Skip to main content

Kuidas Alates Chiang Mai Laos

Võimalusi saada Laosesse Chiang Mai

On mitmeid viise, kuidas saada Chiang Mai Laos; kõigil on oma plussid ja miinused. Allpool on kõige populaarsem võimalusi aidata teil valida põhjal, kui palju aega teil on ja kus te soovite, et alustada oma visiidi Laos.

Kuidas Alates Chiang Mai Laos lennukiga

Sa põhimõtteliselt on kaks valikud lendavaid Laos: Vientiane (lennujaama koodi: VTE) või Luang Prabang (lennujaama koodi: LPQ). Lendavate pealinn Vientiane on tavaliselt odavam, aga sul on pikk, mägine bussisõidu taluma, kui teie Lõppeesmärk on näha Luang Prabang.

Samuti võite leida odavaid lende Udon Thani Tai, siis võta buss otse lennujaama Nong Khai ja kogu Sõpruse sild arvesse Laose.

Visa saabumisel vahendid on saadaval lennuväljade Vientiane ja Luang Prabang.

Alates Chiang Mai Laos bussiga

Kui võtta kahepäevane paat teile ei sobi, väikebusse joosta üleöö Chiang Mai Vientiane Laos; sõit kestab umbes 14 tundi. Hinnad on väga erinevad reisibürood ja külalistemajad Chiang Mai; sisseoste parimat lahendust.

Sul kõrvale Chiang Mai umbes 19:00 ja saabub piiril umbes 06:00 Mõned reisibürood teenida teid väga lihtne hommikusööki samas täidad Laos sisserände vorme kiirendada piiri ületamist.

Piiri ületamine

Pärast tembeldatud läbi Tai, siis pardale oma mahtuniversaal sõidetakse üle Sõpruse sild Laos sisseränne. Teil palutakse ühe passipildi ja tasu töödelda viisa saabumisel. Visa hinnad on USA dollarites, aga on võimalik tasuda Tai baht või eurodes. Kui võimalik, maksma USA dollarites saada parima hinnaga; siis ilmselt mingit muutust Tai baht.

Visa tasu ning piirangud muutuvad sageli. USA kodanikud saavad kontrollida USA Riigidepartemangu Laos lehel up-to-date sisenemise nõuded.

Kelmuse Alert: Ignoreeri asutuse või üksikute paludes raha, et aidata teid Laos viisa-on-saabumist paberimajandust. Vormid saab valmis lihtsalt piisavalt piiril ilma abita. Ärge muretsege liiga palju informatsiooni, näiteks aadress teie esimene külalistemaja või kontakt Laoses. Niikaua kui maksad menetlustasu, siis tõenäoliselt ei saa sissesõidukeeld põhineb paberimajandust lahknevusi.

Tasuda saab juhtide Tai baht kuni sa saad võtta Laos Kip – kohalikus valuutas – ATM. Kui teil tekib võimalus, vaadake veider-aga-huvitav Buddha Park Vientiane kohe pärast piiri ületamist.

Lähen Tai Saatkond

Nagu paljud inimesed võtavad mahtuniversaal alates Chiang Mai Laos viisarežiimi jookseb taotleda pikemaks peatumiseks Tai, oma sõita tegelikult lõpetada ees Tai saatkonda.

Kui te kavatsete tagasi Tai pärast Laos, pea meeles, et saate ainult kahe nädala ületamisel viisa maitsi kui sa ei lennata või taotleda enam viisat Tai saatkond Vientiane.

Vihje: Ignoreeri keegi luua ees Tai saatkonda pakkumine töödelda viisa, mis aitavad teil vormide või teha koopiaid; kõik saab teha ise, kui olete sees saatkonda.

Kuidas Alates Tai Saatkond Vientiane

Peate korraldada edasitoimetamist alates Tai saatkonda linna sisse. Ignoreeri ülehinnatud pakkumisi draiverid ootab väljaspool saatkonda. Läbirääkimisi oma juhi enne sattumist: Saad takso vähem kui 100 Tai bahti Rue Francois Ngin – reisija ala Vientiane.

Alates Chiang Mai Laos laevaga

Teil on kolm valikuid saada Chiang Mai Luang Prabang laevaga: aeglane paat, kiire paat või luksuskruiis. Paadid väljuvad piirilinnas Huay Xai Laoses ja reisimine mööda Mekongi jõe Luang Prabang.

Võtta üks paadid Luang Prabang, peate esmalt saada Chiang Khong Põhja Tai, selge Tai sisserände siis jõge kuni Huay Xai kus saab tembeldatud arvesse Laose. Paadid väljuvad varahommikul, nii saate tõenäoliselt pead tegema üleöö Chiang Khong siis jäta Laos järgmisel hommikul. Reisibürood Chiang Mai koondatakse kõik veoks vajalikud ühte paketti, kui teil broneerida.

Aeglane paadid Laos

Kõige populaarsem ja odav võimalus, aeglane paatide Chiang Mai Luang Prabang võtta kaks täispikka päeva ja öö jooksul mitte nii meeldiv küla Pak Beng. Kuigi sa saad nautida jõe ja külamaastikul kui sõidavad mööda Mekongi jõe aeglane paadid on vähem kui luksuslik. Sul ummikus sama kontserni reisijate Täpötäysi peale ülekoormatud paadiga, nii vähe õnne on vajalik hea kogemus. Paljud reisijad – nii kohalike kui ka välismaalaste – kasutada paadi ettekäändena pidutseda kaks päeva.

Vara kohale jõuda, et tagada parem koht paadi – soovitavalt eemale valju mootorid. Võtke palju suupisteid koos sinuga; toidu paat on madalama kvaliteediga ja suhteliselt kallis. Saate osta Buffee lõunad Pak Beng teise poole teekonda.

Fast paadid Laos

Kurikuulus “kiire paat” Taist Luang Prabang on valju, luu-korisev, potentsiaalselt ohtlik kogemus, et sa ei pruugi kunagi unustada. Kuigi uskumatult kaootiline ja ebamugav, möirgav kaatrid lõigatud kahepäevase reisi ette ainult kuus või kaheksa tundi, olenevalt veetasemest! Drivers asjatundlikult Dodge kivid ja mullivannid, aga nähtav rusude teiste kaatrid mööda teed alla tagades.

Sul on varustatud päästevest ja kiivri kui istuda puidust pink kitsas kanuu. Veekindel oma kotid ja väärisesemed vihma ja spray jõest tavaliselt leotada kõike. Pead päevavarju – paadid ei hõlma – ja kõrvatroppe, et kaitsta oma kõrvad kõrvulukustav mootori.

Luksuslõbureisid

Mitmed uued ettevõtted pakuvad nüüd luksuslikest alternatiive tüüpiline aeglane paadid. Kuigi teekond nõuab veel kaks täispikka päeva ja öö Pak Beng, naudid palju mugavam sõita ja paremat toitu. Luksus paadid on kõige kallim võimalus saada Chiang Mai Laos.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *