Skip to main content

Kuidas Külasta Colosseum, Rooma foorum ja Palatine Hill Roomas

Kuidas Külasta Colosseum, Rooma foorum ja Palatine Hill Roomas
Üks Itaalia populaarsemaid vaatamisväärsusi ja kindlasti üks kõige tuntuma sümbolid Roman Empire, Colosseum peaks olema ülaosas marsruut iga esimest korda külastaja Roomas. Tuntud ka kui Flaviuse amfiteater, selle iidse areenil oli ala lugematuid gladiatorial lahingud ja verine metslooma võitleb. Külalised Colosseum saab istuda seisab ja näha tõendeid amfiteater on keerukas maa-alune vahekäikude ja luukide – lavastus valdkonnad omaaegne meelelahutus.

Kuna Colosseum on top atraktsioon Rooma, see võib olla raske saada pileteid. Et vältida seisab pikk rida oma visiidi see vana sait, kaaluda osta Colosseum ja Rooma foorum läbida võrgus Valige Itaalia USA dollarites või osta Roma Pass või Archeologica Card, mis võimaldab sisenemise Colosseum ja muude vaatamisväärsuste kindla määra. Rohkem võimalusi vaadata meie juhend ostmine Rooma Colosseum Piletid teavet kombineeritud piletid, ekskursioonid, ja online piletimüügi.

Tähtis Security Information:

Aprillist 2016 turvameetmetega Colosseum on kõrgendatud. Kõik külastajad, sealhulgas “vahele rida” pilet omanike ja giidiga osalejad peavad läbima turvakontrolli, mis sisaldab metalli detektor. Turvalisuse line võib olla väga pikk, ooteajad üks tund või kauem, nii planeerida vastavalt. Seljakotid, suur rahakotid ja pagasi ei ole lubatud sees Colosseum.

Colosseum külalisprofessor Teave

Asukoht: Piazza del Colosseo. Metrooliini B Colosseo peatada või trammiliini 3.

Tundi: Avatud iga päev kell 8:30 kuni 1 tund enne päikeseloojangut (sulgedes korda erineda hooajal) sulgedes korda ulatuvad 04:30 talvel 07:15 aprillis augustini. Viimase sissepääs on 1 tund enne sulgemist. Täpsema info saamiseks vaadake veebisaiti link allpool andmed. Suletud 1. jaanuaril ja 25. detsember ning hommikul 2. juunil (tavaliselt avatakse kell 01:30).

Sissepääs: 12 eurot pilet, mis sisaldab sissepääsu Roman Forum ja Palatine Hill, alates 2015. pass pilet kehtib 2 päeva, ühe sissepääsu iga 2 sites (Colosseum ja Rooma foorum / Palatine Hill). Vabastage esimesel pühapäeval kuus.

Teave: (0039) 06-700-4261 Check praegune tundi ja hind sellel veebilehel

Vaata Colosseum Põhjalik

Sest põhjalikum visiit Colosseum, võite võtta esitlust hõlmab juurdepääsu Dungeons ja ülemise tasemesse ei üldsusele avatud regulaarselt piletid. Vaadake, kuidas Tour Kõik Colosseum ülevalt üksikasju ja virtuaalne külastaja raamatu Colosseum Dungeons ja Ülem Tasemed tour läbi Valige Itaalias.

Reisimine lastega? Nad võivad nautida Colosseum lastele: Pool päeva perekond Tour .

Teise virtuaalne külastus, vaadake meie Fotod Rooma Colosseum.

Märkused: Kuna Colosseum on tavaliselt väga rahvarohke ja täis turiste, see võib olla peamine koht tasku et olla kindel, et võtta ettevaatusabinõud, et kaitsta oma raha ja passid.

Seljakotid ja suured kotid ei ole lubatud Colosseum. Oodata läbima julgeolekukontrolli, sealhulgas metallidetektor.

You may also like