Kuidas reisida Brüssel Pariisi? Piletid, rongid ja Autorent Valikud

Posted on

Kuidas reisida Brüssel Pariisi?  Piletid, rongid ja Autorent Valikud

Kas te plaanite reisi Brüsselist Pariisi kuid on probleeme läbi sõeluda võimalusi otsustada, kas ta oleks mõttekam reisida rongiga, lennuk või auto? Kui jah, siis see juhend on mõeldud, et aidata teil sorteerida oma peamise options– ja teha valik, mis on nii eelarve-sõbralik ja aegasäästev.

Kaugus Pariis

Brüssel asub kõigest 160 miili kaugusel Prantsusmaa pealinnas, mis tähendab, et kui te ei saa endale lubada aeg, võttes rongi või üürile auto võib pakkuda rohkem maaliline ja potentsiaalselt rohkem lõõgastav ja nauditav, viis reisimiseks Brüsselist Pariisi kui sõidavad oleks. Mis kiire Eurostar ja Thalysi rongide teenindamiseks Paris Brüsselist päevas alla tunni ja poole (keskmiselt), seda režiimi saada on ilmselt parim valik. See on eriti kui arvestada sõiduaja kaugusel kesklinnast lennujaamadele.

Võttes Train: Millised on võimalused?

Saad Pariisi kaugusel Brüsseli umbes tund ja 20 minutit kaudu Thalysi rongi võrku. Lisaks Eurostar rongid väljuvad Brüsselis ja ühendada Lille, Prantsusmaa. Thalysi ja Eurostar rongid saabuvad Pariisi kesklinnas on Gare du Nord jaam, minimeerides stressi. Esimese klassi piletid on tavaliselt ei ole palju kallim kui majanduse ja mis sisaldab kõiki toidu ja joogiga teenust.

Piletid: Vedajad ja Kuidas leida pakkumisi

Rahvusvaheliste vedajate sealhulgas KLM Royal Dutch Airlines ja Lufthansa ja piirkondlike odavlennufirmade nagu Brussels Airlines pakuvad iga päev lennud Brüsseli Pariisi, saabub Roissy-Charles de Gaulle’i lennujaama. Lennud Beauvais Airport asub kaugel Pariisi eeslinnas võib olla odavam variant, kuid peate plaani vähemalt ekstra tund ja viisteist minutit, et jõuda Pariisi kesklinnas.

Brüssel Pariisi autoga: Miks see ei pruugi olla seda väärt

Tõrgeteta liikluse tingimustes, see võib võtta umbes kolm tundi, et saada Brüsselist Pariisi autoga. Siiski on oluline meeles pidada, et perioodidel tiheda liiklusega (näiteks ajal riigipühadel ja suvel puhkuste), sõiduaegu saab kiiresti tõusma.

Sul on vaja ka tegur teemaks oma reisi: midagi reisijaid sageli unustage lisada oma eelarvest. In the end, see võib olla rohkem väärt rongiga asemel. Kõik sõltub sellest, kas teil on vaja vedada suurtes kogustes seadmed (ehk pere camping trip) või teiste kaupade vastu. Kui te seda ei tee, stress sõidu ei õigusta reisi, isegi kui see võib olla odavam variant.

Saabuv Pariisis lennukiga? Ground Transport Valikud

Kui olete saabunud Pariisis lennukiga, peate välja mõtlema, kuidas saada kesklinnas lennujaamadest. Samuti võiksite kaaluda takso lennujaamast, kuid see jällegi sõltub, kui palju olete nõus kulutama, kas reisite väikeste lastega või eakate külastajad, kes võib leida ühistranspordi võimalusi ebamugav jne .