Kuidas turvaliselt sõites Bali, Indoneesia

Posted on

Kuidas turvaliselt käies, Autojuhtimine ja ujumine Umbes Bali

Kuidas turvaliselt sõites Bali, Indoneesia

Peatudes ohutu kui külastate Bali võtab täiesti erinevat oskuste kogumi, mida te ei tule läänest. Võtke keskmine bali teed: puuduvad eeskirjad tegelevad jalakäijatele (nii palju kui mootorratturite puhul), et sa pead vaatama nii võimalusi ja liikuda kiiresti kui üle tänava.

Ohutus on vähem kindel asi kokku umbes see muidu täiuslik saare: kahmama-vargus, sõidukite õnnetusi ja undertow on väga reaalne võimalusi Bali, millist asju reisibüroo tavaliselt ei öelda.

  • Vältides Ouches: Muude dos ja ei oma Bali , loe meie artikleid Etikett Tips Bali ja tervis Tips Bali .

Oma asjade hoidmiseks Secure

Vargus on suhteliselt madala riskiga Bali, kuid tõmme-varguse ja varguse hotellituba ei ole teada. Üks tuttav selle kirjanik oli kunagi ohvriks vargad “sissemurdmine oma abinõuna toas (et tuttav ja tema õde olid õnnelikud põgeneda suhteliselt puutumata, kuigi nad olid röövitud asjad). Nii Bali ei ole 100% turvaline; Seetõttu järgmisi ettevaatusabinõusid tuleb järgida:

  • Hoidke uksed ja aknad kindlalt lukustatuna, kui eemal oma hotellituppa või öösel.
  • Carry ainult koopiad oma passide ja reisidokumentide; jätta originaalid lukustatud oma hotellituppa.
  • Kasutage hotelli seifis või turvalisuse kasti kui võimalik.
  • Kui uurida Bali, hoida oma väärisesemed näoga läbi kott.
  • Kasutage oma hotelli turvalisuse ruut, kui see on olemas saadaval. Kui ei ole, siis teha kõik oma väärtasjad ees läbi kott. Olete ohutu tänaval, kuid see on asju, mida maha jätta mõned hotellid, mis on ohus.

Loe seda Roundup hotellituppa turvalisuse nõuandeid, et saada lisateavet hoides ennast ja oma asjad ohutu kontrollimisel hotelliks.

Ohutus tänaval Bali

Bali suurepäraselt kaootiline olukord liikluses võib põhjustada probleeme, kui sa ei ole valmis selle eest. Kas olete jalakäijate või ambitsioonikaid autojuht, järgmisi eeskirju võib õigekirja vahe lõbus Bali puhkust ja nädalas vedamine või halvem.

Tänaval: lõpetage, vaata, kuula. Puuduvad liikluseeskirju Bali, ainult soovitused. Seega crosswalks (kui leiad neid) ei saa palju austust, ega jalakäijatele tallamine neid.

Ära eelda, et sõidukid peatub kui sa risti – mootorrattad töötab ümber ilma peatumata. Oletame, et sõidukil on paremal moel alati, ja saate turvaliselt.

Ärge sõitke ise – saada auto koos juhiga asemel. Kui te plaanite saada ümber saare ise, siis võib tekkida kiusatus palgata Rendi auto Bali (eriti kui nõuetele). Aga kui sa elad elu, ärge juhtige autot oma teed.

Rendiauto koos juhiga asemel; hinnad ei ole nii palju kallim, ja saate lõõgastuda juht kasutab oma intiimne teadmisi tee sulle ümber.

Ütle ei ratsutamine ise sõita mootorratta. Sa kindlasti lubatud rentida Rendi mootorratas, kuid kas see on mõistlik otsus on hoopis midagi muud. Seal on liiga palju juhtumeid turiste saada vigastada või tapetud ratsutamine motorollerid Bali , nii et kui see oleks meile, soovitame tungivalt vältida üürile ise sõita mootorratta, kui soovite, et saada välja Bali ühes tükis.

Uuri rohkem meie kokkuvõte transport olukord Bali.

Peatudes paremal küljel seaduse Bali

Enamik turiste Bali ära mõtle liiga palju seadust, kuid seal on mõned asjad, mida meeles pidada, kui sa tahad suunata selge bali asutustele.

Ära osta ravimeid Bali. Ravimi seaduste Bali ja ülejäänud Indoneesia järgida muster määrab uimastiseadused ülejäänud Kagu-Aasia – nad range ja valmis teha näiteks iga turist rumal piisavalt püütud indulging ebaseaduslike uimastite olles saar.

Vaatamata karmid uimastivastase seaduste, turistid sageli saada salakaval ravimi pakkumised käies tänavatel, kus varjatud narkoparunid kavalalt sosistades pakkumised odavad marihuaana või seente tõenäoliselt ilmega reisijaid. Kui see juhtub, jalutuskäigu kaugusel . Sa oled tõenäoliselt leida ennast, mis on haaratud narkootikumide nõelamine.

Ära suitseta üldkasutatavates ruumides. Nagu 28. novembri 2011. “suitsuvaba” sundmäärus on läinud mõju kogu Bali, suitsetamise keelamine kõige üldkasutatavates ruumides. Alad väljaspool piire lubatud kuuluvad restoranid, hotellid, templid, turismiobjektid, haiglad ja koolid. Suitsetajad püütud seaduserikkumisena võib vangi kuni kuus kuud ja / või trahvida kuni US $ 5500 (IDR 50 miljonit). ( Allikas )

Ohutus on the Beach Bali

Bali rannad jnak saare vaatamisväärsustest, kuid nad ei ole ikka veel 100% ohutu turistidele. Riptides, kõrvetamine päike ja isegi tsunamid esitab konkreetsed riskid ujujad Bali, kuid pärast paari lihtsat ettevaatusabinõud panna oma kahtlusi Bali rannad puhata.

Mind punased lipud. Rannad on edela osa Bali on teadaolevalt ohtlike RIP loodete ja undertows. Ohtlikud rannad on märgistatud punaste lippude. Ärge püüdke ujuda rannas punase lipu, kui neid kalda tugevad hoovused, mis võivad pühkima merele.

Loe tsunami teavet oma hotelli. Ettearvamatu ja hävitav tsunamid seni ära külastate Bali, kuid lähedust Indoneesia tsunami põhjustav Subduktsioonialadel teha sellist katastroofi võimalus. Küsige oma hotelli kohta tsunami evakueerimisprotseduurid; vastasel korral leida majutust vähemalt 150 jala kõrgusel merepinnast ja 2 miili sisemaal. Veel teemal siin: Tsunami Bali, Indoneesia.

Kanda palju päikesekreem. Täida kõrge SPF päikesekreemi ennetada piin UV-põlenud nahka; SPF (päikesekaitsefaktor) kohta ei ole väiksem kui 40 peaks olema piisav Bali puhkust.

Hoiduge Bali Monkeys

Makaakidest on tavalised ümber Bali, kuid ärge laske end petta nende armas välimus. Ahvid levinud Bali ei Häikäillä varastada särav esemeid ja toidu pahaaimamatu turisti. Paljud turistide kaotanud prillid, ehted ja MP3-mängijad nende kaval metsloomad; ja unustada ei tohi midagi süüa jooksul tavaline vaatepilt primaadid, nad ekspert toidu vargad liiga.

Enamik lähedal kohtumistes makaakide juhtuda ümber Pura Luhur Uluwatu ja Ubud Monkey mets Kesk Bali. Teadmatus ahv käitumismustreid sageli sadestub ahv rünnakud; turistid, kes naeratad ahvid riskida kohest rünnakut, nagu makaakide interpreteerimise paljastatud hambad nagu agressiooni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *