Kuidas Külasta Borghese muuseum ja galerii: Täielik teejuht

Posted on

Kuidas Külasta Borghese muuseum ja galerii: Täielik teejuht
Asub Pincio Hill, Borghese galerii või Galleria Borghese on üks top muuseumid Roomas. Majutatud ilusti freskodega, 17. sajandi Villa Borghese kinnisvara, galerii 20 tuba eksponeerida hindamatu marmorist skulptuurid ja muljetavaldav kogumise kunsti mõned mõjukaim kunstnike 16. sajandil ja edasi. Selgituseks tuleks märkida: Villa Borghese on nimi valdav avalik park, kus erinevate Borghese paleed istuda. Tegelik Villa Borghese Palace on praegu tuntud kui Galleria Borghese või Borghese galerii.

ajalugu

Cardinal Scipione Borghese, vennapoeg Paulus V, tellis ehituse Villa Borghese ja selle aiad 1613. Ta kasutas mõis meelelahutuslik samuti koht esitleda oma kasvava kunsti ja antiigikogule. Tähtis ülevõtmiste hulka kuuluvad barokk skulptor Bernini ja maalikunstnike Caravaggio, Raphael ja Titan.

1808 kardinal järeltulija Camillo Borghese (abielus Paolina Bonaparte) oli sunnitud suurema osa klassikalise skulptuurid tema vend-in-law, Napoleon. Need on nüüd võimalik leida muistised tiib Louvre.

Bernini Masterworks muusikakogu

Galleria Borghese muljetavaldava skulptuur kogumise asub esimesel korrusel ja sisaldab, mida peetakse mõne Bernini parimad tööd. Kolm esimest tööd allpool täitusid kui Bernini oli alles oma varases 20s.

Apollo ja Daphne (1624). See uimastamise kirjeldus nümf Daphne muunduvad loorberipuuks, et pääseda röövimise Apollo näitab uskumatu liikumise marmor.

Vägistamise Proserpina (1621). Samavõrd ilusat, vägistamine Proserpina on suurepärane näide Bernini geenius tegemise marmorist ilmuvad nõtke naha. Selles tükis, näeme Hades “sõrmed surutakse Proserpina ihu kui ta pingutab vabaneda oma haaret.

David (1624). Bernini tõlgendus Piibli iseloomu David kujutab noor kangelane oma tuule-up, umbes paiskama tema võimas kada kell Goliath. Laialt on levinud arvamus, et nägu David on autoportree skulptor.

Büst Scipione Borghese (1632). Scipione Borghese oli üks Bernini esimene lugejat. Pärast skulptuuri büst Cardinal, aga Bernini avastanud defekt marmor. Ta hukati teine identne büst, mis ta valmis viisteist päeva. Mõlemad on eksponeeritud muuseumis.

Muud tähelepanu on Galleria Borghese

Pauline Bonaparte nagu Venus Victrix (1805-1808). See tähistas skulptuur Antonio Canova esitleb lebamis, semi-nude Paolina Bonaparte vahtis unabashedly vaataja. See oli tellitud abikaasa, Camillo Borghese osana taastatud Rooma traditsioon kujutamisest surelikud nagu müütiline jumalad.

Õpetava Oil. Esimesel korrusel on galerii on pühendatud maalid. Külastajad saavad vaadata meistriteosed Raphael ( sadestamine ja Lady koos ükssarvik ), Tizian ( scourging Kristuse ja Püha ja Ropud Love ) ja suur Caravaggio ( poiss koos puuviljakorv , Young Sick Bacchus ja Saint Jerome kirjutamine) .

Kunstihuvilistele peaksid kaaluma tellimus privaatne, piiratud ruumi visiit DEPOSITO või laoruum, kus rohkem kui 250 täiendavat maalid hoitakse.

Vana aarded Põhikorrusel hoiab muljetavaldav kogumise muistised 1. kaudu 3. sajandil AD, samuti kuvab näiteks aardeid kui Roman pronksi 150 eKr ja vana mosaiigid alates 4. sajandil.

Kuidas Külasta Galleria Borghese

Juurdepääs muuseumi piirdub 360 külastajat korraga koos külastada ainult kaks tundi. Sa pead endale ette Euroopa Galleria Borghese kodulehelKui teil on kavas külastada Rooma ajal hõivatud hooajal ja soovite näha kogumise, reserveerida aegsasti oma reisi veenduge, et te ei laseks. Sest rohkem ümbritsevale kogemusi, kaaluge tellimus privaatne giidiga alates  Rooma Guy , Kontekst Travel  või Vali Itaalia .

Roma Pass  omanikud pääsevad muuseumi tasuta või soodushinnaga, kuid nad vajavad veel endale kanne ajal helistades +39 06 32810. 

Tundi:  teisipäevast pühapäeval, 09:00 kuni 07:00 (viimane kanne 05:00). Suletud esmaspäeviti, 25. detsember ja 1. jaanuar.

Sissepääs:  Täiskasvanud: € 15; ELi kodanike alla 18: 8,50 €. Puuetega külastajate ainult maksma € 2 broneerimiseks eest; Laste 5 ja all on tasuta. (Hinnad on 2018. ja sisaldama kohustuslikke € 2 broneerimistasu.) Rates ajal võib suureneda erinäitused.

Asukoht: Galerii Borghese, Piazzale Scipione Borghese 5, on Villa Borghese Gardens.

Kuidas saada Seal: Bussiga: 5, 19, 52, 63, 86, 88, 92, 95, 116, 204, 217, 231, 360490, 491, 495, 630, 910, 926; Metro: Line A (punane) Spagna stop.

Lähedal atraktsioonid

Villa Borghese Gardens on linna ligi 200-aaker park pikitud järved, niidud, villad, templid, samuti laste mänguväljak, loomaaias, amfiteater, kino ja ratsutamine talli.

Galleria Nazionale d’Arte Moderna asub Villa Borghese põhjustel on kogumik 19.-ja 20. sajandi maalid rõhutades Itaalia kunstnikud.

Muse Nazionale di Villa Giulia,  seada teises grandioosne Borghese villa, on Itaalia suurim kogumise etruski muistised ja heidab geniaalne valgust sellele salapärane pre-rooma tsivilisatsiooni.

Piazza del Popolo , mis asub allpool Pincio Hill, on üks suurimaid ja tähtsamaid linnade väljakud Roomas.