Kuidas Külasta Inglismaa Avebury Henge

Posted on

 Kuidas Külasta Inglismaa Avebury Henge
Enne kui läheneda Avebury Henge , üks Inglismaa kõige tähelepanuväärne eelajaloolised saitidel pildi kustutamiseks Stonehenge’i meelt. Samuti võta hetk, et mõista, mida henge tegelikult on, ja erinevaid asju kiigata Avebury Henge hakkab mõtet.

Mis on Henge?

Vastupidiselt näete Stonehenge, et henge ei ole kogumik monumentaalne eelajaloolised kivid. Isegi “henge” Stonehenge ei ole kivid. See on mees tegi savi pangaga, kraavi sees, mis sisaldab suur korter ülaosaga piirkonnas. See harva näitab pilte Stonehenge sest pank kraavi ja on nii kaugel pilkupüüdvaid kivid.

Alguses need pangad ja kraavide olid arvatavasti kaitserajatistele. Aga teadlased kiiresti välja töötatud, et hoonestatud pank sügav, lai kraavi sees, mitte väljaspool seda ei ole mõtet.

Tegelikult parim oletus nendel päevadel on see, et korter ülaosaga ümbritsevad ümmarguse või ovaalse panga ja kraavi on tegelikult mingi püha ruum, koht rituaal ja võibolla ohverdama.

Mis on sees ringi või henge, teebki see huvitav. Ja seal on palju sees Avebury Henge, sealhulgas:

 • Suur osa küla Avebury ise
 • Suurim kivi ringi Euroopas rohkem kui 460 jala läbimõõduga. Korraga moodustasid umbes 100 alalise kivid.
 • Kaks väiksemat kivi ringid, iga umbes 100 jala läbimõõduga. Paljud neist kividest tõugati ja maetud varasest keskajast külaelanikud üritavad kustutada pagan päritolu saidi ilmselt juhiseid kohaliku koguduse preester.
 • Obelisk salapärane ruudu kivi hiljuti avastatud.

Ajalugu Saidi

Kui Alexander KEILLER, arheoloog ja pioneer aerofotograafi (ta avaldas Suurbritannia esimene raamat õhust arheoloogia), ostetud 950-aaker saidi 1930. aastate alguses, kohalikud olid ikka kündmine selle iseärasusi maasse ja kasutades oma kivid ehitusmaterjalide . KEILLER kaevatud paljud kivid, mis olid kukutanud ja kus võimalik, ta uuesti püstitatud neid algasendisse.

Aastal 1938 asutas ta muuseumi oma leiud alalt. Ta taastas 16. sajandil Avebury Manor, vaid väljaspool henge. Rikkad ja bravuurne lenduri ja akadeemilise samuti arheoloog (omamoodi Šoti Indiana Jones), KEILLER oli abielus neli korda. Võibolla ta vajas raha palju alimendid, sest aastal 1943, ta müüs 950 aakri National Trust 12000 naela, et nende väärtus põllumajandusmaa. Tema neljas naine, kes elasid veel teda, annetatud sisu oma muuseumi ja tema teised arheoloogilised leiud, et Trust 1966.

Õudne matmine

Kas piisavalt kaevamine Suurbritannia eelajaloolised saitidel ja olete kindlasti tulla mõned luud või matmise kaupu. Aastal 1938 KEILLER avastati säilmed Barber kirurg Avebury-tema okupatsiooni juuksuri kirurg demonstreeriti vahendite müük ta läbi, sealhulgas kääridega ja keskaegse vere rendileandmine vahend. See ei olnud võimalik kindlaks teha, kas ta tapeti kivid või juba surnud, kui sinna maetud, kuid sajandeid, kohaliku suulise traditsiooni rääkinud reisivad juuksuri kirurg, kes saabus küla kui kivid olid kukutanud ja maeti kiriku õpetust .

Legendi järgi, ta seisis liiga lähedal kivi ja see langes ta, purustamine ja matmine teda. Et vastavalt lood, lõppes hävitamine kivid.

Asjad Vaata

 • Tutvu alalise kivid lähedalt: Erinevalt Stonehenge, kus alalise kivid on roped välja ja võib jõuda ainult eriloaga, külastajad saavad vabalt uurida kivi jooksul Avebury Henge. Peamised kiviring on tohutu (üle kolmveerand miil ümber). Stone ringi ekskursioonid , juhivad vabatahtlikud eksperdid pakuvad mitu korda päevas enamikul päevadel. Tuur maksab 3 naela (lapsed tasuta) ja kulub 45 minutit ja tundi.
 • Külasta Alexander KEILLER Muuseum : Muuseum, asutatud KEILLER ise 1938. aastal on jagatud kahte ossa. Tallid Galerii kuvab leiab kaevandi ala, sealhulgas 4000-aastane ränikivi tööriistad, koduloom skelette nii palju kui 5500 aastat vana, mõned Euroopa vanim savinõude kunagi leitud, ja punane hirvesarvede kasutada tööriistu ehitada Henge ja tegi ümbritseva kraavi. Laps sobiv Barn galerii, on õlgkatusega, 17. sajandi rehe, on interaktiivsed eksponaadid pannes Avebury Henge käsitlema koos ülejäänud Stonehenge, Avebury ja Associated UNESCO maailmapärandi Sites. Samuti on rahulik laste tegevuse ala, kus nooremad pereliikmed võivad rahunema pärast kulgeb ümber kive.
 • Avebury Manor Garden : Mõisa, vaid väljaspool henge pärineb 16. sajandist ja on osa National Trust kohas. Alexander KEILLER elas seal samas kaevamis henge. Selle toad on sisustatud kajastada viie perioodide et see oli hõivatud-Tudor, Queen Anne, Gruusia, Victoria, ja 20. sajandil. Ebatavaliselt ajalooline maja, külastajatel palutakse puudutada ja suhelda mööbli ja objektide maja. Võite istuda toolid, lamada voodid, isegi mängida mängu piljardisaal.
 • National Trust Hub : Loomulikult, seal on kauplus, kohvik, tualettruumid ja teabekeskuse Vana õuel, kus saate teada, mis toimub kohas.

Kuidas Külasta

Kus: Near Marlborough, Wiltshire, SN8 1RF. Sait on kuue miili lääne Marlborough kohta A4361. Parkimine on lähedal kivi ringid ja National Trust rajatiste Old Farmyard.

Millal: Kivi ringi ja väljas elemente saidil on avatud iga päev, koidust ehani. Tundi muuseumi ja Avebury Manor sõltuvalt aastaaegadest. Kontrollige National Trust veebilehel avamise korda.

Kui palju: Sissepääs kivi ringid ja välistingimustes funktsioone on tasuta. Alexander KEILLER muuseum hinnaga eraldi Avebury Manor Garden ja seal on veel 7 naela laetud (2018) parkimiseks.

Lisaks on lähedal

 • West Kennet Long Barrow , üks suurimaid ja kõige kättesaadavamaks kambriteks haudade Suurbritannias on umbes kaks miili kaugusel. Ehitatud 3650 eKr, oli kasutusel 1000 aastat. Eraomandis, siis haldab National Trust nimel English Heritage ja saab vabalt külastas iga päev, igal mõistliku tund.
 • Silbury Hill , suurim keemilistest mäe Euroopas ja ilmselt kõige salapärane 1,7 miili kaugusel. See on suurem kui püramiidid, ja keegi on veel välja töötatud, kes ehitasid või miks.
 • Stonehenge ja sellega seotud saite, Woodhenge ja Durrington Seinad on umbes kuus miili kaugusel.