Kruīza Nīlas upes: Pros, Cons un ieteikumus

Posted on

 Kruīza Nīlas upes: Pros, Cons un ieteikumus

Tradicionāli, Nīlas kruīzs tika uzskatīta par centrālo Ēģiptes brīvdienas, atsauc atmiņā romantisku attēlus idillisko dienu pavadīja dreifēšanu greznībā starp valsts senās vietas. Viktorijas reizes, Nīlas kruīzs bija vienīgais veids, kā redzēt dažus no Ēģiptes izcilākajiem senie tempļi. Mūsdienu apmeklētājiem ir vairāk iespējas, kas pieejamas uz tiem; un, lai gan Nīlas kruīzi joprojām ir populāra, daži atradums paši atbaida ideja tikt tikai ar laivu lielākajai daļai to atvaļinājumu. Upes ir daudz busier tagad, nekā tas bija agrāk, un ar vairāk nekā 200 kruīza kuģi kursē to tirdzniecību, ir līnijas, lai saņemtu caur slūžām, un doks katrā izkāpšanas brīdī.

Pieņemsim nosver plusi un mīnusi Nīlas kruīza, lai jūs varētu izlemt, vai tas ir labi piemērots jūsu vizīti Ēģiptē.

Ko sagaidīt

Lielākā daļa Nīlas kruīzi sākas Luxor un apmeklēt populārās vietnes ESNA, Edfu, un Kom Ombo pirms izkāpšanas Aswan. Citi maršruti lidot tieši uz Aswan un strādāt savu ceļu uz ziemeļiem pa Nīlas tām pašām apskates objektiem. Lielākā daļa kruīzi ilgs vismaz četras naktis. Ir daudz dažādi kuģi, no kuriem izvēlēties, sākot no tradicionālajiem bradāt tvaikoņi (vislabāk piemēroti tiem, kas labu vēsturi un autentiskums) līdz greznu mūsdienu kruīza kuģiem (kas vērsta uz tiem, kuriem radība ērtības ir prioritāte).

Jūsu budžets un personiskās preferences nosaka, kuras kruīza izvēlaties, lai izvēlas kajītē ar gaisa kondicionēšanas ieteicams apdeguma vasaras mēnešos.

Lielākā daļa kruīza uzņēmumi nodarbina pakalpojumus ar Egyptologist, kurš virzīs savu grupu ap seno skatus jūs apmeklējat gar ceļu. Dienas sāk agri, lai izvairītos no intensīvu siltumu pēcpusdienā; un kā tāda, visi kruīzi mēdz darboties līdzīgu grafiku (kas var novest pie pārslodzi pie doka vietās un paši tempļi). Mūsdienu kuģi parasti ir baseins, lai jūs varētu atveldzēties pēc jūsu rīta meklējumus; bet daži sniedz nakts izklaides formā vēderdeju šovu vai tēmu dress-up vakaros.

Pārtika uz kuģa parasti ir lielisks, sākot no bagātīgas bufetes, lai uzstādītu vakariņu ēdienkartes. Pārliecinieties, lai uzzinātu, kas, pirms izvēlēties savu operatoru ir iekļauti.

Ieguvumi

Neskatoties uz izmaiņām, ko radījusi progresē laikā, Nīlas upes kruīzs joprojām ir viens no populārākajiem veidiem, lai redzētu Ēģiptes senās vietas. Daļa, kas ir tradīcija, un daļa no tā ir praktiskums; Galu galā, daudzi no slavenākajām vietām atrodas tieši pie upes, padarot kruīza vienkāršākais veids, kā ceļot starp tām. Naktī, daudzi tempļi un pieminekļi ir apgaismotas, un redzi to no ūdens ir vienkārši elpu. Dienas laikā, lauku ainas, jūs redzat, kamēr ceļo no vienas vietas uz vietu, kas būtībā nemainījās tūkstošiem gadu.

Neskatoties uz rīta sākas (un atkarībā no tā, kurā kuģis izvēlaties), kruīzi var būt arī lieliski atpūsties. Kamēr burāšana, jūs varēsiet iegūt sajūtu valstī, bez nepieciešamības izskatīt firsthand ar haotisko ceļiem, aizņemts pilsētas ielām, un noturīgo iznēsātāji, par kuru Ēģipte ir slavena. Lai gan vietnes jūs apmeklējat pa ceļam ir neizbēgami pārpildīti, ierodas lielā grupā, var veikt dažas ceļotāji justies ērtāk. Jūs arī gūst labumu no zināšanām par ekspertu gida, gan navigācijas touts un attiecībā izprast aizraujošo vēsturi paši tempļi.

trūkumi

Daudziem apmeklētājiem, galvenais trūkums par Nīlas kruīzs nav pieplūdums kuģiem, ne izspiešanas norises vietās (tā ir neizbēgama, vai jūs apmeklējat tos kā daļu no kruīza vai ne). Galvenais trūkums ir neelastīgums kruīza; fakts, ka jums ir darboties noteiktu grafiku, kas nosaka, kad jūs apmeklējat templi, cik ilgi jums tērēt tur, un to, ko jūs redzat, kamēr jūs esat tur. Ja jūs vēlaties pavadīt vairāk nekā pāris stundas pētot neminēts brīnumus tempļu kompleksu pie Luxor, piemēram, jūs varētu vēlēties doties tur patstāvīgi vai ar sauszemes rokasgrāmatā.

Šajās dienās, Overland ekskursijas ir tikpat viegli organizēt un nodrošinātu lielāku elastību. Jūs pat varat iznomāt automašīnu vai sabiedrisko transportu, ja jūs nevēlaties, lai būtu daļa no organizētās ekskursijā uz visiem. Daudzi kruīza maršruti koncentrēties tikai uz populārākajiem tempļiem, atstājot ārpus vērtīgi mazākiem apskates objektiem, piemēram, Abydos un Dendera. Alternatīvi, ja jūsu laiks Ēģiptē ir ierobežots, jūs varat izvēlēties, lai koncentrētos uz vienu vai divām vietām, nevis tērēt daudz jūsu brīvdienas tranzītā uz upi. Milzīgais apjoms laika pavada uz klāja, var būt arī trūkums, ja jūs ceļojat ar maziem bērniem, vai, ja jūs pārāk vēlu uzzina, ka jums nav baudīt sabiedrības jūsu kolēģiem kruīza biedriem.

Ieteicamie Cruises

Best Traditional

Audley Travel piecu nakts maršrutus klāja Tvaika Kuģu Sudāna piedāvāt galavārds ekskluzivitāti un Viktorijas laikmeta izsmalcinātību. Tvaikonis, kas tika uzbūvēts 1885. gadā un King Fouad, bija tiešs iedvesmas Agatha Christie slaveno romāns Nāve uz Nīlas un joprojām dekorēts nevainojamu Belle Epoque stilā. Katrā no tās 18 kajītes un pieci apartamenti, periods senlietas svārstās no misiņa gultas uz vintage telefoniem. Un, lai gan kuģis tagad darbina hibrīds dīzeļdegviela / tvaika dzinējs optimālai klusums, jūs joprojām varat apskatīt oriģinālos virzuļus un dzenratus. Pusdienas uz klāja Tvaika Kuģu Sudāna ietver bagātīgas bufetes brokastis un pusdienas un stalts četru ēdienu vakariņas.

Best Luxury

Neskatoties uz savu tradicionālo ārpuses,  Oberoi Philae  piedāvā 22 kabīnes un svītas dekorēts tādā pašā stilā jūs varētu sagaidīt no mūsdienu 5 zvaigžņu viesnīcas. Katrā numurā ir matraci, ātrgaitas WiFi, multi-spiediena dušu, un 24 stundu sulaiņa pakalpojumi. Ja jūs sajūta īpaši dekadentu, plātīties par komplektu ar savu privāto terasi, komplektā ar saules dīkdienis un apsildāma burbuļvanna. Ir divi restorāni, no kuriem izvēlēties, vienu gardēžu starptautisko virtuvi, otru vieglas maltītes un dzērienus pie malas kuģa temperatūras kontroli āra baseinu. Citas luksusa svārstās no kinoteātra un deju grīdu uz salonu un SPA procedūru telpas.

Best Budžets

Budžeta ceļotājiem vajadzētu apsvērt biļešu felucca kruīza kā tiem, ko, esot ceļā Tours piedāvā. Feluccas ir tradicionālās ēģiptiešu buru, tamlīdzīgi, kas ir plied savu tirdzniecību uz Nīlas gadsimtiem ilgi. Tie ir vēja piedziņas, un kā tāda ir daudz šķidruma maršrutu; bet to mazāks izmērs ļauj viņiem piestāt apskates vietas, kas nav ar infrastruktūru lielākiem kruīza kuģiem. Nav greznība uz felucca kruīza; jūs gulēt uz klāja guļammaisu, kas jums līdzi; pārtika ir pamata un ērtības ir ierobežots ar tualeti un dušu par pievienoto atbalsta laivu. Tomēr pieredze, iespējams, viens no visvairāk autentisks (un, protams, lētākais), uz upi.

Labākais ģimenēm

Ieslodzījuma uz laivas uz ilgāku laika periodu, var būt grūti ģimenēm, it īpaši, ja tie ietver mazus bērnus. Šo 10 dienu maršruts no Abercrombie & Kent sniedz jums labāko no abām pasaulēm ar dažiem sauszemes piedzīvojumiem papildus četru nakts Nile kruīza. Jūsu ceļojums no Luxor Aswan klāja Sanctuary Sun Boat IV pavada A & K Bērnu aktivitāšu koordinatoru, kura uzdevums ir saglabāt jūsu maz tie izklaidē ceļā. Maršruts ietver arī daudz interaktīvo, roku-on izklaides, kas divvietīgi kā kultūras izglītība, no felucca buru braucieniem kamieļu izjādes, henna krāsošanas un maizes cepšanai. Tematiskas vakariņas un borta kostīms puse ļauj bērni ietērpjas tradicionālajos halāti pazīstams kā galabeyas .

Pēdējais vārds

Galu galā, vai ne Nīlas kruīzs ir pareizā izvēle jums ir atkarīgs no jūsu personiskajām vēlmēm. Ja jums patīk ideja par kruīza, milzīgais dažādas pieejamās iespējas nozīmē, ka jūs esat, iespējams, atrast kuģi un / vai operatoram, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ja minēts iepriekš skaņas, piemēram, darījumu pārtraucēju par jums trūkumi, jūs labāk ietaupīt savu naudu, un tā vietā organizējot alternatīvu iespēju.