Kruizas Nilo upės: Argumentai, trūkumus, ir rekomendacijos

Posted on

 Kruizas Nilo upės: Argumentai, trūkumus, ir rekomendacijos

Tradiciškai Nilo kruizas buvo laikomas Egipto atostogų puošmena, primenanti romantiškus vaizdus idiliškas dienas praleido nutolimas prabanga tarp šalies senovės paminklų. Viktorijos laikais A Nilo kruizas buvo vienintelis būdas pamatyti kai Egipto iškiliausių senovės šventyklos. Šiuolaikinės lankytojai turi daugiau galimybių jiems pateikta; ir nors kruizai Nilu vis dar populiarus, kai atsiduria atbaido idėja yra tik ant laivu už savo atostogų dauguma. Upė yra daug užsiėmęs dabar, nei tai buvo praeityje, ir su daugiau kaip 200 kruizinių laivų, kursuojančių savo prekybą, yra linijos gauti per spynos ir plaukti į kiekvieno išlaipinimo vietoje.

Leiskite pasverti privalumus ir trūkumus Nilo kruizas, kad būtų galima nuspręsti, ar tai gerai tinka savo vizito į Egiptą.

Ko tikėtis

Dauguma kruizai Nilu pradėti Luksoras ir aplankyti populiarius svetainėse Esną, Edfu, Kom Ombo ir prieš išlipant iš Asuanas. Kiti maršrutai skristi tiesiai į Asuanas ir dirbti savo kelią į šiaurę žemyn Nilo tų pačių įžymybių. Dauguma kruizai truks mažiausiai keturi naktų. Yra daug skirtingų laivai rinktis, pradedant nuo tradicinių irklas garlaiviai (geriausiai tinka tiems, kurie palankumas istorija ir autentiškumas), kad prabangių šiuolaikinių kruizinių laivų (nukreipta į tuos, kuriems Smulkios yra prioritetas).

Jūsų biudžetas ir asmeninius pageidavimus bus nustatyti, kuri kruizas pasirinksite, nors pasirinkdamas kabina su oro kondicionieriais yra patariama per karštas vasaros mėnesiais.

Dauguma kruizinių kompanijų įdarbina An egiptolog, kuris lydės savo grupę aplink senovės paminklų aplankytus pakeliui paslaugas. Dienos pradėti anksti, kad būtų išvengta intensyvaus šilumos pietų; ir kaip toks, visi kruizai linkę veikti panašiai grafiką (kuris gali sukelti perpildymo ne docking svetainių ir patys šventyklos). Šiuolaikiniai laivai paprastai turi baseiną, kad jūs galite atvėsti po pusryčių ieškojimų; o kai teikti vakarą pramogų į pilvo šokiai šou ar teminius dress up vakarais forma.

Maisto laive paprastai puikus, pradedant nuo dosnių bufetai nustatyti vakarienė meniu. Įsitikinkite, kad išsiaiškinti, kas įtraukta prieš pasirenkant savo operatorių.

Privalumai

Nepaisant pokyčių, apie kurį laiką ligos progresavimo, Nilo upės kruizas yra dar vienas iš populiariausių būdų pamatyti Egipto senovės paminklų. Dalis, kuri yra tradicija, o jos dalis yra praktiškumas; juk daugelis garsiausių svetainių įsikūręs tiesiai ant upės, todėl kruizinis lengviausias būdas keliauti tarp jų. Naktimis, daugelis šventyklų ir paminklų yra apšviestas, o jų akyse iš vandens tiesiog kvapą. Per dieną, kaimo scenos jums pamatyti keliaujant iš vienos vietos į vietą liko beveik nepakitęs tūkstančius metų.

Nepaisant anksti ryte prasideda (ir priklausomai nuo to, laivas pasirinkti), kruizai taip pat gali būti nuostabiai atsipalaiduoti. Nors buriavimo, jums bus suteikta galimybė gauti šalies jausmą nereikia spręsti iš pirmų rankų su chaotiškas kelių, judrių miesto gatvių, ir nuolatinių gatvės, už kuriuos garsus Egiptas. Nors svetaines jums aplankyti pakeliui neišvengiamai perkrautas, atvyksta į didelę grupę galite padaryti kai kurie keliautojai jaučiasi. Jūs taip pat gauti naudos iš ekspertų vadovo žiniomis, tiek naršyti su spekuliacijoms, tiek suprasti žavingą istoriją patys šventyklos.

Trūkumai

Daug lankytojų, pagrindinis trūkumas iš Nilo kruizas nėra laivų antplūdžio, nei tuo svetainių išstūmimo (pastarasis yra neišvengiama ar aplankyti juos kaip dalį kruizinių ar ne). Pagrindinis trūkumas yra kruizinių nelankstumas; tai, kad jūs turite veikti nustatytą grafiką, kuris diktuoja, kai Jūs lankotės šventyklą, kiek laiko jūs gaunate ten praleisti, o tai, ką matote, o jūs ten. Jei norite praleisti daugiau nei kelias valandas tyrinėti neapsakomas stebuklus šventyklos kompleksų Luksoras, pavyzdžiui, galite keliauti ten savarankiškai arba su antžeminės vadovas.

Šių dienų, sausumos turai yra vienodai lengva susitarti ir leisti daugiau lankstumo. Jūs netgi galite išsinuomoti automobilį arba pasinaudoti viešuoju transportu, jei nenorite, kad dalis organizuota kelionė ne visiems. Daugelis kruizinių maršrutų sutelkti dėmesį tik į populiariausias šventyklos, paliekant vertų mažesnių vietų, tokių kaip Abydosas ir Dendera. Arba jei jūsų laikas Egipte yra ribotas, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į vieno ar dviejų paminklų, o ne išleisti daug savo atostogų tranzitu per upę. Vien laiko praleido laive taip pat gali būti trūkumas, jei jūs keliaujate su mažais vaikais, arba jei sužinojote per vėlu, kad jums nepatinka jūsų kolegų kruizinių draugais įmonę.

Rekomenduojami Kruizai

geriausia Tradicinis

Audley Travel penkerių Naktiniai maršrutai bortą Steam Laivų Sudanas pasiūlyti paskutinį žodį išskirtinumo ir Viktorijos laikų rafinuotumo. Garlaivis, kuris buvo pastatytas 1885 metais karaliui Fouad, buvo tiesioginis įkvėpimo Agatha Christie garsaus romano mirtis ant Nilo ir vis dar dekoruoti nepriekaištinga “Belle Epoque stiliumi. Kiekvienoje iš jų 18 kajučių ir penkių apartamentai, laikotarpis antikvarinius svyruoti nuo žalvario lovos senovinių telefonais. Ir nors laivas dabar yra valdomas dyzelis / garo variklį optimalų ramybės, vis tiek galite peržiūrėti originalius stūmoklius ir laivaračius. Pietūs laive Steam Laivų Sudanas apima gausiais savitarnos pusryčiai ir pietūs ir didingas keturių patiekalų vakarienė.

Geriausi Prabangūs

Nežiūrint į savo tradicinę eksterjeras, The  Oberoi File  siūlo 22 namelius ir apartamentai dekoruoti tuo pačiu stiliumi galima tikėtis iš šiuolaikinės 5-žvaigždučių viešbutis. Kiekvienas iš jų yra pagalvę-viršuje čiužinys, didelės spartos WiFi, multi slėgio dušas, ir 24 val liokajaus paslaugomis. Jei jaučiatės labai nusmukęs, švaistytis komplektą su savo terasa, visiškai su gulto ir šildomas sūkurinė vonia. Yra du restoranai pasirinkti, vieną Gurmanams tarptautinės virtuvės, kitas lengvų užkandžių ir gėrimų Pasibaigus laivo kontroliuojamos temperatūros lauko baseinas krašto. Kitos prabangos svyruoti nuo kino teatro ir šokių aikštelėje į saloną ir SPA procedūrų kambariai.

Geriausi Biudžeto

Biudžeto keliautojai turėtų apsvarstyti užsisakyti feliuga kruizas kaip tie siūlomų kelyje Tours. Feluccas yra tradiciniai Egipto burlaiviai, panašūs, kurie mas jų prekybą Nilo šimtmečius. Jie vėjo varomas ir kaip toks turi daugiau skysčio maršruto; o jų mažesnio dydžio leidžia jiems plaukti į lankytinas vietas, kad neturintiems didesnių kruizinių laivų infrastruktūrą. Nėra prabanga ant feliuga kruizas; miegosite ant denio miegmaišį, kad jums atnešti su savimi; maistas yra pagrindinė ir patogumai yra tik tualetas ir dušo kabina lydimajame paramos valtis. Tačiau patirtis yra tikriausiai vienas iš labiausiai autentiški (ir, žinoma, pigiausias) upės.

Geriausias šeimoms

Spąstai valtis ilgą laiką, gali būti sudėtinga šeimoms, ypač jei jie yra mažiems vaikams. Tai 10 dienų maršrutas iš Abercrombie & Kent suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių su kai kuriais sausumos nuotykius be keturių nakties Nilo kruizas. Jūsų kelionė iš Luksoras į Aswan laivą Sanctuary Sun Boat IV lydi A & K Vaiko veiklos koordinatorius, kurio darbas yra išlaikyti savo vaikus linksmino pakeliui. Maršrutas taip pat apima daug interaktyvių, rankų ant smagu, kad dvigubinamas kaip kultūrinio švietimo, nuo Felucca buriavimo kelionių CAMEL važiuoja, chna dažymo, ir duonos kepimo. Teminė vakarienė ir laive kostiumas šalis leidžia vaikams dress up tradicinių drabužių žinomas kaip galabeyas .

Paskutinis žodis

Galų gale, ar ne Nilo kruizas yra teisingas pasirinkimas jums priklauso jūsų asmeninius pageidavimus. Jei jums patinka kruizinio, vien įvairių galimų variantų reiškia, kad jūs greičiausiai rasti laivą ir / ar operatorių, kad atitiktų jūsų poreikius idėja. Jei trūkumai, išvardytų aukščiau atrodyti spręsti pertraukiklių už jus, jūs geriau taupyti savo pinigus ir organizuoja alternatyvų variantą vietoj.