Krótki Przewodnik Zakupy w Singapurze – Wszystko o Azji Południowo-Wschodniej detaliczny Nieba

Posted on

Krótki Przewodnik Zakupy w Singapurze - Wszystko o Azji Południowo-Wschodniej detaliczny Nieba
Naród Singapurze pakuje najwięcej centrów na milę kwadratową w jej maleńkim wnętrzu – co ta wyspa-państwo najlepsze miejsce w Azji Południowo-Wschodniej, aby udać się na zakupy. (Między innymi.)

Singaporeans okazały zakupy do krajowego sportu – robią się dużo praktyki, co z wielu centrów handlowych wyściełających Orchard Road, rynki uliczne w Chinatown i Bugis, a shophouses rodzinnych w etnicznych enklaw Singapuru.

Koszyk jest tak popularne w Singapurze, oni uchylenie cały miesiąc, aby go uczcić – Wielka Singapur Sprzedaż tnie ceny wyspa szerokości aż o 70%! Godziny otwarcia sklepów są również rozszerzone po północy dla wybranych sklepach na wybranych weekendów i innych głównych promocjach odbywają się w tym czasie tylko na rok.

Precincts handlowe w Singapurze

Jeździć MRT po Singapurze, a przekonasz się, że centra handlowe są wbudowane w systemie transportowym wyspy-państwa: Stacje wiele MRT znajdują się tuż przy piwnicach najbardziej popularnych centrów handlowych w Singapurze!

Orchard Road , gdzie świat idzie do sklepu, gdy w Singapurze! Wyspa-państwo jest podstawowym dzielnica detaliczna to marzenie zakupowego: długi, liściaste odcinek centrach handlowych nawleczone końca do końca, z norach sklepów Numeracja w tysiącach!

Można dostać coś tutaj w sadzie – drogie etykiety mody i nosić ulica, moda najnowocześniejszych i pre-kochany rocznika wear, książki, elektronika, i Singapuru niesamowite Hawker żywności pod dostatkiem. Pobyt w jednym z hoteli w Orchard Road, aby wskoczyć w centrum handlowym, kiedy tylko chcesz, czy podróżują w poprzez MRT i zjazd na Orchard (NS22), a Somerset (NS23) stacje, z których wyjście bezpośrednio do wnętrza centrów Orchard obu!

Ratusz i Marina Bay Area domy nie tylko najbardziej znanych zabytków miasta, zawiera niektóre z jego najlepszych sklepów, too.

Jeśli pobyt w podczas pobytu w Marina Bay oraz w zabytkowej dzielnicy, można z łatwością dojść do wyboru centrów handlowych, która obejmuje IM Pei zaprojektowane Raffles City Complex; Suntec City Mall z masywnym lucky fontanny w jej środku; i dawny klasztor katolicki przekształcona hip młodych CHIJMES handlowego pasażu.

City Hall można dojechać pociągiem, poprzez Ratusza MRT Interchange (NS25 / EW13), który wychodzi poniżej Raffles City. Podróżujący na linii okręgu może wyjść poprzez Bras Basah (CC2) po drugiej stronie Muzeum Sztuki w Singapurze; Esplanade (CC3) w Suntec City; i Promenade (CC4) obok Millenia Walk.

Iść na zakupy na Marina Bay, podróżować przez MRT Bayfront Station (CE1) i wyjściem na masywnych, luksusowe Shoppes w Marina Bay Sands.

Kampong Glam jest zabytkowym i kulturalnym społeczności islamskiej w Singapurze. Spacer po shophouses które otaczają Meczet Sułtana, a przekonasz się, kupców sprzedających olejki zapachowe, dywany i wypieki, w taki sposób, aby czuć się trochę zmienił się na przestrzeni dziesięcioleci. Na przełomie lat 20 XX wieku, Aljunieds sprzedawane dywany tu i Jamal Kazura sprzedawane zapachy; obie firmy (wśród wielu innych przedsiębiorstw rodzinnych) dzisiaj jeszcze zrobić energiczny firmy!

A przecież współczesny świat mieszka tu też: przejdź do południowo rogu Kampong Glam i przekonasz Bali Lane & Haji Lane , dwie równoległe deptaków zapchane bohemy butików, restauracji etnicznych i najnowocześniejszych sklepów koncepcyjnych.

Chinatown zachowuje swój historyczny kolor jak enklawa dla tradycyjnych chińskich sztuk i rzemiosła, z rozszerzonym zakresie rzemiosła, ubrania, żywność, biżuterię i medycyny sprzedawany z remontowanych chińskich shophouses.

targi uliczne na Smith Street i Trengganu ulicy oferują wspaniałe okazje na pamiątki. Shophouses i centra handlowe w pobliżu Chinatown sprzedać więcej niż tylko tradycyjne towary, z funky koszulki, zabawki i elektronikę łączącą obfitość towarów na sprzedaż.

MRT łączy się poprzez Chinatown Outram Park (EW16) lub Chinatown (NE4) stacji.

Little India, wokół Serangoon Road, przeznaczony do miejscowej ludności Indii, i oferuje wspaniały wybór przypraw, biżuterii, odzieży, tekstyliów i rękodzieła. Mustafa Center na jednym końcu Serangoon Road, jest doskonałym źródłem tanich elektroniki.

Pieniądze w Singapurze

Jak Singapur jest ważnym centrum finansowym w regionie, sektor bankowy w kraju jest tak przemyślnie rozmieszczone, aby zapewnić maksymalną wygodę dla kupujących z całego, z pieniędzmi handlowali, bankomaty międzynarodowej sieci i banków działających na wydłużonych godzinach pracy.

Poniższy artykuł bada Singapuru pieniędzy sytuację: jego banków, wekslarzy i karty kredytowe, wraz z poradami pieniężnych i przydatnych wskazówek wydatków dla podróżnych w Singapurze.

Tax-Free Shopping w Singapurze

Odwiedzający Singapurze można sklepie wolne od podatku – a sklepy Singapur pobierają 7% Towary i usługi podatkowe (GST), sklepy niech turyści odkupić podatków w momencie wyjazdu. Poniższy artykuł wyjaśnia, jak można robić zakupy wolne od podatku w Singapurze, wraz z przydatnych wskazówek i linków.