Skip to main content

Kuidas saada Chiang Mai Pai, Tai

 Kuidas saada Chiang Mai Pai, Tai

Otsustamine, kuidas saada Chiang Mai Pai Tai sõltub sellest, kas soovite võtta lihtne, kuid-ilge võimalus (väikebuss) või teha väike seiklus välja reisi sõites roller / mootorratas seal.

Sõidu ennast Pai on väga meeldejääv kogemus, eeldades, et sa ei liitu hulgaliselt reisijaid, kes lisavad krahh – ja maksavad – mootorratas Tai nende repertuaari tee lugusid.

Võttes väikebuss jätab see kõik üles juhuse hooleks. Teie Redbull-hullunud juht võib olla või mitte olla otsustanud teha kõik reisijad haige kui võimalik, laevade remont läbi 762 kergitab ja kärpeid teel Pai. Tooge kilekotti. Isegi kui sa ei ole altid merehaigus, oma seatmate olla!

Vähe Pai, Tai

Asub Mae Hong Son provintsis Põhja Tai, jõeäär linn Pai on kujunenud turismi stop Tais. Pikad läinud on maine Pai nagu vaikne Taganeda väljarännanud, kes tulid Tai 1990 ja ei lahkunud.

Tunduvalt paranenud tee- ja kuulus 2009 Tai film Pai in Love on muutnud mida reisijuhid kasutatud müüa kui “unine, hipi küla” arvesse hõivatud koht. Tegelikult ööelu Pai on vaieldamatult Wilder ja kättesaadavamaks kui ööelu Chiang Mai. Pai on püsiv osa backpacker Banana pannkook Trail ja hiina turistid saabuvad numbrid piisavalt suur, et põhjustada kohaliku omanikud õppida mandariini.

Vaatamata sissevoolu külastajad, Pai on ikka hea koht hinge paar päeva, kraavi vallikraavi-ümbritsemine liikluse Chiang Mai, süüa tervislikku toitu ja lõõgastuda väga meeldiv kohvikutes.

Teel Pai

Kuigi see on repaved ja paranenud viimase viie aasta jooksul on järsud ja kurviline (Route 1095) vahel Tai Põhja pealinna Chiang Mai ja Pai on suurepäraselt garanteeritud, et vähemalt mõned reisijad oma bussi haige. Väidetav 762 keerdkäikude on piinamine inimestele, kes kannatavad auto haigus.

Kui sa oled üks õnnetu need, küsi istuda lähedal ees bussi, kus saab vaadata läbi. Vältida lugemine või vaadates telefoni teel. Ingverijuurt ja piparmünt on looduslik valik ennetamiseks merehaiguse. Osta ja nikerdama ette tükk ingverijuurt imeda reisi ajal, või haarata mõned ingver kommid apteegist Chiang Mai.

Mikroautobussid kulub tavaliselt kiiresti murda poolenisti Pai. Võimalused värsket õhku, kuid ei söö, kui te ei tunne ennast hästi. Lääne-stiilis WC on saadaval puhkekohta

Tee Pai on arenenud mõnevõrra kitši maine, veidi nagu Route 66 tähistatakse Ameerika Ühendriikides.

Sinnani väikebussiga

Väikebuss on kõige populaarsem transpordiliik Pai. Sõit kestab kolm või neli tundi, sõltuvalt kergemeelsus oma juhi käänulistel, mägine tee. Mõned autojuhid tunduvad väga vähe tähelepanu ohutusele ise ja reisijatele. Vaatamata lugematuid kaebusi üle kümne aasta, kõik firmad pakuvad transport on päris hästi sama ohutuse mõttes – saada kena juht on lihtsalt õnne viigiga.

Mikroautobussid Pai maksma umbes 180 bahti (150 bahti, kui broneeringu otse Aya) ja jäta tunnis kogu päeva. Pagasi võib hoida sees või rihmaga peal, sõltuvalt sellest, kuidas täielik väikebuss.

Arvestades madala komisjonitasu lisatakse piletid (tavaliselt ainult 30 bahti või nii), siis võib samuti salvestada vaeva ja korraldada väikebussi Pai läbi mõne reisibürood punktiir ümber Chiang Mai. Teie hotell või külalistemaja võite broneerida piletit väike teenustasu.

Suurte gruppide broneerimiseks otse mõttekam. Pileteid saab broneerida otse Aya – kõige populaarsem transpordifirma jõudmine Pai. Broneeringud tehakse telefoni teel; maksate juht, kui olete kiirenenud oma hotelli.

Mikroautobussid Pai tavaliselt väljuvad tunni 7:30 kuni 05:30 õu ja pärastlõunal korda saab täita kuni ajal Tai hõivatud hooajal.

Kuna maht Mikroautobussid tegemise reisi, saate tavaliselt saada Pai samal päeval, et teil broneerida. Broneerige vähemalt üks päev enne suurüritustel nagu Songkran ja Loi Krathong.

Sinnani liinibussiga

Aeglasemalt, suuremat avaliku bussid vahel Chiang Mai ja Pai võtab umbes neli tundi või rohkem, sõltuvalt liiklusest. Sõit maksab umbes 90 bahti iga tee. Bussid ei pea konditsioneer kuid on vähem tõenäoline, et sa haige kui nad saematerjali mööda.

Avalik bussid liiga palju tühje kohti võib hilineda kuni rohkem saabuvad. Kõik bussid saab alguse Arcade bussijaam Chiang Mai – nimetatakse ka “New Terminal” – koos väljumisajad kell 7, 08:30, 10:30, 12:30 ja 04:00

Arcade bussijaam asub kirdeosas Chiang Mai, hästi väljaspool vanalinna. Peate takso või tuk-tuk jõuda bussijaamast. Maksa bussi jaamas; kui keegi pakub broneerida pileti ette, et see on ilmselt pettus tasku erinevus pileti hind.

lendav

Üks asi töötab veidi lämmatada out-of-control arengu Pai on vähene “päris” lennujaama. Piletid on ebaregulaarne, parimal ja mõnikord peatas määramata ajaks.

Et saada Pai Chiang Mai, sa pead sõitma ise või meeletut läbi mägine pöördeid nagu kõik teisedki! Praegu niikuinii.

Sõidu mootorratast

Paljud Backpackers tahavad teha pool seiklus ja peatuma kell paljude väikeste kohtade teel opt rentida mootorrattad Chiang Mai ja sõita Pai oma tingimustele. Maastik on hämmastav, ja millel on oma transport võimaldab pool seiklusi nagu peatudes mõned kohvikud, kosed ja maalilised unustab teel.

Palju reisijaid nautida võttes mootorratast mugav Pai niikuinii, kuid te ei pea tuua seda Chiang Mai! Renditud on tegelikult odavam Pai kui Chiang Mai, sageli kõigest 100 bahti päevas. Suur osa “võlu” Pai on vaid väljaspool linna kujul kanjonid, kosed, tervis Laagrid, hiiglaslik valge Buddha kuju ja muid vaatamisväärsusi. Võttes roller saadaval on vabatahtlik, kuid see tõesti avab rohkem kohti nautida.

Kui soovite anda autosõidu kaugusel Chiang Mai Pai võimalus, kuid ei ole täiesti kindel, kaaluma saada ühe suuna rent. Võimalus on kallim, kuid see võimaldab teatud paindlikkust ei sõita hiljem tagasi. Aya on ainus selts, mis rendib mootorrattad, mida saab juhtida ühes suunas ja tagasi Pai. Nad võtavad oma pagasi teile ühel Mikroautobussid.

Juhised Driving

  • Sõida vasakul Tai.
  • Ainult üritavad sõita kui olete rahul sõites järsku, looklevad teed.
  • Enne “lõbus” mägi osa drive hakkab, siis pead lihaste oma teed läbi kohutav linnaliikluses Chiang Mai ja hõivatud, kiire peatänav kaudu äärelinnas.
  • Pea meeles, et sõidu Tai järgmiselt lihtne Nokkimisjärjestys: Ükskõik asjaolu, sõidukite suurem kui teie (päris palju kõike suurem kui jalgratas) on alati õigus teed! Saagis bussidele ja veoautodele, jääda nii palju vasakule kui võimalik ja oodata suuremat sõidukid läbima – isegi pime pöördeid.
  • Alusta täis paagiga ja hoida silma peal külge. Te võib-olla peatus kütuse teel ühel väike käsivändaga kütuse barrelit. Pai on lihtsalt väljaspool suurimat valikut kõige rent motorollerid.
  • Kuigi kütuse sageli on müüdud klaasist pudelid Tai, mitte kõik kuldne-värvilised asjad näed müügiks barakki teel on kütus: see on kohaliku mee! Ärge oodake, kuni viimasel minutil otsima kütust.
  • Mitte kõik rentimine asutuste juhtidele võtta roller väljaspool Chiang Mai. Loe rendileping hoolikalt. Keegi ei tulnud teid aidata, kui mootorratas laguneb või teil on õnnetus. Kui rikute rendileping transfeermeetod kuni kilomeetri, võib amet nõuda täiendavaid kulumist bike ettekäändena küsida rohkem raha.
  • Kuigi ilm Chiang Mai ja Pai on sageli väga kuum, sõita saab üsna jahe kõrgeim punkt mägedes. Too jope kaitseks päikese ja tuule eest.
  • Tai on range kiiver õiguse; ei kanna üks on kiire viis saada trahvi. Sõltumata sellest, mida kohalikud teevad, kannavad sinu, nii et politsei ei ole vabandus, et peatada sa!
  • Vähemalt üks, mõnikord kaks, politsei kontrollpunktide vahel Chiang Mai ja Pai. Drug otsingud on ühised. Koostööd ja teavad, kuidas koostoimeid kohaliku politsei, selleks peaks vajadus tekkima.

Marsruut

Sõites Pai, saate kokku puutuda raskeima liiklus ümber äärelinnas Chiang Mai ja Mae Rim. Kui mööda ummikuid drive muutub väga nauditav.

Väljumiseks Chiang Mai läbi North Gate ja sõita põhja Chang Phuak Road (Route 107). Aastatel Mae Rim ja Mae Taeng, siis pöörake vasakule Marsruudi 1095. Look suure tähistav märk vasakpööre Pai. Tehniliselt on see ainus kord, et te peate tegema teel Pai!

Jälgi Marsruudi 1095 läbi mägede kõik viis Pai.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *