Kovo Prancūzijoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

Kovo Prancūzijoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Kovo gali būti paskutinis šansas iki rudens aplankyti Prancūziją dėl biudžeto. Tai laikas skristi į Prancūziją pigesnių bilietų, viešbučio ir paketų pasiūlymai, ir akcijos keltais iš Didžiosios Britanijos Tačiau tai taip pat slidinėjimo sezonas paskutinis užimtas mėnesį, todėl tikėtis, kai minios ant šlaito.

Prancūzija gali būti saulėtas ir šviesus, arba jis gali būti šalta, bet jei žiema nėra laisvesnė savo rankena, viešbučiai visoje Prancūzijoje bus pasveikinti Jus su riaumojimas medienos gaisrus, ir ten taip pat bus daug išradingų Velykų saldainiai ekranų  patisseries  ir  šokolado.

Žemyn į Prancūzijos pietuose dėl Riviera, yra daug karnavalai mėgautis, įskaitant Nicos karnavalas, kuris vyksta ne pirmą mėnesio dieną. Kitos Viduržemio jūros miestų netoliese taip pat priimančiosios minint žiemos pabaigą ir pavasario pradžią.

Prancūzija Orai kovo

Kadangi sezonas juda iš žiemos blastų į pavasario lietų, galite tikėtis bet ir kiekvieną oro visoje Prancūzijoje natūra kovo mėnesį. Į šiaurę, būti pasirengę kietas šaltoji oro, ir į pietus, už lengvo vėsus oras. Yra didelių skirtumų klimato priklausomai nuo to, kur esate Prancūzijoje, bet oras vidurkiai didžiuosiuose miestuose paprastai yra preliminarus didelių šalies regionuose:

  • Paryžius turi Vidutinis Aukštas 52 F ir vidutinis mažas 41 F, o vidutinė temperatūra visoje mėnesį yra 45 F. sninga dvi dienas ir lyja 12 dienų vidutiniškai.
  • Bordo “ai vidutinė temperatūra svyruoja nuo 39 F 59 F, bet paprastai tvyro 50 F. miesto gauna lyja žinutę 12 dienų vidutiniškai kasmet, bet ne paprastai gauti sniego kovo mėnesį.
  • Lyon temperatūra svyruoja nuo 39 F 57 F su mėnesio vidutinė temperatūra 50 F, tačiau kiekvienais metais kovo mėnesį patiria tik aštuonias dienas nesimatė.
  • Gražus  vidutinis temperatūros diapazonas 48 F 59 F, todėl vienas iš šilčiausių šalies miestuose. Tačiau vidutinė temperatūra yra 50 F ir lyja aštuonias dienas.
  • Strasbūras  yra vidutinis temperatūros diapazonas 36 F 52 F, su 45 F vidutiniškai per mėnesį. Jis paprastai lyja 15 dienas kiekvieną kovą.

Ką Pack

Pakavimo Prancūzijos atostogas kovo gali skirtis, bet paprastai, tai yra šaltas metų laikas. Galite gauti liūtį ir sniego, priklausomai nuo to, kur jūs lankotės. Kaip rezultatas, jūs turėtumėte įtraukti gerą žiemos paltai, šiltą striukę IS dienos, megztiniai ar susagstomi megztiniai, skara, šiltą kepurę, pirštines, gerą vaikščiojimo batus ir tvirtas skėtis, kurie gali priešintis vėjo.

Kovo mėnesio įvykių Prancūzijoje

Yra dar daug laiko slidinėti kovo ir slidinėjimas Prancūzijoje yra puiki patirtis. Yra nustatytos apsvaiginimo peizažai Prancūzijos kalnų, ypač Alpių nuostabūs kurortai. Taip pat yra daug kitų veiklą ir Žiemos sportas apsvarstyti; après-ski gyvenimas yra puikus, ir kurortų rezervavimo savo žaidimą su geriausiais slidinėjimo keltuvų, specialūs leidimai, ir dar daugiau.

Nors didieji Prancūzijos karnavalai prasidės vasarį, jie ir toliau visoje kovo. Iš visų didžiųjų Užgavėnės šventėms, Nica į Prancūzijos pietuose užsideda labiausiai įspūdingas. Bet nesijaudinkite; yra daug daugiau karnavalai ir festivaliai, kurie vyksta per mėnesį.

Kovo mėnesį, taip pat yra mažiau minios ir trumpesnis palaukti kartus turistų lankomų vietų, ir restoranai paprastai pilna vietinių gyventojų. Be to, kainos yra mažesnės už lėktuvų, keltų iš JK, ir vietos viešbučių, ir jei Velykos kovo, jūs galite mėgautis tuos šventes, taip pat.