Kuidas Külasta Stonehenge: The Complete Guide

Posted on

Kuidas Külasta Stonehenge: The Complete Guide

Stonehenge seisab Salisbury Plain, massiivne, isoleeritud ja salapärane. Inimesed on püüdnud mõista, tähenduse ja ajaloo Suurbritannia – ja ilmselt maailma – kõige muljetavaldav ja tähtis alalise kivid vähemalt 800 aastat.

Nüüd, teadus on oksele mõned uued ideed Stonehenge; selle päritolu ja eesmärkidel. Viimane teooriaid võib muuta seda, kuidas te arvate sellest maagiline koht. Ja pärast suurt uusversiooni külastusvahendite paar aastat tagasi, lood – ja saladused – Stonehenge on selgem kui kunagi varem.

Mida oodata, kui lähete

Kuidas Külasta Stonehenge: The Complete Guide
Esimene asi, mida märkad umbes Stonehenge külastuskeskus on, kui vähe te märkate seda. Hoone, arhitektid Denton Corker Marshall, peaaegu kaob maastikul. Selle koole katus sobib mäekünkaid ja tundub float metsa noorte puude – riukalik postid, mis seda toetavad.

Kõrval keskus, peaaegu hääletu elektriline rongi pakub sulle iidse kivide miil ja pool ära. Kui soovite kõndida asemel, siis on teil parem võimalus mõista, kuidas monument sobib selle iidse, autasud maastikku. Varem külastajaid Stonehenge kunagi olnud võimalus märgata kõiki eelajaloolised künkad laiali kohapeal. Aga ratsutamine kogu maastiku all suur taevas Salisbury Plain, on tõeliselt meeldejäävaid viis jõuda.

Hiljem aega uurida külastuskeskus ise. Sees kaks paviljonid maja kohvik ja kauplus, samuti väike, suurepärane muuseum ja näitus. Ekraan paneb tõelist liha luudele visiidil Stonehenge, uurides müüdid ja teooriaid mineviku samuti hiljemalt järeldused teadlaste töötavad kohapeal.

Seas tipphetki:

 • Real tööriistu, mida kasutatakse tegijate Stonehenge – nende seas punane hirvesarvel kasutatakse kaevama kraavi ja ehitada pangad, mis olid esimese struktuuride kohas.
 • Komplekt neoliitikumi tööriistad sealhulgas tulekiviga naaskel, saag ja “kokkupanija” kasutatakse leida säde ja lõket teha. Naaskel ja nägi vaadata päris palju nagu tööriistu, mida kasutatakse tänapäeval.
 • Rekonstrueeritud juht varases neoliitikumi mees, tehtud kasutades kohtuekspertiisi meetodeid põhineb skelett mees kaevatud lähedal 19. sajandil.
 • Pronksist kirves sama kuju nagu teljed nikerdatud mõned kivid, 700 aastat pärast Stonehenge ehitati.
 • Kaart Suurbritannia ajal, et Stonehenge oli kasutusel, näidates kümneid teisi, sarnaseid saite, kivi ringid ja küngaste ehitatakse üle kogu riigi samal ajal. Selles pannakse üksikasjalikult organiseeritud ühiskond jagatud tolli, monumendid ja rituaale ning levis kaugele põhja Manche’i.
 • Väljaspool, rekonstrueeritud neoliitikumi küla (põhineb lähedal avastused), mis annab külastajatele ettekujutuse sellest, kuidas ehitajad Stonehenge elanud.

Ja kuidas nad teavad See?

See on parim osa lugu, mis läheb kogu tee tagasi varem spekulatsioonid salapärane monument. Vastavalt inglise Heritage, mis koos National Trust haldab saidi umbes 90 miili edelas London, varase viited on leitud keskel  12. sajandil kirjutisi Henry Huntingdon,  Lincoln vaimulik, kes kirjutas ajalugu Inglismaal.

Ta kutsus saidi  Stanenges ja kirjutas kivide “imeline suurus … püstitatud kombe ukseavad, et ukseava näib olevat tõstetud üles ukseava ning keegi ei saa ette kujutada, kuidas selline suur kivid on nii tõstatatud Aloft või miks nad ehitati seal. “

Tema küsimused – kuidas oli Stonehenge ehitati, miks oli tema valitud kohas ja kellele – on hämmingus põlvkondade kirjanikud, teadlased ja külastajad. Nüüd esimestel aastakümnetel 21. sajandi arheoloogid on hakanud tulema mõned uued vastused – samuti palju uusi küsimusi. Küsimused nagu:

Milline oli Stonehenge Ehitatud ja kelle poolt?

Üks suur saladused Stonehenge on oma tegelikku loomist. Mõned selle raskema kivid pärit sadu miili kaugusel on  Preseli Hills Walesi .

Kuidas nad transporditakse ühiskonnas, mis ei kasuta ratta? Ja helistades monument “kõige arhitektuuriliselt keerukamaid eelajaloolised kivi ringi maailmas,”  Inglise Heritage  juhib tähelepanu sellele, et teised neoliitikumi kivi mälestised olid sisuliselt hunnikud looduslikud kivid ja rahnud  Stonehenge on valmistatud töödeldud kivid, mis on varustatud koos täpsete mortise ja tapp liigesed.

Kui kõik silluse kivid välimise ringi olid paigas, moodustasid nad täiesti horisontaalne, blokeeringuga ringi, kuigi monument seisab kaldpinnal.

Varajane kirjanikud teoretiseeritakse monument ehitati roomlased. Teised, nagu 12. sajandil Briti vaimulik Geoffrey of Monmouth, asetatakse see südames Arthuri legendid ja soovitas, et Merlin oli käe hoone ta. On lugusid Merlin all sõitvate bluestones Walesist ja levitating neid ülaosas monument. Ja muidugi, seal on palju lugusid välismaalane kaasamine.

Praegune teooriaid on sama muljetavaldav kui rohkem alla maa. Aastatel 2003 kuni 2009,  Stonehenge Riverside Project meeskonnad arheoloogid ülikoolidele Sheffield, Manchester, Southampton ja Bournemouth koos University College London, uuris monument ja seda ümbritsev maastik. Nad näitavad, et see ehitati ühendamise projekti vahel põllumajandus hõimud ida ja lääne Britid, kes vahel 3000 eKr ja 2500 eKr, jagasid ühist kultuuri

Arheoloogia professor Mike Parker Pearson University College, London autor  Stonehenge, uus arusaam: lahendamine Saladused Greatest kiviaja Monument , selgitab:

“… seal oli kasvav saare kultuuri kogu – sama stiili majad, keraamika ja muud materjali vorme kasutati Orkney lõuna rannikul … Stonehenge ise oli ulatuslik ettevõtmine, mis nõuab tööjõu tuhandeid … Just töötada ennast, nõudes kõigile sõna otseses mõttes koondada, oleks olnud ühinemisakt. “

Ja asula kaevatakse umbes kaks miili kirdes monument, Durrington Seinad , toetab seda teooriat tõendid nii palju kui 1000 maja ja 4000 inimest üle kogu Suurbritannia osale – ajal, mil eeldatav rahvaarv kogu riigis oli umbes 10000.

Küla ehitajad oli ilmselt suurim neoliitikumi küla Euroopas. Tööjõudu võtma nii palju tavaline raske töö oli seal. Kivid koliti Wales kaudu kelgud ja paadiga, mitte tume kunst või salajase Sciences. Kuigi organiseerituse tase nõutav nii vara perioodi on üsna hämmastav.

Ja see on vaid üks teooria. Teine on see, et Welsh kivid veeti Jääaeg liustike ja leiti loomulikult risustamise tavaline kui Stonehenge ehitajad kõndis maa.

Kui vana on Stonehenge?

Ühine tarkust on, et monument on umbes 5000 aastat vana ja on ehitatud mitmes järgus jooksul 500 aastat. Tegelikult palju peahoone Stonehenge’i nähtav täna ehitati arvatavasti selle aja jooksul.

Aga kasutamise Stonehenge saidi oluline ja ilmselt rituaal eesmärkidel ulatub palju kaugemale – ehk nii ammu kui 8000 kuni 10000 aastat. Kaevamised ümber monumendi parkimisala 1960 ja seejärel uuesti 1980. leidis šahtidesse, et leidis puidust postitused istutatud 8500BC ja 7000BC.

See ei ole selge, kas need on otseselt seotud Stonehenge kuid mida muutub üha selgemaks, et maastik Salisbury Plain oli oluline varakult Britid tuhandeid aastaid.

Miks Salisbury Plain?

Vandenõu teoreetikud näitavad, et tavaline on kena suur maandumine koht kosmose ja et read ja sooned nähtav õhu kaudu geofüüsikalised uuringud on Jõuväljajoonte.

See on palju tõenäolisem, et maastik valis ise. Ancient Suurbritannia oli kaetud metsadega. Suur avatud ruum, tuhandeid hektareid lage kriit rohumaa, oleks olnud haruldane ja eriline. Isegi täna, sõites üle Salisbury tavaline pimedas öösel oma salapärane mullatööd ootuses tühi vastu tähistaevast, võib olla transtsendentne, peaaegu üleloomulik kogemus.

Ja read, mida tuntakse periglatsiaalsetes triibud, et juhuslikult joonel teljega pööripäev on looduslikud omadused. Põllumajandusega tulnute valdkonnas ja kes tähelepanelikult hooajaline märke märganud reastamisel aastaaegade vaheldumist ja valis saidi ja positsiooni Stonehenge sest neist.

See oli järeldus Prof. Pearsoni grupp. Ta ütles: “Kui me komistas kogu see erakordne looduslik paigutus päikese teekonda on märgitud maa, mõistsime, et eelajaloolised inimesed valinud selle koha ehitada Stonehenge, sest tema ettemääratud tähendus … Võibolla nad nägid selles kohas nagu maailma keskpunkt. “

Mis oli Stonehenge kasutada?

Võtke kätte: Druid jumalateenistuse matmispaikade saagi festivalid, loomade ohverdamist, pööripäev pidustused, ühiskondlik rituaale, tervendav keskus, põllumajandus kalender, kaitsja mullatööd, signaali jumalate, välismaalane maandumisraja. Seal on kümneid teooriaid selle kohta, mida Stonehenge kasutati. Ja aastate jooksul, arheoloogilised väljakaevamised on leidnud tõendeid enamik neist tegevuse (välja arvatud välismaalaste – seni). Avastamine mõnikümmend matuseid valdkonnas on suhteliselt hiljutist avastust, näiteks.

Fakt on, rituaal maastik et Stonehenge on osa oli kasutusel erinevad inimühiskonna tuhandeid aastaid. On tõenäoline, et see oli erinevaid kasutusviise aastatuhandete jooksul. Me ei pruugi kunagi täielikult aru, et see salapärane koht, kuid arheoloogid ja ajaloolased on lähemale kogu aeg.

Kui minna

Igal aastal Wiccans, Neo Paganad, New Agers ja uudishimulik turiste Stonehenge suvel pööripäev. See on ainus kord, kui külastajad on lubatud laagrisse koha ümber ja veeta terve öö oodanud koidikul.

Aga leidude Durrington Seinad näitavad, et kesktalvel, mitte kesksuvel oli kõige olulisem ja aeg rituaale ja pidupäevaks. Enamik teisi mälestusmärke Stonehenge ala on joondatud kesktalvel päikesetõusu ja päikeseloojangut. See teooria muudab veelgi mõttes kui mõelda tulekahju festivalidel ja Tseremoonia kesktalvel kogu Põhja-Euroopas.

Võite külastada Stonehenge igal ajal aastas ja igal hooajal on oma plussid ja miinused. Mine talvel ja sa ei pea ärkama väga vara, et näha päikesetõusu alati muljetavaldav vaatepilt ausamba juures. Detsembris päike tõuseb seal umbes 08:00 Monument ei ole avatud, siis aga näed seda lühikese vahemaa kaugusel A303. Sait on tõenäoliselt palju vähem rahvarohke samuti. Alla poole on see, et Salisbury Plain on külm, tuuline ja viimastel aastatel on kas kaetud lumega või nii vettinud, et juurdepääs teiste, nendega seotud saite on piiratud.

Kui lähete suvel, siis konkureerivad hordide teised, ja kui soovite näha päikesetõusu, siis parem olla varajane ärkaja. Juunis päikesetõusude enne 05:00 Sisse pluss pool, saate mugavalt jalutuskäigu kaugusel külastuskeskus saidile ilma külmutamine. Ja palju pikema tundi päevavalgust, teil on rohkem aega, et uurida lähedal eelajaloolised saitidel ja linna Salisbury.

Mis Lähedal

Stonehenge, kõige arhitektuuriliselt kogenud kivi ringi maailmas on vaid üks monument keskmes põnev eelajaloolised maastik täis peent vaatamisväärsused. Stonehenge, Avebury ja Associated saidid UNESCO maailmapärandi sisaldab:

Lisaks on lähedal: Väike linn Salisbury tema katedraali, mis on koduks kõige paremini säilinud eksemplar Magna Carta ja Keskaja Kell – vanim töö kella olemasolu on umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel või kohaliku bussiga.

Visitor Essentials

 • Sissepääs  on aeg piiratud pilet ettetellimisel soovitatav. Sest lahtiolekuajad, jooksevhindades ja broneerida pileteid vaata  Stonehenge piletimüügi kodulehel .
 • Stonehenge maastiku – Otsi soovituslikke jalutuskäike  National Trust veebilehel.
 • Kohalejõudmine:
  • Rongiga London Waterloo sihtkohta Salisbury Station (vaadake National Rail päringud), siis Stonehenge Tour Bus spetsiaalne liinibussiga kaugusel rongijaamast.
  • Jalgsi või jalgrattaga – Wiltshire County Council avaldab suunas Stonehenge jalgsi ja jalgrattateed, samuti kohalike bussidega. Võite leida Stonehenge kohta  Sustrans veebilehel National Cycle Network.
  • Autoga – Stonehenge on maha A360, pääseb Londonis M3 ja A303 (seatud SatNavs jaoks Postiindeks SP4 7DE). See on umbes 88 miili ja võtab veidi alla kahe tunni heas liikluse tingimustes. On parkimine kohas, mis on tasuta Stonehenge pileti omanikud.