienie możliwe jest od kilku miejscach. Skonsultować tę stronę na oficjalnej stronie internetowej , aby uzyskać szczegółowe informacje na temat punktów internatach, ceny bieżące, cen biletów i rozkładów wycieczkowych.

Języki: Wycieczki są dostępne w dziesięciu językach, w tym angielskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim. Łodzie wyposażone są w barze.

Adres: Bassin de la Villette – 13, rue de la Loire
Tel:   +33 (0) 1 42 39 15 00
Wizyta oficjalna strona

Paris Canal

Jest to kolejny dobrze zachowane biuro podróży oferuje rejsy po Sekwanie i kanałach. Paris Canal oferuje pół-dniowe rejsy nad Sekwaną i Kanałem. Zabytki to Musée d’Orsay, Luwru, i likwidacji sieci miasta podziemnych cieków wodnych. Wycieczki są dostępne w języku angielskim i kilku innych językach.

Informacje kontaktowe i harmonogramów:

Harmonogramy i ofiary Tour zmieniać przez cały rok. Zadzwoń lub napisz aby uzyskać więcej informacji o aktualnych cenach i się zrobić rezerwacje: resa@pariscanal.com lub odwiedzić oficjalną stronę internetową (w języku angielskim).
Tel: + 33 (0) 142 409 697