Kuidas kasutada Tualetid Prantsusmaa

Posted on

 Kuidas kasutada Tualetid Prantsusmaa

Kasutades WC võib tunduda lihtsam ülesandeid, kuid kui sa ei ole harjunud Prantsusmaa ja Prantsuse torustiku see võib olla heidutav ülesanne. Uuri välja, mida erinevates vormides Johns võtta selles riigis, kuidas loputada neid, kui palju see maksab teile ja teistele saladusi kasutades tualett, et sa ei tee vale asi.

Prantsuse tualetid on lahutamatu osa mõned asjad te ei meeldi Prantsusmaal.

Raskusaste: lihtne

Vajalik aeg: Erineb (Ahem!)

Siin on, kuidas:

  1. Leia vannituba. See ei ole alati nii lihtne, kui avalikus tualettruumis ei pruugi küllaga. Kaubanduskeskused või kaubanduskeskused on tavaliselt avalik tualett mis on alati hästi tähistatud, nagu seda teevad mõned populaarsed välialade. Pargid kipuvad olema avalik tualett kaunad. Halvimal juhul pop kohvik, tellida kohvi ja kasutada oma võimalusi. Kui oled julge, marsivad arvesse hõivatud ühe ja minna otse tagasi vannituba, siis lahkuda ja säästa ennast paar eurot. Aga paljud neist on allkorrusel nii et see võib olla keeruline valik. Jälgige, öeldes: “toilettes” või “WC” kohvikus tualetid on tõenäoliselt unisex.
  2. Suurus kuni vannituba kord sisestada. Kuigi on palju vähem levinud nendel päevadel, mõned on veel ülistatud auk põrandal. Sa peaksid kükitama ja tiirutama; aga see tõesti ei ole soovitatav. Ja õhetus selline WC võib olla keeruline; kui seal on mingit alternatiivi, loputage ja käivitada vältida vee pritsiva üle oma jalgu. Kui te ei pea minema liiga halvasti, otsima järgmist vannituba.
  3. Võim. Lihtne, eks? Noh seal on erinevaid alternatiive, et ei saagi välja Võhikud. Loputusseadme mehhanismide Prantsuse tualetid ei ole alati tagasi. Mõnikord on ahela pully ripub ülevalt, mõnikord leiad jala kroonlehtedega kohapeal. Mõnikord on nupp peal, mõnikord kaks (lükates nii teeb WC hoida õhetus). Või seal on nupp, mida tuleks tõmmata (kuid mitte liiga tugevasti, see võib tulla ära oma käsi.) Sageli on suur, risttahukakujulisi tagaseinal. Lükata või tõmmata mida iganes sa leida, kuid üritame; siis lõpuks saan seda paremale.
  4. Kui sul tekib väljas avaliku pod-stiilis puhkeruum, nad on natuke oma kategooria ja võib olla üsna hirmutavalt ja segane. Lihtsalt kiirendama ja vaatame, kas see hõivatud (punane või roheline täpp valgustatud uks). Pane oma muudatuste ja oodake ukse automaatselt lahti. Samm, ja uks sulgub automaatselt. Kui olete seal 15 minutit või rohkem, ukse avab. Need võib tunduda ebahügieeniline, kuid nad tegelikult on desinfitseeritakse pärast iga kasutamist ja on üllatavalt hea kasutada, kui oled harjunud neid.

Tips:

  1. Alati on väike muutus teie (mis on alati hea mõte). Paljud tualettruumis on tasulise ainult mõnikord mehitatud saatja ja mõnikord nõustuda muutus siseneda. Väljas tualett kaunad nõuavad täpset muutust, nii on euro ja 50-santiim tükki küljest.
  2. Ära ole üllatunud, mida unisex vannituba või meeste ja naiste toad ühise fuajees. Prantsuse ei ole kaugeltki nii üles riputatud umbes eraldi tualetid nagu, ütleme, ameeriklased. Sul paratamatult leida need väikesed restoranid.
  3. Enne kui sisestad, siis vaadake, kas tualettpaber on väljaspool müügikoha kaudu. Mõnikord on aerosoolide valamu ja peegel piirkond, kuid mitte paberi sees varisemine. Kui kahtlete, pidage pabertaskurätikud kusagil mugav.
  4. Kui külastate hõivatud kiirtoidurestoran, ostutšekki alles. Tavaliselt sisaldab koodi sattuda tualett seal. Kui sul ei ole koodi, võite alati seista väljaspool vannituba ja oodata, et keegi väljuda.
  5. Ära ole üllatunud, kui väljas pod stiilis avaliku vannituba jaotatud. Paljudel inimeste kogemusi, rohkem on välja teenus ( hors service ) kui tööpäeva. Mine järgmise koha ja sa peaksid nägema teine.
  6. Püüa vältida kiirtee tualetid väikeses Aires (kiirtee peatused). Nad võivad olla üsna ebameeldiva kuna nad ei ole puhastada väga tihti ja siis ei ole väga hästi. Kui oled kiirteel, proovige jõuda suur teeninduspiirkonnas.